poniedziałek, 06 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kopnął ciężarną kobietę w brzuch. Jest już w areszcie

Kopnął ciężarną kobietę w brzuch. Jest już w areszcie

Kopnął ciężarną kobietę w brzuch. Jest już w areszcie
Data publikacji: 2018-02-27 10:12
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:04
Wywietleń: 1997 315970

Bez skrupułów zaatakował ciężarną kobietę, która nie chciała wpuścić go na klatkę schodową. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, a szczecinianka trafiła na obserwację do szpitala. 

Do zdarzenia doszło w Szczecinie. Ciężarna kobieta wracała do domu razem z dwójką dzieci.

Kiedy otworzyła drzwi wejściowe na klatkę schodową mężczyzna wtargnął do środka. Szczecinianka próbowała mu zagrozić drogę, doszło między nimi do szarpaniny a następnie sprawca kopnął kobietę w brzuch i uciekł.

 - Ze względu na stan kobiety została przewieziona do szpitala na obserwację. Na szczęście ani jej ani dziecku nic się nie stało - informuje asp. szt. Irena Kornicz.

Po przyjęciu zawiadomienia nad sprawą pracowali policjanci z Niebuszewa. Po sprawdzeniu przyległych ulic nie zastali podejrzewanego. Na podstawie podanego rysopisu śledczy ustalili, że sprawcą może być 43- letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania.

Dzień po zdarzeniu policjantki z Komisariatu Niebuszewo wykonując inne czynności służbowe w centrum miasta zauważyły mężczyznę odpowiadającego rysopisowi. Zatrzymały go i doprowadziły do jednostki Policji.

Okazało się, że jest to podejrzewany o naruszenie nietykalności ciężarnej szczecinianki.

Mężczyzna usłyszał zarzut zagrożony karą do roku pozbawienia wolności, ponadto będzie odpowiadał za wybryk chuligański jakiego się dopuścił wobec bezbronnej kobiety.

Komendant Komisariatu Szczecin Niebuszewo wystąpił z wnioskiem do Prokuratury o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania.

Prokurator przychylił się do wniosku a sąd zadecydował, ze najbliższe dwa miesiące mężczyzna spędzi w areszcie. 43- latek był już wcześniej notowany za inne przestępstwa.

O dalszych jego losach zadecyduje wkrótce sąd.

Ł.T

Fot. Dariusz GORAJSKI

 

Komentarze

zig zag
Jemu chyba chodziło o to by mieć gdzie przetrwać mrozy, więc ma...A tej pani pewnie nie za daleko do niego. Niebuszewo, trzecie dziecko w drodze z nadzieją na kolejne 500+ i nie wpuszczanie bezdomnego na klatkę mimo publikowanych w mediach apeli o to by nie wyganiać...Polka katoliczka ze swą miłością bliźniego jak nic. Nie usprawiedliwiam kopania w brzuch, ale baba też niczego sobie by się z chłopem szarpać o taką pierdołę.
2018-02-27 14:35:20
Patrzeć przez palce.
Patrzeć przez palce na przemyt alkoholu z Wschodu to takie męty wytrują się, albo szybciej wpadną pod samochód/tramwaj/pociąg.
2018-02-27 12:44:14
!
Oczywiście pracownicy instytucji pomocy społecznej mówią, że trzeba się pochylić nad losem takich ludzi, ale prawda jest taka, że te osoby to przykład całkowitego zezwierzęcenia, czyli kierowania się zwierzęcymi instynktami oraz naśladowania ich zachowań. Oczywiście zwierzęta nie piją alkoholu.
2018-02-27 11:41:30
Alicja
Jaki wybryk chuligański. Nie mam dla takich wytłumaczenia. Uważam, ze powinien odpowiadać za usiłowanie zabójstwa jeszcze nienarodzonego dziecka. Kopnął w brzuch kobietę w ciąży i nad czym tu debatować - musiał zdawać sobie sprawę, że może zabić dziecko. Dlatego uważam, że usiłował zabić człowieka. W Polsce powinni zaostrzyć prawo, bo on i tak będzie czuł się bezkarny, bo co mu zrobią za wybryk chuligański - otóż nic.
2018-02-27 11:15:17

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

Czy zagłosujesz w drugiej turze wyborów prezydenckich?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie