piątek, 03 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Korespondencja wychodzi z lombardu

Korespondencja wychodzi z lombardu

Korespondencja wychodzi z lombardu
Data publikacji: 2016-03-03 19:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:56
Wywietleń: 1306 122058

Przez minione dwa lata przesyłki z sądów i prokuratur doręczała nie Poczta Polska, a Polska Grupa Pocztowa. Wzbudziło to ogromne kontrowersje, oraz mnóstwo problemów. Np. niesmak budziło odbieranie awiza w kantorze czy sklepie rybnym. Od 1 marca wymiar sprawiedliwości znów obsługuje Poczta Polska.

 - U mnie jeszcze są warunki do tego, by w spokoju, normalnie obsłużyć klienta. Ale z zażenowaniem oglądałam jak ktoś po ważny dla siebie przecież dokument szedł np. do sklepu monopolowego. Przyznam, że zostaliśmy dobrze zapoznani z procedurami, nie miałam żadnego kłopotu z wydawaniem listów - usłyszeliśmy w jednym ze szczecińskich salonów prasowych. - Z mojego punktu widzenia bardzo dobrze, że mającą tak wysoką rangę korespondencją ponownie zajmie się poczta. Po to przecież została powołana.

Poczta Polska prokuratury i sądy obsługiwać będzie przez kolejne trzy lata, tak zakłada kontrakt. Co ciekawe listonosze wykorzystywać będą specjalną aplikację, zgodną z wymaganiami resortu sprawiedliwości, dostępną na dostarczonych im tabletach.  (kol)

Więcej w czwartkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

Komentarze

panienka z okienka
A dobrze wam stójcie dalej jak barany.Pracowałam na poczcie i śmiać mi się chciało jak stado baranów stało w kolejce , kłócąc się.My pracownicy nic do tego nie mamy,pieniądze za prace byle jakie a dyrektorów sto tysięcy.Stójta dalej i ujadajta jak wściekłe psy.!!!!
2016-03-04 19:45:06
Lombard
W tytule słowo lombard, a w artykule ani słowa.
2016-03-04 08:09:17
Czy nie powinno być odwrotnie?
W dostarczaniu ważnych listów musi być konkurencja, przetarg, wolny rynek. Nawet jak się to kończy w mięsnym lub monopolowym. A w wywozie śmieci z woli UE i spolegliwych polskich polityków ma być urzędnik i zero wolnego rynku.
2016-03-04 00:34:51
@
Dopiero będzie syf. Już teraz na poczcie kwitnie się po 1-2 godzin by coś załatwić . jak wejdą sądówki , kuszetke lepiej wykupić. Polecam poczte na Dworcowej albo na Wyzwolenia 1-2 godzin lekkim gwizdkiem. Strach pomyśleć co będzie.
2016-03-03 21:38:22

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie