Piątek, 01 grudnia 2023 r. 
-6 szczecin
REKLAMA

Konopie indyjskie rosły w ... szafie

Data publikacji: 27 września 2019 r. 13:11
Ostatnia aktualizacja: 27 września 2019 r. 17:05
Konopie indyjskie rosły w ... szafie
 

Policjanci z Pyrzyc zlikwidowali uprawę konopi indyjskich. Nielegalna plantacja założona została w mieszkaniu 30-letniego mężczyzny, który teraz ma spore kłopoty.

Policjanci z wydziału kryminalnego pojechali do miejscowości niedaleko Pyrzyc, by przesłuchać 30-letniego mężczyznę. Miało to związek ze sprawą prowadzoną  przez Prokuraturę Rejonową w Pyrzycach. Gdy weszli do mieszkania, od razu wyczuli charakterystyczny zapach marihuany. 30-latek przekonywał, że nie ma narkotyków, podczas przeszukania mieszkania funkcjonariusze znaleźli jednak dwa krzaki konopi indyjskich i prawie 30 g marihuany. W jednym z pomieszczeń policjanci natknęli się na przerobioną domowym sposobem szafkę, która była wyposażona w wentylator, oświetlenie i termostat. W środku rosły krzaki konopi indyjskich. W mieszkaniu 30-latka mundurowi znaleźli również wagę elektroniczną.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie decyzją Sądu Rejonowego w Pyrzycach – tymczasowo aresztowany. Za uprawę i posiadanie środków odurzających grozi mu do 10 lat więzienia.

(reg)

Fot. policja

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Racjonalista
2019-09-27 17:02:25
No i?To żaden wielki hodowca 2 krzaki czy komuś zaszkodził? 15 km na zachód 3 krzaki każdy na własny użytek może mieć w Czechach 15 krzaków a u nas ciemnogród i kult wódy. Zioło to używka jak każda inna. W cywilizowanych krajach już to zrozumieli, stąd legalizację i depenalizację. Szkoda kasy na walkę z wiatrakami.
czego to ludzie nie wymyślą
2019-09-27 13:37:26
Jak to możliwe, przecież rośliny potrzebują powietrza - nawet pomidory w szklarni mają przewie, aby był dopływ tlenu. Kiedyś się mówiło, że towar spod lady, ale żeby z szafy...

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA