Niedziela, 14 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Korki znów przy ul. Traugutta. Sygnalizacja nie działa.

Data publikacji: 05 października 2016 r. 08:55
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:16
Korki znów przy ul. Traugutta. Sygnalizacja nie działa.
 

Nie działa od rana w środę sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego z ul. Traugutta w Szczecinie. To kolejne utrudnienie dla kierowców w tym rejonie w ostatnich tygodniach.

Najpierw była nim awaria wodociągu, potem usuwanie jej skutków przez niemal dwa tygodnie. Roboty zresztą trwają tam do dziś. W środę rano ekipa ZWiK rozstawiła pachoły, zastawiając prawoskręt z al. Wojska Polskiego w ul. Traugutta wraz z przejściem dla pieszych.

A sygnalizacja świetlna nie działa po tym, jak nieznany sprawca „skasował" słup sygnalizacji na wysepce od strony lewoskrętu z al. Wojska Polskiego w ul. Traugutta.. Części zdemolowanego sygnalizatora zalegają na lewym pasie jezdni w kierunku Głębokiego. Walały się też na torowisku przez jakiś czas, będąc przeszkodą w swobodnym przejeździe dla tramwajów.

(MIR)

Fot. Mirosław WINCONEK

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

mapa bezpieczeństwa
2016-10-05 10:55:34
Szkoda że nie ma tam monitoringu -miałby "pełne ręce" roboty. Samochody, to raz! Pijaczkowie z różnych żabek i monopoli, których w tamtym rejonie jest bez liku, to dwa!
Sygnalizator
2016-10-05 10:12:19
Nieznany sprawca, który niczym duch uszkodził sygnalizator świetlny i oddalił się w bliżej nie określonym kierunku, a nikt go nie widział, ponieważ nie było żadnego przechodnia ani samochodu, który by za nim jechał. P.S. Akurat prezydencka kolumna nie jechała tamtędy, więc jak nie wiesz, to nie pisz głupot.
sygnalizator
2016-10-05 09:49:36
To prezydencka kolumna jechała tędy wczoraj do Polic

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA