Wtorek, 27 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Korki w drodze nad morze. Zalecają trasy alternatywne [SONDA]

Data publikacji: 03 sierpnia 2019 r. 15:30
Ostatnia aktualizacja: 07 sierpnia 2019 r. 12:28
Korki w drodze nad morze. Zalecają trasy alternatywne [SONDA]
 

Duże natężenie ruchu na drodze S3, szczególnie na jej remontowanych odcinkach, powoduje zatory na trasie ze Szczecina nad morze. Służby zalecają wybór dróg alternatywnych.

Jak podaje GDDKiA, kierowcy jadący od Szczecina w stronę Świnoujścia i miejscowości nadmorskich napotkają utrudnienie na remontowanym odcinku S3 na obwodnicy Goleniowa. Można ominąć korek, jadąc przez miasto.

Kolejny zator tworzy się między węzłem Miękowo a węzłem Parłówko, szczególnie w okolicach Przybiernowa. Na tym odcinku tworzą się też korki w stronę Szczecina. Drogowcy zalecają trasę alternatywną drogą wojewódzką 111 przez Stepnicę; na głównej trasie ustawione są specjalne drogowskazy kierujące w jej stronę.

W sobotę problemy z przejazdem mieli także wyjeżdżający ze Szczecina drogą A6 w kierunku Świnoujścia na wysokości węzła Dąbie. Doszło tam do zderzenia samochodów. Według informacji GDDKiA nie ma osób rannych, ale są problemy z przejazdem, także ze względu na duże natężenie ruchu na remontowanym odcinku drogi. Trasa alternatywna w stronę miejscowości nadmorskich prowadzi przez Załom, Pucice i Kliniska Wielkie. Służby zalecają kontynuowanie jazdy nad morze przez Stepnicę.

(pap)

Fot. Mirosław Kwiatkowski

Sonda

Czy trasy alternatywne pozwalają szybciej dojechać nad morze?
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

a jak do świnoujścia
2019-08-03 17:38:44
to tylko przez niemcy, spokojnie w niecałe 2 godzinki, bez korków, promu i buraków co wyprzedzają na złamanie karku, polecam

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA