poniedziałek, 26 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kto przeciw „Piątce dla zwierząt”

Kto przeciw „Piątce dla zwierząt”

Kto przeciw „Piątce dla zwierząt”
Data publikacji: 2020-09-21 15:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-09-22 12:05
Wywietleń: 807 476062

Jarosław Rzepa jako jedyny z zachodniopomorskich posłów zagłosował przeciw nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt. - Prawo i Sprawiedliwość oszukało polskich rolników i wprowadziło embargo na polską wieś - twierdzi prezes regionalnego oddziału Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Najważniejszą zmianą w nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt jest wprowadzenie zakazu chowu lub hodowli zwierząt futerkowych w celach komercyjnych. Natomiast ubój rytualny ma być możliwy tylko na potrzeby żyjących w Polsce mniejszości religijnych.

Polskie Stronnictwo Ludowe jest całkowicie przeciwne wykluczaniu uboju rytualnego. Senatorowie partii będą starali się...

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim” i e-kurierze z 22 września 2020 r.

Karolina Nawrocka

Na zdjęciu: Zachodniopomorscy politycy PSL wsparli przeciwników nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

ehh
Dla Konfederacji od żywych zwierząt ważniejsze są nienarodzone płody.
2020-09-22 11:54:30
wiadomo kto
źli ludzie
2020-09-22 10:49:19
Oj...
Czego to jeszcze Politycy "roznych masci" nie wymysla...???
2020-09-22 10:47:45
Damianka
Jarek dlaczego nie wziąłeś mnie na konferencję. Pozdrawiam Dmianka
2020-09-22 02:02:25
PSL i dobro zwierząt ? Nierealne.
Chłop żywemu nie przepuści! Jak się żywe napatoczy,. nie pożyje se a juści! Jak nam kiedyś napomknęli. że są w stawie dwa piskorze. tośmy cały staw ... Coś jeszcze dodać?
2020-09-22 01:17:34
Do @....
Pomagamy na miejscu przez ubój rytualny i export mięsa za "grubą kasę"??!! Jak można takie głupoty pisać i pokrętnie myśleć? Polskiemu rządowi najbardziej pasuje martwy (przed)uchodźca na miejcu, bo już jemu nie trzeba pomagać i problem z głowy.
2020-09-21 21:43:45
@....
Weź sobie uchodźce do domu i przestań bredzić. Szybko się wyleczysz... Mięso, o którym mowa jedzie na eksport i to też jest zgodne z polskim założeniem, że pomagamy na miejscu.
2020-09-21 18:19:43
....
Ciekawe przeciwnicy tej ustawy popierają ubój rytualny ale już uchodzcom pomóc nie chcą dla których to krajów ten ubój jest wykonywany a takie maja wartosci pomocy bliźniemu .... a nie czekaj tylko swojemu ...
2020-09-21 17:53:42
Goleniowianka
PSL i dobro zwierząt ? Nierealne.
2020-09-21 17:52:04
vege
Czy można nie popierać dobrostanu zwierząt?
2020-09-21 15:57:41