niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kto utonie z Wyspą Grodzką

Kto utonie z Wyspą Grodzką

Kto utonie z Wyspą Grodzką
Data publikacji: 2017-02-16 20:32
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:29
Wywietleń: 3531 215232

Radni Platformy Obywatelskiej skrytykowali prezydenta Piotra Krzystka za to, w jaki sposób miasto zagospodarowuje Wyspę Grodzką. Zdaniem polityków PO symboliczne dla tej inwestycji jest niedawne zatonięcie jachtu "Down North" przy nabrzeżu mariny.

- Zamiast skończyć się sukcesem skończyło się ogromnym blamażem - ocenił działania władz miasta wobec Wyspy Grodzkiej radny Paweł Bartnik. - Przypomnę: początkowo zagospodarowanie tej wyspy miało kosztować 33 miliony, potem okazało się, że to za mała kwota, dodano następne miliony, skończyło się na ponad 40 milionach.

Zdaniem radnego Bazyliego Barana problemem inwestycji na Wyspie Grodzkiej jest m.in. brak opalowania oraz nieprawidłowo zaprojektowane oraz wykonanie mariny.

Wedle radnego Łukasza Tyszlera - który w ostatnich wyborach konkurował z Piotem Krzystkiem o stanowisko prezydenta Szczecina - sprawa Wyspy Grodzkiej to kolejny przykład na potwierdzenie tezy, że Szczecin rządzony przez Krzystka to "leniuchowo". ©℗

(as)

Więcej w magazynowym "Kurierze Szczecińskim" oraz e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 17.02.2017 r.

 

Na zdjęciu od lewej: Radni Paweł Bartnik, Bazyli Baran oraz Łukasz Tyszler krytykowali sposób zagospodarowania Wyspy Grodzkiej.

Fot. Ryszard PAKIESER

Komentarze

Szczecinianin od kołyski
Naiwni. Nikt nie utonie. Wyspa Grodzka i owszem.
2017-02-17 18:22:13
nibyWykletychco
Polacy wróca UK do Polski jak obiecywal Dąmąłd Tózg - pierwszym celem będzie Wyspa Grodzka a kolejnymi będą, Szpital Boromeuszek, Łaszgownian, Tereny Stoczni im Adolfa Warskiego, Nowy Teatr, Muzeum Przemian i przemialu betonu, będą się leczyć nieskutecznie w Zdunowie, Tereny Wiskordu, itp
2017-02-17 17:53:53
PIS rządzi Szczecinem już 7 rok
Najpierw w latach 2010-2014 w koalicji z radnymi SLD, a od 2014 roku w koalicji z radnymi od Krzystka. PO od 2010 roku jest w Szczecinie w OPOZYCJI.
2017-02-17 13:23:07
......
Z troską pochylili się nad kupką własnego kału.
2017-02-17 12:13:04
Do PO-nizszego... Szczecinem w okresie zagos-PO-darowy - Wania...
PiS-owi.... tak w Warszawie jak i Szczecinie "PO-zwolono" Rzadzic tylko ok. 2 lat, gdzie byli i w dalszym ciagu sa... "PO-dstepnie okrazani" przez Wschodnich PO-stkomunistow ! Gdzie o ostatnim "Puczu" juz nie ws_PO-mne !!
2017-02-17 12:02:36
janusz
Jak rządzi PO to wiadomo po licznych skandalach, aferach, złodziejstwach ujawnianych niemal codziennie. Ludzie z PO nie mają moralnego prawa krytykować innych.
2017-02-17 11:31:32
Fot.
Genialne jest to zdjęcie. Od razu humor na cały dzień :D
2017-02-17 09:33:01
Obs.ryver
Faktycznie, rzadził PiS_komuna bis!!!!
2017-02-17 08:53:56
Szczecinem w okresie zagospodarowywania Wyspy Grodzkiej rządził PIS
więc wiadomo kto jest winny
2017-02-17 08:08:36
Kto utonie...?
Jak to Kto... juz wiadomo ze PO !!!
2017-02-17 01:46:25
Precz ze Szczecinska PO-stkomunaw roku juz 2017-ym,
Mimo wszystko, lepiej Rzadzic Szczecinem "Leniuchowo"... jak dalej PO Lewacku i PO-stkomunistycznie !!
2017-02-16 23:45:32
Dryja
Co za foto. Doskonale ilustruje ćwierćwiecze samorządności Szczecina. Jest tan ten co ładnie zaczął i gdzieś zaginął a niedawno wrócił (po co?) i ten co wychynął z nicości i kandydował, i jeszcze go widać i ten, jakby Napoleon, co mu okoliczności nie sprzyjały.
2017-02-16 23:25:07
rzut kamieniem
To teraz radni Prawa i Sprawiedliwości powinni skrytykować marszałka województwa za aferę melioracyjną. A co.
2017-02-16 23:17:55
NIEPEWNOSC OBYWATELI.
Moze to nie inwestycje winne zatopienia jednostki podobno prawidlowo przycumowanej. Jakas nieufnosc jest wobec tych oficjalnych interpretacji. Podobnie jak wobec tych uszkodzonych przesel mostowych, winnych udziwnieniom w komunikacji. Podobnie jak wobec interpretacji ubywania bezdomnych. Podobnie jak wobec informacji o wzroscie liczby zwierzakow wypisywanych ze schronisk do ludzi z powodu dobrych serc tych ludzi. Czy istnieje pewnosc co do prawdy o tych kochajacych zwierzaki sercach? Czy istnieje pewnosc ze przesla mostowe nie zostaja poddane naciskom przekraczajacych ich wytrzymalosc? Dlaczego tak nie ufamy oficjalnym interpretacjom/informacjom?
2017-02-16 22:16:17
FIKI
KTO UTONIE ,MIESZKAŃCY I NASZE 40 MLN ZŁ PANIE BARTNIK ZACZNIJ PAN PISAĆ PAMIĘTNIKI, JEST W SUMIE DYREKTOREM POMERANI Z NADANIA KRZYSTKOWEGO TYLE LAT NA GARNUSZKU PO ZAPOMNIALO JAK NADAŁO NAM KRZYSKA ( JAK LIST POLECONY !) KRZYSTEK JAKO WEKSEL BEZ POKRYCIA POWINNIEN WRÓCIĆ DO PO RAZEM Z SWIMI BEZPARTYJNYMI CZYLI BALICKĄ I DZIKOWSKIM A KOLBOWICZ DO WIOSEL
2017-02-16 22:12:02
123
A gdzie byli ci wszyscy obecni pseudo eksperci budowlani na etapie konsultacji ws dzialan na wyspie grodzkiej ? nigdzie, bo nie mieli o tym pojecia, tylko prof.Meyer był innego zdania, szkoda ze go nikt nie słuchał
2017-02-16 21:52:07
Kowalski
Złodzieje ,po prostu kryminał
2017-02-16 21:19:44
Olek
Jakaż to partia znalazła w Szczecinie tego Krzystka? A niech ją szlag!
2017-02-16 21:05:10
Szkodniki
Krzystek to POwski wkład w historię Szczecina. Wyjaśnijcie sobie panowie niejasności we własnym gronie i idźcie wszyscy razem w 3,14zdu!
2017-02-16 21:02:37
Leniuchowo???
Kto to mówi - Łukasz Tyszler. Szeroko znany ze zrobienia.... Eeeee... Yyyyy... Ze zrobienia - NICZEGO :-D