Niedziela, 26 maja 2024 r. 
REKLAMA

Konkurs na dyrektora kołobrzeskiego szpitala do powtórki. Kandydat zrezygnował

Data publikacji: 03 marca 2019 r. 10:53
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:34
Konkurs na dyrektora kołobrzeskiego szpitala do powtórki. Kandydat zrezygnował
 

Konkurs na stanowiska dyrektora Szpitala Regionalnego w Kołobrzegu nie został rozstrzygnięty. Kandydat rekomendowany przez komisję konkursową wycofał swoją ofertę. Niebawem zostanie ogłoszone nowe postępowanie związane z obsadą szefa lecznicy.

Konkurs na stanowisko szpitala w Kołobrzegu ogłoszono 4 stycznia 2019 roku. Oferty można było składać do 18 stycznia 2019 r. O dyrektorską posadę ubiegało się czterech kandydatów. Po ocenie formalnej złożonej przez nich dokumentacji, do rozmowy kwalifikacyjnej zaproszono trzy osoby. Następnie komisja konkursowa przekazała rekomendację dotyczącą zatrudnienia na stanowisku szefa kołobrzeskiej placówki Zarządowi Województwa Zachodniopomorskiego. Niestety rekomendowany kandydat z przyczyn osobistych zrezygnował z ubiegania się o stanowisko, dlatego konkurs nie mógł zostać rozstrzygnięty.

Władze samorządu województwa powierzyły kierowanie placówką Małgorzacie Grubeckiej zastępcy dyrektora ds. pielęgniarstwa. Wykonać je będzie do czasu powołania nowego szefa lecznicy, nie dłużej niż do 31 maja 2019 r.

(p)

Fot. Artur Bakaj

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA