Wtorek 31 stycznia 2023r. 
REKLAMA

Krokusy za krokusy. Głosowanie na najlepszy kadr [GALERIA]

Data publikacji: 2019-04-03 13:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:36
Krokusy za krokusy. Głosowanie na najlepszy kadr
Zdjęcie przykładowe - nie bierze udziału w konkursie Fot. Renata Lis  

Można już oddawać głosy na kadry, które biorą udział w konkursie "Krokusy za krokusy". Zwycięzca otrzyma nagrodę publiczności - aparat cyfrowy ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z Zielonych Ogrodów. Ale to nie koniec - głosujący również mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody!

Co należy zrobić, aby zagłosować, a tym samym powalczyć o nagrodę również dla siebie? Wystarczy wybrać jedno najciekawsze zdjęcie z galerii poniżej. Następnie należy wysłać SMS o treści KROKUSY.XX (w miejsce XX wpisać dwucyfrowy numer zdjęcia) na numer 7148. Koszt to 1,23 zł z VAT. Po wysłanej wiadomości otrzymają Państwo potwierdzenie.

Głosowanie potrwa do 18 kwietnia, do godz. 11.59. Wtedy poznamy nazwisko laureata nagrody publiczności, który zdobył najwięcej głosów. Nagrody czekają także na głosujących. Otrzyma je najlepsza trójka, która poprawnie i najszybciej odpowie na konkursowe pytanie, nadesłane drogą SMS-ową.

Z kolei 19 kwietnia - w świątecznym wydaniu "Kuriera" - poznamy trzech laureatów wybranych przez kapitułę konkursu. Przypomnijmy: czekają na nich kwiatowe cebule (300 za I miejsce, 200 – za II oraz 100 – za III) oraz nagrody od hotelu Radisson Blu.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i głosowania!

(KaNa)


 

AKTUALNE WYNIKI GŁOSOWANIA:


 

GALERIA KROKUSÓW

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA