piątek, 24 stycznia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kontynuacja i rozwój

Kontynuacja i rozwój

Kontynuacja i rozwój
Data publikacji: 2017-03-05 17:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:30
Wywietleń: 1385 219792

„Bo kocham Stargard!" - tak uzasadniał swój start w przedterminowych wyborach na prezydenta Stargardu Rafał Zając. Hasło to jest również myślą przewodnią jego kampanii wyborczej, opartej przede wszystkim na dialogu ze stargardzianami. Szefem sztabu jest sekretarz miasta Zdzisław Rygiel. 

W honorowym komitecie poparcia kandydata, oprócz jego ścisłych współpracowników, znalazło się m.in. również wielu lokalnych przedsiębiorców, artystów plastyków, muzyków, sportowców, lekarzy oraz przedstawicieli stowarzyszeń i organizacji pozarządowych. Oficjalnej rekomendacji udzielili R. Zającowi również przewodniczący zarządu regionu NSZZ „Solidarność" Mieczysław Jurek, dawny prezydent Stargardu Kazimierz Nowicki, długoletni wiceprezydent Andrzej Korzeb oraz Waldemar Gil i Marcin Przepióra z Ligi Powiatu Stargardzkiego. 

- Myślę, że najlepszy wybór dla Stargardu to kontynuacja i rozwój - twierdzi Rafał Zając, dotychczasowy zastępca prezydenta miasta. - Uważam, że trzeba kontynuować podjęte już zamierzenia, bo są dobre i sprawdzone, ale trzeba przekuć je w dalszy rozwój miasta. Zadbać między innymi o zrównoważony rozwój, większą liczbę inwestycji i lepsze warunki pracy, nie zapominając o wspieraniu inicjatyw twórczych, przedsięwzięciach sportowo-rekreacyjnych, komunikacyjnych oraz akcjach dla dzieci i młodzieży. Zachęcam do masowego udziału w głosowaniu 9 kwietnia, bo to państwo zdecydują, jaka wizja miasta będzie realizowana.

Dotychczasowy zastępca prezydenta Stargardu Rafał Zając to nie jedyny kandydat na fotel prezydenta miasta w przedterminowych wyborach. W rywalizacji biorą też udział Zofia Ławrynowicz z Platformy Samorządowej, Amadou Sy z SLD oraz Ireneusz Rogowski z PiS, któremu poparcia udzielili także reprezentanci PSL. ©℗

Tekst i fot. (gra)

Na zdjęciu: „Bo kocham Stargard!" to hasło kampanii wyborczej Rafała Zająca. 

Komentarze

Ciekawscy...
A z ramienia jakiej Parti kandyduje Zajac... skoro PO-piera Go rowniez byly Kominista z Mysliborza - Mieczyslaw Jurek, ktory obecnie gra szczecinskiego "solidarnosciowca" z "PO-dkradziona" nazwa Zwiazku - PO roku 1989-ym... !!
2017-03-05 19:24:40
:)
@nn całe szczescie ,choc to bylo do przewidzenia przed wyborami ale 8% ludzi nie myslalo w tym wypadku.
2017-03-05 18:23:20
nn
Chruszcz z Ruchu Kukiza nie wystawił nikogo. Pod jego wodzą Ruch został sprowadzony na dno...
2017-03-05 17:37:10

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie