piątek, 05 czerwca 2020.
Strona główna > Akcje Kuriera > Krokusy za krokusy > Polowanie na krokusy

Polowanie na krokusy

Polowanie na krokusy
Data publikacji: 2017-03-15 07:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-03-21 13:19
Wywietleń: 3909 222948

Ulotne piękno krokusów już zachwyca – nie tylko na Jasnych Błoniach. Warto je zatrzymać w kadrze. Tym bardziej że efektem owych bezkrwawych łowów może być jedna z głównych nagród w „Kurierowym” konkursie fotograficznym pod hasłem „Krokusy za krokusy”.

Hasło rywalizacji jest nieprzypadkowe. Głównymi laurami w fotograficznej rywalizacji będą bowiem kwiatowe cebule: 500 za I miejsce, 300 – za II oraz 100 – za zajęcie III lokaty. Oczywiście, nagród będzie znacznie więcej. Praktycznie każdy ma szansę zdobyć wydawnictwa „Kuriera”. Natomiast na tych, co staną na podium, czekają vouchery o wartości 500 zł od Radisson Blu. Czeka też aparat cyfrowy – ufundowany przez Sylwiusza Mołodeckiego z „Zielonych Ogrodów” – na zdobywcę nagrody publiczności.

Konkurs jest skierowany do amatorów fotografii. Aby wziąć w nim udział wystarczy przesłać krokusowy kadr (zapis cyfrowy, do 5 MB) na adres e-mailowy: konkurs@kurier.szczecin.pl. Na zasadzie: jeden na jeden, czyli jeden uczestnik konkursu – tylko jedno zdjęcie, ale za to opatrzone krótkim opisem, np. ciekawą historią związaną z miejscem, w jakim powstało czy z ludźmi, którzy w jakiś sposób są związani z uwiecznionymi w kadrze krokusami. Oczywiście, należy podać również podstawowe dane autora fotografii: imię, nazwisko, adres, telefon kontaktowy (najlepiej komórkowy).

Na konkursowe – wcześniej niepublikowane – zdjęcia oczekujemy do niedzieli 19 marca włącznie. Od 21 marca na stronie internetowej „Kuriera” – www.24kurier.pl – opublikujemy wszystkie nadesłane kadry. Każdy zostanie oznaczony imieniem i nazwiskiem autora. Każdemu zdjęciu zostanie przypisany numer. Posłuży on później naszym Czytelnikom do wskazania zwycięzcy nagrody publiczności – niezależnej od oceny jury. 

Szczegóły nt. tego głosowania podamy w kolejnych wydaniach „Kuriera”.

Przypominamy: rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w ostatnim przedświątecznym weekendowym wydaniu „Kuriera”, czyli już 31 marca. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

(an)

Fot. Robert STACHNIK

Komentarze

kołobrzeg
piszecie o krokusach to chociaż może któryś by sie pofatygował i zrobił fotke jak one teraz wyglądają? To chyba nie takie trudne?
2017-03-17 10:03:11

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
14
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Wiadomości Szczecin

 
CZYTAJ WIĘCEJ

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Krótki rejs po porcie

Nekrologi

Z dostawą do domu

Pizzeria z rodu Gryfa

Sonda

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie