wtorek, 26 maja 2020.
Strona główna > Wiadomości > Krzystek sceptyczny co do wyborów prezydenckich 10 maja

Krzystek sceptyczny co do wyborów prezydenckich 10 maja

Krzystek sceptyczny co do wyborów prezydenckich 10 maja
Data publikacji: 2020-03-30 15:37
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-04 07:59
Wywietleń: 1576 449439

Prezydent Szczecina Piotr Krzystek w poniedziałek podczas internetowego czatu ocenił, że przeprowadzenie wyborów prezydenckich 10 maja może być niemożliwe.

- Wybory to decyzja władz centralnych. My jesteśmy tylko wykonawcą tego procesu – mówił. - To jest zadanie bardzo trudne do przeprowadzenia.

Prezydent Szczecin oraz prezydenci innych dużych miast zwrócili się z pytaniem do Głównego Inspektora Sanitarnego o wytyczne na czas wyborów. Wciąż czekają na odpowiedź.

 

- Na dziś z punktu widzenia technicznego przeprowadzenie wyborów 10 maja będzie bardzo trudne, jeśli nie niemożliwe - dodał Krzystek. - Jestem sceptyczny. To nie jest czas na prowadzenie kampanii. To jest moja prywatna opinia. Wybory to nie tylko 10 maja. To także wcześniejsze przygotowania. Zdrowie mieszkańców jest najważniejsze. Trzeba podjąć odpowiedzialne decyzje.

(as)

Fot. Facebook Prezydent Szczecina

Komentarze

Uczciwy
Wilejuki, Hanysy i wszystkie inne farbowane lisy, uświadomcie to sobie w końcu, że ziemie odzyskane to nie radzieckie (mała Moskwa) czy niemieckie (alt Reich), to są polskie ziemie a Polska to Polacy.
2020-05-04 01:08:24
Vera8
Krzystek bije w ten sam bemben co PO Laski Pan nie robi organizując wybory Jak nie to zawsze można wprowadzić na Pana miejsce komisarza!!
2020-04-01 23:00:50
Antoni
Taki KORONA WIRUS to dla NAS wszystkich "biblijna pustynia". Zmagamy się z czymś co na obecną chwilę stanowi naszą bezradność.Próbujemy mniej lub bardziej skutecznie walczyć z trudnym i nie do końca rozpoznanym przeciwnikiem.W chwilach ekstremalnych ( na pustyni ) wyjdzie na jaw cała prawda o Nas ! Obserwujmy więc, jak zachowujemy się TERAZ ? Czy gotowi jesteśmy oddać wszystko i przenieść się do Boga ? Nie mamy przecież gwarancji, że nie zachorujemy i, że zdążymy otrzymać szczepionkę ? Ci co mają jakieś dobra i mogą pomóc innym - niech pomagają. Jest jeszcze czas!. Jest to test dla bogaczy... podzielą się tym co ziemskie ? Dusza, aby mogła być lekką , musi być "ogołocona". Jesteś w stanie się odchudzić, aby być lekkim ? .Czy dobrowolnie oddasz Panu Bogu wszelkie Dary, bo przecież nic nie jest Twoje. Wszystko co masz , to albo ukradłeś, niszcząc po drodze wolność innego człowieka, albo BÓG dał Ci to w prezencie ,abyś tym umiejętnie, zgodnie z podarowanym talentem ( też od Boga ) zarządzał. Dał Ci też życie, które nie wiedzieć czemu się niedługo skończy!Weźmiesz ze sobą do nieba kartę do bankomatu? Nie weźmiesz ! Tu na ziemi Twoi bliscy , jeszcze między sobą o nią pokłócą.Może nawet Cię nie pochowają, bo już nie będą zdolni, bo będą walczyli o ostatni oddech na brakującym respiratorze.Dzisiaj niejeden z nas zieje nienawiścią do swoich bliskich.Nawet przeciwnik polityczny jest Twoim bliskim, a Ty co robisz ? Obrażasz,źle mu życzysz, nie chcesz pomóc.... Nie martwisz się ,że i Tobie może również zabraknąć respiratora ? Ileż to już ludzi w Historii ich istnienia Pan Bóg wyprowadzał na pustynię ?
2020-04-01 14:13:04
@19:31:50
Krzystek był tak spolegliwy że przez 4 lata był w koalicji z PiS
2020-03-31 20:13:36
Przecież ci co jego tu chwaqlą, wiedzą, że politycznie jest całkowicie spolegliwy opozycji.
.
2020-03-31 19:31:50
koniecznie przeprowadźcie wybory
A po miażdżącej wygranej, padnijcie sobie w objęcia i serdecznie się wycałujcie. Wszyscy.
2020-03-31 19:15:47
mamy wybory
dziś to urny wyborczej, jutro do urny cmentarnej
2020-03-31 17:28:55
Daro
Samorządy powinny odmówić przeprowadzenia wyborów. To jedyny sposób.
2020-03-31 13:26:28
Brawo
Panie Krzystek, jak Ty mi teraz zaimponowałeś. Mamy w Szczecinie właściwego człowieka na stanowisku prezydenta.
2020-03-31 12:12:35
@lolo
Olać Polskę. Liczy się tylko Pomorze Zachodnie.
2020-03-31 12:06:26
Niekonsekrowany
Wyborow nie bedzie.
2020-03-31 09:48:44
Krzystek, nawet w TAKIM momencie jesteś sługusem opozycji
Nawet za mały ich uśmiech (nawet lekceważący i ironiczny)
2020-03-31 09:39:21
Tomek
Ale ta Kidawa jest cieńka.
2020-03-31 01:07:24
krzychu
Przeniosą, tylko czekają na moment, a propaganda powie że to wielki sukces.
2020-03-30 23:44:17
@niestety
CHLOPIE! co ty bierzesz?
2020-03-30 23:35:06
Niestety
PiS prawdopodobnie szykuje się do sfałszowania wyborów. Wiedzą że Polacy nie darują im wpuszczenia koronawirusa i doprowadzenia do śmierci kilku tysięcy rodaków (w maju taki będzie bilans).
2020-03-30 23:11:27
Mmmm
Pękają bo przegrają w pierwszej turze dzięki Schetyna że wystawiłeś taką niemote
2020-03-30 22:55:54
atomek
Obroncy demokracji i konstytucji przeciwko wyborom ? Czy to znaczy ze chca zeby PiS rzadzil w nieskonczonosc ?
2020-03-30 22:49:54
Proste rozwiązanie
Wszystkie samorządy powinny w ramach nieposłuszeństwa obywatelskiego zablokować organizację tych wyborów. Wtedy się nie odbędą. Nie pozwólmy władzy mordować ludzi.
2020-03-30 22:48:51
Do itd
Trzeba być psychicznie chorym żeby wymyślać takie teorie spiskowe
2020-03-30 22:32:00
Szacunek
Krzystek ma rację. Nawet bym się nie spodziewał że jest tak rozsądnym człowiekiem.
2020-03-30 22:25:33
lolo
Wybory powinny się odbyć 10.05.2020 olać konstytucje liczy się Polska!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A NARODOWE SIŁY ZBROJNE nie kolaborowały ze szkopami jak pisze niejaki @marco tylko zabijali zdrajców POlSKI kolaborantów komunistycznych jednym zdaniem pachołków moskwy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020-03-30 22:20:18
Adrian
Wiecie co ten dureń Maliniak dziś palnął? Że skoro ktoś może chodzić do sklepu to może też iść na wybory. Wstyd mieć takiego cwoka za prezydenta.
2020-03-30 22:20:04
@itd Daniel
Jesteście skończonymi baranami. Macie za nic ludzkie życie.
2020-03-30 22:01:59
Vigo
Jak dobrze że mamy jednak ogarniętego prezydenta
2020-03-30 21:56:23
Do PISich TROLLI- :000)))- TOCHĘ PRAWDY!!
Nie po to Kaczyński kazał wypłacić 13 emeryturę , a nazajutrz Rydzol prosił o przelew, bo mu brakuje ,żeby teraz wybory odwoływać. Jeżeli zostaną przełożone wybory , to suweren 60+ zapomni , kto mu dał kasę , aby zagłosować na Dude. Nie po to nad ranem zmienili ordynację i kodeks wyborczy niezgodnie z Konstytucją i obowiązującym prawem , które PIS depcze na każdym kroku...
2020-03-30 21:15:16
Daniel
Jak miasto ucinało połączenia i się zrobił tłok w autobusach to jakoś nie było problemu. Z wyborami jest. Platformiane pojękiwania.
2020-03-30 20:37:25
itd
TOtalni chcą stanu wyjątkowego.Wtedy koncerny zachodnie iszemrani bizmesmeni będą skarzyly państwo polskie za straty.Zaprzyjaznione sady będą przyznawaly ogromne odszkodowania.Tutaj chodzi o obalenie rządu .
2020-03-30 20:29:27
@marco
Nie pisz bzdur. Ktoś kto naraża zdrowie i życie ludzi, a tym właśnie jest dążenie do przeprowadzenia wyborów na siłę, nie nadaje się do polityki.
2020-03-30 20:24:22
@marco
Pelna zgoda.Totalna targowica boi się sromotnej porażki po wystawieniu''Bronka w spodnicy''
2020-03-30 20:22:03
Brawo Prezydencie Krzystek
Bardzo rozsądne słowa
2020-03-30 20:09:43
@ marco - nie ulegaj propagandzie poczytaj..
Andrzej Duda siedmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Andrzej Duda siedmiokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał, co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Dał się poznać jako posłuszny wykonawca poleceń Jarosława Kaczyńskiego. W czasie rządów PO i PSL w Europarlamencie oskarżał polskie władze o sfałszowanie wyborów, nie mając żadnych dowodów. Unię Europejską publicznie nazwał "wyimaginowaną wspólnotą, z której nic nie wynika". Powiedział również "ojczyznę dojną racz nam zwrócić, Panie", co w związku z licznymi aferami PiS-u brzmi jak prośba o kontynuację. Jest rekordzistą w ilości odbytych lotów na koszt podatników. Objął patronat nad uroczystością upamiętniającą 75-lecie powołania Brygady Świętokrzyskiej Narodowych Sił Zbrojnych, oskarżanej o kolaborację z Niemcami. W czasie wystąpień głośno krzyczy i opowiada niewybredne kawały ośmieszające rektora Akademii Górniczo-Hutniczej. Zgodnie z nakazem Jarosława Kaczyńskiego mianował Krystynę Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza sędziami Trybunału Konstytucyjnego. Wstydząc się tych nominacji nie wpuścił dziennikarzy na ich zaprzysiężenie. Określił wybór prof. Małgorzaty Gersdorf na Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego jako "wstyd". Mam nadzieję, że wyborów nie będzie i dzień mlaskacza odrywanego od koryta jest bliski...
2020-03-30 18:42:11
pro
Tylko chory ma na myśli wybory. Uporajmy się z wirusem, a potem będzie czas inne tematy.
2020-03-30 18:30:21
Mikoryza
Powazne podejscie do sprawy.
2020-03-30 18:15:45
Wszawypis
Boją się Pisowe gadziny
2020-03-30 18:10:05
70+
Już jutro kolejna rządowa biegunka i restrykcje.Wszystko tylko po to by pozorować troskę,skalę zagrożenia i utrzymać społeczny strach.W tle jednak podstępnie gra toczy się o wybory.PiS opracował"strategię" w ramach parszywej brudnej polityki którą z tygodnia na tydzień realizuje.Za miesiąc wszyscy cudownie ozdrowiejemy.Biegunka będzie się wypłaszczać,lejce uciemiężonemu zmęczonemu narodowi zostaną w nagrodę popuszczone nastanie czas wyborów.Do tego czasu będziemy okłamywani i żyli w klasycznej fikcji z narracją,że o to za oknami szaleje zaraza o sile niszczenia żyć ludzki porównywalnej z wybuchem atomu.Społeczeństwo wyizolowano,pozbawiono możliwości egzystowania.Klasyczne unicestwienie pod przykryciem.Jutro kolejna czarna polewka do podania-jajko niespodzianka na Święta Wielkanocne.Za komunistycznych rządów w PRL-u podano ją narodowi także tuż przed świętami....Bożego Narodzenia 13 Grudnia 1980 r. Teraz przed Świętami Wielkiej Nocy 2020 r.Wspólny mianownik obu tych "decyzji" to troska o naród i jego życie i zdrowie.Historia zatoczyła koło.
2020-03-30 17:32:02
marco
W sklepach jest więcej ludzi w jednym czasie niż na wyborach w lokalu, kasjerkom ludziska kaszlą z paru centymetrów a sklepy działają .Odwołanie wyborów to tylko propaganda POska bo wiedzą że z takim kandydatem to przegrają w pierwszej turze.
2020-03-30 17:05:48
Spokojnie
Konstytucja jest najważniejsza. A do maja jeszcze daleko.
2020-03-30 16:58:35