Piątek, 01 marca 2024 r. 
REKLAMA

Kradzież rozbójnicza nad Odrą

Data publikacji: 24 sierpnia 2016 r. 11:12
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:13
Kradzież rozbójnicza nad Odrą
Fot. Robert Stachnik (arch.)  

Kryminalni z Komisariatu Policji Szczecin nad Odrą zatrzymali 18-latka, który jest sprawcą kradzieży rozbójniczej oraz gróźb karalnych. Młodzieniec usłyszał już zarzuty, a sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt.

Szczecińscy policjanci zajmowali się sprawą kradzieży rozbójniczej, do której doszło w weekend w Szczecinie w dzielnicy Drzetowo-Grabowo. Według relacji zgłaszającego nieznany młody mężczyzna zabrał jego kurtkę, a następnie groził mu nożem.

– Kryminalni wytypowali, a następnie zatrzymali osobę, która może być sprawcą tego czynu. W mieszkaniu zajmowanym przez 18-latka policjanci odnaleźli skradzioną wcześniej kurtkę. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu kradzieży rozbójniczej – informuje asp. szt. Anna Gembala. – W toku prowadzonych czynności okazało się także, że ten młody człowiek jest sprawcą gróźb karalnych, które kierował pod adresem innego pokrzywdzonego, wzbudzając w nim obawę realnego spełnienia.

Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy zastosował wobec 18-latka tymczasowy areszt. Za te przestępstwa sprawcy może grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności. (p)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

jacabu71
2016-08-28 00:09:58
Chyba "zastrzelony podczas próby ucieczki" byłoby najlepszym wyjściem bo przecież jegomość dostanie 3 lata w zawiasach i teraz się wścieknie i naprawdę kogoś zadźga ! A tak na marginesie to zastanawiam się jak czuje się sędzia gdy dostanie ( lub nie ) informację, że przestępca którgo tenże wypuścił, zabił człowieka zaraz po wyjściu z budynku sądu ?? A może polscy sędziowie mają zakaz zamykania bo ...nie ma miejsc w więzieniach i nie ma kasy na nowe ??
yi
2016-08-24 15:34:29
Sąsiadeczki polecą protestować? Takie biedne dziecko...Całe życie przed nim...
@
2016-08-24 12:44:10
K....... , nie można było zastrzelić podczas próby ucieczki ? Było by taniej i prościej

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA