Poniedziałek, 15 lipca 2024 r. 
REKLAMA

Kontynuacja i rozwój

Data publikacji: 05 marca 2017 r. 17:04
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:30
Kontynuacja i rozwój
 

„Bo kocham Stargard!" - tak uzasadniał swój start w przedterminowych wyborach na prezydenta Stargardu Rafał Zając. Hasło to jest również myślą przewodnią jego kampanii wyborczej, opartej przede wszystkim na dialogu ze stargardzianami. Szefem sztabu jest sekretarz miasta Zdzisław Rygiel. 

W honorowym komitecie poparcia kandydata, oprócz jego ścisłych współpracowników, znalazło się m.in. również wielu lokalnych przedsiębiorców, artystów plastyków, muzyków, sportowców, lekarzy oraz przedstawicieli stowarzyszeń i organizacji pozarządowych. Oficjalnej rekomendacji udzielili R. Zającowi również przewodniczący zarządu regionu NSZZ „Solidarność" Mieczysław Jurek, dawny prezydent Stargardu Kazimierz Nowicki, długoletni wiceprezydent Andrzej Korzeb oraz Waldemar Gil i Marcin Przepióra z Ligi Powiatu Stargardzkiego. 

- Myślę, że najlepszy wybór dla Stargardu to kontynuacja i rozwój - twierdzi Rafał Zając, dotychczasowy zastępca prezydenta miasta. - Uważam, że trzeba kontynuować podjęte już zamierzenia, bo są dobre i sprawdzone, ale trzeba przekuć je w dalszy rozwój miasta. Zadbać między innymi o zrównoważony rozwój, większą liczbę inwestycji i lepsze warunki pracy, nie zapominając o wspieraniu inicjatyw twórczych, przedsięwzięciach sportowo-rekreacyjnych, komunikacyjnych oraz akcjach dla dzieci i młodzieży. Zachęcam do masowego udziału w głosowaniu 9 kwietnia, bo to państwo zdecydują, jaka wizja miasta będzie realizowana.

Dotychczasowy zastępca prezydenta Stargardu Rafał Zając to nie jedyny kandydat na fotel prezydenta miasta w przedterminowych wyborach. W rywalizacji biorą też udział Zofia Ławrynowicz z Platformy Samorządowej, Amadou Sy z SLD oraz Ireneusz Rogowski z PiS, któremu poparcia udzielili także reprezentanci PSL. ©℗

Tekst i fot. (gra)

Na zdjęciu: „Bo kocham Stargard!" to hasło kampanii wyborczej Rafała Zająca. 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Ciekawscy...
2017-03-05 19:24:40
A z ramienia jakiej Parti kandyduje Zajac... skoro PO-piera Go rowniez byly Kominista z Mysliborza - Mieczyslaw Jurek, ktory obecnie gra szczecinskiego "solidarnosciowca" z "PO-dkradziona" nazwa Zwiazku - PO roku 1989-ym... !!
:)
2017-03-05 18:23:20
@nn całe szczescie ,choc to bylo do przewidzenia przed wyborami ale 8% ludzi nie myslalo w tym wypadku.
nn
2017-03-05 17:37:10
Chruszcz z Ruchu Kukiza nie wystawił nikogo. Pod jego wodzą Ruch został sprowadzony na dno...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA