sobota, 21 lipca 2018.
Strona główna > Wiadomości > KONKURS. Obiektyw na krokusy

KONKURS. Obiektyw na krokusy

KONKURS. Obiektyw na  krokusy
Data publikacji: 2017-03-16 20:14
Ostatnia aktualizacja: 2018-07-12 12:17
Wywietleń: 1533 224079

Jest szansa na odrobinę wiosennego szaleństwa: na polowanie z obiektywem na szczecińskie krokusy. Okazję dają kwiatowe kobierce, które zachwycająco rozkwitają w różnych punktach miasta, a także nasz „Kurier" - konkursem fotograficznym ph. „Krokusy za krokusy".

Hasło jest nieprzypadkowe. Głównymi laurami w fotograficznej rywalizacji będą bowiem kwiatowe cebule: 500 za I miejsce, 300 - za II oraz 100 - za zajęcie III lokaty. Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera". Natomiast na tych, co staną na podium, czekają vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Czeka też aparat cyfrowy - ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów" - na zdobywcę nagrody publiczności.

Konkurs jest skierowany do amatorów fotografii. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać krokusowy kadr (zapis cyfrowy, do 5 MB) na adres mailowy: konkurs@kurier.szczecin.pl. Na zasadzie: jeden na jeden, czyli jeden uczestnik konkursu - tylko jedno zdjęcie, ale za to opatrzone krótkim opisem, np. ciekawą historią związaną z miejscem, w jakim powstało czy z ludźmi, którzy w jakiś sposób są związani z uwiecznionymi w kadrze krokusami. Oczywiście, należy podać również podstawowe dane autora fotografii: imię, nazwisko, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy).

Uwaga: na konkursowe - wcześniej niepublikowane - zdjęcia oczekujemy do końca tego weekendu, czyli do niedzieli włącznie (19 bm.). Natomiast już od wtorku (21 bm.) na stronie internetowej „Kuriera" - www.24kurier.pl - opublikujemy wszystkie nadesłane kadry. Każdy zostanie oznaczony imieniem i nazwiskiem autora. Każdemu zdjęciu zostanie przypisany numer. Posłuży on później naszym Czytelnikom do wskazania zwycięzcy nagrody publiczności - niezależnej od oceny jury.

Przypominamy: rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ostatnim przedświątecznym weekendowym wydaniu „Kuriera", czyli już 31 marca (!). Zapraszamy do wspólnej zabawy! ©℗

(an)

Fot. Robert Stachnik

Krokusowe kolory mają moc, a ich zdjęcia mają szansę przynieść wygraną w najbardziej znanym i lubianym z wiosennych konkursów Szczecina - na krokusowe kadry - przypominamy - czekamy TYLKO do niedzieli (19 bm.).

KONKURS. Obiektyw na  krokusy

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
24
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Józef Miszczuk
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy