sobota, 19 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Korwin-Mikke kontra LGBT

Korwin-Mikke kontra LGBT

Korwin-Mikke kontra LGBT
Data publikacji: 2019-07-11 15:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-17 12:11
Wywietleń: 1250 402171

Ludzie od LGBT to wariaci - ocenił na konferencji prasowej w Szczecinie Janusz Korwin-Mikke. Wsparł tym samym działaczy Konfederacji, którzy zebrali podpisy pod uchwałą za nieprzyjęciem przez Szczecin Karty LGBT+.

- W normalnym kraju ci ludzie od LGBT byliby w domach wariatów - mówił J. Korwin-Mikke. - To jest zdumiewające, że ktoś wychodzi i mówi, że jest 39 płci, i traktuje się go poważnie. To jest rzecz zdumiewająca. Co się stało z cywilizacją, w której paru wariatów się traktuje poważnie? Oczywiste jest, że dzieci należą do rodziców. To stwierdzenie, że dzieci nie należą do rodziców, jest stwierdzeniem rewolucyjnym.

Polityk dodawał, że „wariatów trzeba trzymać z daleka”.

- Pod obywatelskim projektem uchwały mającej na celu przeciwdziałanie deprawacji seksualnej i demoralizacji naszych dzieci w całym Szczecinie na przestrzeni tygodnia zebraliśmy ponad 1200 podpisów - stwierdziła Klaudia Szendzielarz z Konfederacji. - Podpisywali się zarówno młodzi ludzie, którzy w niedalekiej przyszłości będą zakładali swoje rodziny, jak i ci, którzy mają dzieci.

Marcel Duda z partii Korwin oświadczył, że jego środowisko, jako wolnościowcy, uważa, że to rodzice powinni mieć władzę nad swoimi dziećmi, decydować, jak będą wychowywane i jak będą uczone.©℗

(as)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

CHŁOP MA RACJĘ AKURAT W TYM
Ale ta jego strona internetowa to jedno wielkie straszenie Moskwą ! Agenciura.
2019-07-12 08:53:27
tyle
V kolumna Putina
2019-07-12 08:04:06
ciekawe
Czy każdy Duda musi być nienormalny?
2019-07-12 07:17:31
W
Zgodnie ze słownikiem języka polskiego mianem wariata potocznie określa się przecież człowieka chorego psychicznie, osobę postępującą nieobliczalnie.
2019-07-12 07:12:23
Jas
Kończ waść wstydu oszczędź-w Moskwie będzie ci lepiej.
2019-07-12 01:40:13
Co jak co
Ale ktorejs "Klepki" LGBT-owcom w glowach brajkuje...?
2019-07-11 22:48:55
Kalafior
Janusz w prawo, Adrian w lewo. Ogół niestety wybiera centrę. I jest jak jest. Nijako od wielu lat.
2019-07-11 22:45:17
Antoni
Za te LGBT opozycja może stracić kolejne kilka oczek w wyborach. Tylko radykalni i antypisowscy na nich zaglosują. Korwin-Mikke traktuje politykę jako zabawę ale tu ma rację.
2019-07-11 22:16:38
Poliyka
Pan Janusz Korwin -Mikke ZAWSZE BYL i JEST czlowiekiem STATECZNYM w Swoich Pogladach ktore sa odzwierciedleniem PRAWDZIWYCH ( acz juz Nielicznych) Polskich Obywateli. DZIEKUJE PANU ZA WYTRWALOSC i NIEZMIENNOSC.
2019-07-11 21:46:29
Zed
Korwin to czubek
2019-07-11 21:31:22
HIHOT
Proszę mi wymienić bez patrzenia w googla .10 pierwiastków z tablicy Mendelejewa ,nie znacie ? A próbujecie podważyć tezę wielu płci ?!Może i niema ich tyle .ale trzeba pokory trochę .i to dotyczy wszystkich,peace ;]
2019-07-11 20:29:08
Antypisior i antyklecha
Korwin żyj i daj żyć innym !! Nikt nie zna recepty na szczęśliwe życie więc wyluzuj , bo twoje radykalne zapędy nie służą ci w wyborach !!
2019-07-11 20:26:19
as
czy ktos z was widział chociaż trzecią płeć .Ja o tym czytałem , ale czwarta , piąta i kolejne do debilizm.
2019-07-11 19:20:24
oxox
Złośliwy, wredny, zdziwaczały starzec, niezrealizowany w życiu politycznym, szef przegranego ugrupowania, od lat z kompleksem fuehrera.
2019-07-11 17:33:10
pro
Brawo Korwin! Tak trzymać.
2019-07-11 17:00:59
beee
Brawo Korwin.
2019-07-11 16:30:41
MarianPiS
Korwin to zwykły świr, nie ma co zwracać na niego uwagi
2019-07-11 16:16:09
Naziwon
Konfederacja to organizacja neofaszystowska
2019-07-11 16:11:13
kibic
uważany za nienormalnego,a najbardziej normalny.gdzie obrońcy normalności z PiS czy PO?!
2019-07-11 15:56:33