Niedziela, 24 września 2023 r. 
10 szczecin
REKLAMA

Korespondencja wychodzi z lombardu

Data publikacji: 03 marca 2016 r. 19:47
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:46
Korespondencja wychodzi z lombardu
 

Przez minione dwa lata przesyłki z sądów i prokuratur doręczała nie Poczta Polska, a Polska Grupa Pocztowa. Wzbudziło to ogromne kontrowersje, oraz mnóstwo problemów. Np. niesmak budziło odbieranie awiza w kantorze czy sklepie rybnym. Od 1 marca wymiar sprawiedliwości znów obsługuje Poczta Polska.

 - U mnie jeszcze są warunki do tego, by w spokoju, normalnie obsłużyć klienta. Ale z zażenowaniem oglądałam jak ktoś po ważny dla siebie przecież dokument szedł np. do sklepu monopolowego. Przyznam, że zostaliśmy dobrze zapoznani z procedurami, nie miałam żadnego kłopotu z wydawaniem listów - usłyszeliśmy w jednym ze szczecińskich salonów prasowych. - Z mojego punktu widzenia bardzo dobrze, że mającą tak wysoką rangę korespondencją ponownie zajmie się poczta. Po to przecież została powołana.

Poczta Polska prokuratury i sądy obsługiwać będzie przez kolejne trzy lata, tak zakłada kontrakt. Co ciekawe listonosze wykorzystywać będą specjalną aplikację, zgodną z wymaganiami resortu sprawiedliwości, dostępną na dostarczonych im tabletach.  (kol)

Więcej w czwartkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

panienka z okienka
2016-03-04 19:45:06
A dobrze wam stójcie dalej jak barany.Pracowałam na poczcie i śmiać mi się chciało jak stado baranów stało w kolejce , kłócąc się.My pracownicy nic do tego nie mamy,pieniądze za prace byle jakie a dyrektorów sto tysięcy.Stójta dalej i ujadajta jak wściekłe psy.!!!!
Lombard
2016-03-04 08:09:17
W tytule słowo lombard, a w artykule ani słowa.
Czy nie powinno być odwrotnie?
2016-03-04 00:34:51
W dostarczaniu ważnych listów musi być konkurencja, przetarg, wolny rynek. Nawet jak się to kończy w mięsnym lub monopolowym. A w wywozie śmieci z woli UE i spolegliwych polskich polityków ma być urzędnik i zero wolnego rynku.
@
2016-03-03 21:38:22
Dopiero będzie syf. Już teraz na poczcie kwitnie się po 1-2 godzin by coś załatwić . jak wejdą sądówki , kuszetke lepiej wykupić. Polecam poczte na Dworcowej albo na Wyzwolenia 1-2 godzin lekkim gwizdkiem. Strach pomyśleć co będzie.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA