czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kręcą serial! Utrudnienia na skrzyżowaniu

Kręcą serial! Utrudnienia na skrzyżowaniu

Kręcą serial! Utrudnienia na skrzyżowaniu
Data publikacji: 2020-02-22 22:57
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-24 09:48
Wywietleń: 6757 444162

Od godz.7 do 16.30 w niedzielę (23 lutego) mogą się pojawić utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Langiewicza z ul. Księcia Bogusława X w Szczecinie. Będą tam w tym czasie kręcone zdjęcia do serialu „Odwilż”. 

Kierowcy powinni w tym rejonie miasta zwracać szczególną uwagę i zachować ostrożność.

(ip)

 

Komentarze

Wuola
Panie Jonatanie, nie ogląda Pan bo prawda boli. Niestety większość Polaków klnie jak szewc a słychać to przede wszystkim na ulicy, w sklepach, kawiarniach a nawet w urzędach. Przeklinają dorośli a co gorsza także młodzież i dzieci.I to jest żenujące. A jeśli chodzi o picie to niestety nie jest ani odrobinę lepiej w tej kwestii. A co do akceptacji przez władze miasta miejsc do kręcenia...cenzurę chce Pan wprowadzic? Rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana...Masakra
2020-02-24 07:51:15
Pan Witek
Szczecin jest brzydkim i źle zarządzanym miastem, rozjeżdżanym przez 40-tonowe ciężarówki
2020-02-24 01:40:57
śródmieście łokietka
slamsy bez charakteryzacji to tylko widać w Szczecinie
2020-02-23 23:01:25
reżyser
Kręcą jak Wałęsę motorówką przywieźli do stoczni w Szczecinie.
2020-02-23 22:59:38
@nick
Nie masz racji bo to serial który ma dziać się w Szczecinie. Więc chyba tylko Ty nie domyślisz się gdzie był kręcony...
2020-02-23 13:17:16
kadr
@ Nick ma rację. Są takie filmy, dla których scenerią i tłem muszą być stare zaniedbane budynki, pełne liszajów i odpadających tynków. Ulica Kolumba także nadaje się do takich ujęć. Coraz trudniej o takie miejsca.
2020-02-23 10:18:12
Krec swoj film
...Detektyw Jonatan zdjal szpatulka resztki zeschnietej mazi z butow ofiary."To budyn czekoladowy o smaku waniliowym"- podyktowal pomocnikowi,ktoremu wlasnie wczoraj dal podwyzke..."A buty?Co pan powie o butach?"- niesmialo zapytala dziennikarka stojaca po prawej stronie."Prada"-bez zajakniecia odpowiedzial detektyw.Oczy mu sie zaswiecily...Juz wiedzial wiecej,np to,ze ofiara nalezala do najnizszej grupy spolecznej...;)
2020-02-23 10:02:11
Czyli
Nie ma takiej Polski?Brudnej,zabloconej i z bluzgami na ustach?
2020-02-23 09:25:25
Nick
Goście tu nie chodzi o piękno miasta w filmie tylko o KLIMAT to film kryminalny a nie serial obyczajowy że bohaterowie będą przechadzać się po bulwarach czy starym mieście. Stare kamienice doskonale nadają się do takich filmów. A i tak nikt z poza Szczecina nawet nie domyśli się że było to kręcone w Szczecinie.
2020-02-23 09:22:22
@jonatan
Pani Jacyna tez miala zapedy do kreowania naszego zmyslu artystycznego.Chciala wplywac na to- co wieszamy na scianach NASZYCH mieszkan😀
2020-02-23 09:14:21
Jakbytopowiedziec
Ty tak na serio?
2020-02-23 08:48:25
Jonatan
Bo u nas nie ma dobrych rezyserow. U nas sa same jakies pomylki ala wega co kreca filmy z tysiacem slow na k i na h pokazujacy polske jako pijacki kraj i ludzie sie tym jaraja. Dlatego nie ogladam polskich filmow
2020-02-23 07:44:26
Kolarz
😆😆😆😆 też sobie miejsce wybrali
2020-02-23 04:51:37
jonatan
Tradycyjnie już wybrali jeden z najbardziej zaniedbanych fragmentów Szczecina. Jak nie ulica Kolumba, to inne miejsce, nie mniej kompromitujące Szczecin. Mnie od dawna ciekawi dlaczego polscy twórcy filmowi pokazują Polskę zacofaną, brudną i byle jaką, a nie preferują, wzorem krajów zachodnioeuropejskich, pokazywać obraz polski nowoczesnej i ładnej. Przecież takie miejsca także są. Obserwując poczynania filmowców uważam, że władze miasta powinny akceptować miejsca do kręcenia filmu, a nie pozwalać na dowolność filmowcom.
2020-02-23 00:28:45