czwartek, 01 października 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kopacz rozpoczyna w Międzyzdrojach

Kopacz rozpoczyna w Międzyzdrojach

Kopacz rozpoczyna w Międzyzdrojach
Data publikacji: 2015-10-12 06:58
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:42
Wywietleń: 1997 27715

Poniedziałek to drugi dzień wizyty premier Ewy Kopacz na Pomorzu Zachodnim. Zajrzeliśmy do kalendarza szefowej rządu.

Program poniedziałkowych spotkań premier Ewy Kopacz wygląda następująco:

- Międzyzdroje, Dworzec Kolejowy, briefing prasowy o godz. 8.45, 

- Świnoujście, Terminal Promowy, wizyta o godz. 9.20, a o godz. 9.55 briefing prasowy,

- Świnoujście, Terminal LNG, wizyta o godz. 10.50, a o godz. 12.20 briefing prasowy,

- Kołbaskowo, firma Freedomes – World in a Sphere, godz. 16.15, a o godz. 16.45 briefing prasowy.

We wtorek rząd będzie obradował w Szczecinie.

(masz)

Komentarze

Pogaduszki
Na zdjęciu to jakiś babski wieczór, czy co?
2015-10-12 10:55:22
Odrobina "wstydu"...,
Odp. do komentarza kot-a...! Gdyby PO-litycy mieli w sobie chocby odrobine "WSTYDU"... to nie byli by takimi PO-litykami jakimi sa ! !
2015-10-12 10:05:04
Musztarda PO obiedzie,
Ten przyjazd juz nic nie da... ( ! ) bo w Miedzyzdrojach jest juz PO sezonie ! !
2015-10-12 10:00:48
Bajki
Napiszcie tak: Pani Ewa będzie opowiadać dziecion (i dorosłym) bajki.
2015-10-12 09:43:45
A dlaczego nie na PO-stkomunistyczny Wschod...??
A Corka Pani Kopacz rzekomo stwierdza, ze jak PiS WYGRA WYBORY to chce wyprowadzic sie do Kanady ? To ja proponuje...niech wiec PO-woli juz sie pakuje ! Patrz wiecej na: www.niezalezna.pl
2015-10-12 09:26:39
@
Gdzie nie popatrzeć to < briefing prasowy>. Prasa musi coś napisać. Tylko kłapanie i mielenie jęzorem. Trzeba się pokazać , byle by nie mieszkańcom. A nóż usłyszy się kilka ciepłych słów pod swoim adresem
2015-10-12 08:22:36
pimpek11
PO- wam juz dziekujemy!!!Tyle afer tyle korupcji?i myslicie ze znowu dostaniecie mandat zaufania???-KPINA!! Konczcie juz wstydu oszczedzcie!!!!!!!!!
2015-10-12 08:19:17
kot
Jak można być tak totalnie pozbawionym wstydu?????????????
2015-10-12 06:55:15