niedziela, 20 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Korespondencja wychodzi z lombardu

Korespondencja wychodzi z lombardu

Korespondencja wychodzi z lombardu
Data publikacji: 2016-03-03 19:47
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:56
Wywietleń: 1340 122058

Przez minione dwa lata przesyłki z sądów i prokuratur doręczała nie Poczta Polska, a Polska Grupa Pocztowa. Wzbudziło to ogromne kontrowersje, oraz mnóstwo problemów. Np. niesmak budziło odbieranie awiza w kantorze czy sklepie rybnym. Od 1 marca wymiar sprawiedliwości znów obsługuje Poczta Polska.

 - U mnie jeszcze są warunki do tego, by w spokoju, normalnie obsłużyć klienta. Ale z zażenowaniem oglądałam jak ktoś po ważny dla siebie przecież dokument szedł np. do sklepu monopolowego. Przyznam, że zostaliśmy dobrze zapoznani z procedurami, nie miałam żadnego kłopotu z wydawaniem listów - usłyszeliśmy w jednym ze szczecińskich salonów prasowych. - Z mojego punktu widzenia bardzo dobrze, że mającą tak wysoką rangę korespondencją ponownie zajmie się poczta. Po to przecież została powołana.

Poczta Polska prokuratury i sądy obsługiwać będzie przez kolejne trzy lata, tak zakłada kontrakt. Co ciekawe listonosze wykorzystywać będą specjalną aplikację, zgodną z wymaganiami resortu sprawiedliwości, dostępną na dostarczonych im tabletach.  (kol)

Więcej w czwartkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

Komentarze

panienka z okienka
A dobrze wam stójcie dalej jak barany.Pracowałam na poczcie i śmiać mi się chciało jak stado baranów stało w kolejce , kłócąc się.My pracownicy nic do tego nie mamy,pieniądze za prace byle jakie a dyrektorów sto tysięcy.Stójta dalej i ujadajta jak wściekłe psy.!!!!
2016-03-04 19:45:06
Lombard
W tytule słowo lombard, a w artykule ani słowa.
2016-03-04 08:09:17
Czy nie powinno być odwrotnie?
W dostarczaniu ważnych listów musi być konkurencja, przetarg, wolny rynek. Nawet jak się to kończy w mięsnym lub monopolowym. A w wywozie śmieci z woli UE i spolegliwych polskich polityków ma być urzędnik i zero wolnego rynku.
2016-03-04 00:34:51
@
Dopiero będzie syf. Już teraz na poczcie kwitnie się po 1-2 godzin by coś załatwić . jak wejdą sądówki , kuszetke lepiej wykupić. Polecam poczte na Dworcowej albo na Wyzwolenia 1-2 godzin lekkim gwizdkiem. Strach pomyśleć co będzie.
2016-03-03 21:38:22

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie