sobota, 07 grudnia 2019.
Strona główna > Wiadomości > Komunikacja podczas triathlonu

Komunikacja podczas triathlonu

Komunikacja podczas triathlonu
Data publikacji: 2019-07-19 17:03
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-26 12:16
Wywietleń: 1291 403264

W niedzielę odbywać się będzie Triathlon Szczecin 2019. Jednak z utrudnieniami w ruchu kierowcy już się muszą liczyć. 

Pierwsze zmiany zostały już wprowadzone - zamknięty został parking od strony nabrzeża na ul. Wendy. Od godziny 18 w piątek (19 lipca) na ulicach: Energetyków, Gdańskiej, Estakadzie Pomorskiej, moście im. Pionierów Miasta Szczecin, Eskadrowej, Hangarowej, Struga i Zwierzynieckiej na wewnętrznych pasach ruchu zostanie zablokowana możliwość lewoskrętu. Natomiast od godziny 19 wyłączony będzie prawy pas ruchu ulicy Nabrzeże Wieleckie – od mostu Długiego do zjazdu w Bulwar Piastowski.

Największe blokady ruchu zostaną wprowadzone z samego rana w niedzielę. Od godziny 6 nie będzie można przejechać ulicami: św. Floriana, Władysława IV, Zbożową i Wendy, zaś na Energetyków, Gdańskiej, Estakadzie Pomorskiej, moście im. Pionierów Miasta Szczecin, Eskadrowej, Hangarowej, Struga i Zwierzynieckiej całkowicie wyłączone będą lewoskręty na skrzyżowaniach. Pierwotna organizacja ruchu będzie stopniowo przywracana po zakończeniu wydarzenia, około godziny 18.

Zmianom ulegnie też funkcjonowanie komunikacji miejskiej. Autobusy będą jeździć alternatywną trasą w niedzielę od godziny 4.30 do zakończenia imprezy.

Linia pospieszna B będzie omijać przystanek Rondo Ułanów Podolskich; linia 52 w kierunku Tkackiej od godz. 8 pojedzie zmienioną trasą pomiędzy przystankami Port Centralny a Wyszyńskiego, zawracając pod Estakadą Pomorską; linia 64 w kierunku Klucza pojedzie inną drogą od skrzyżowania ulic Struga i Gryfińskiej do przystanku Jaśminowa ZUS – nieczynny będzie przystanek Bagienna, ale uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek na ul. Hangarowej; linia 65 w kierunku ronda Ułanów Podolskich pojedzie z takimi samymi zmianami co linia 64 – linia 66 w kierunku Podjuch również, ale nie zatrzyma się na tymczasowym przystanku na ul. Hangarowej; linia 71 w kierunku Basenu Górniczego zmieni trasę pomiędzy przystankami Gryfińska i Bagienna, jadąc i zawracając pod mostem Pionierów – linia 77 w kierunku osiedla Bukowego również; linia 79 w kierunku osiedla Słonecznego, linia 84 w kierunku Kijewa i linia 93 w kierunku Basenu Górniczego pojadą z takimi samymi zmianami co linie 64 i 65, pomijając przystanek Bagienna, ale zatrzymując się na tymczasowym przystanku na ul. Hangarowej; linia 97 w kierunku osiedla Bukowego pojedzie ze zmianami pomiędzy przystankami Gryfińska i Bagienna.

(isz)

Fot. Ryszard Pakieser

Komunikacja podczas triathlonu

Komentarze

Leniwy organizator
Przygotowałem pachołki na trasie już w piątek. Zalepiłem znaki dopuszczające prędkość 70km/h również w piątek, starą taśmą malarską, którą miałem po remoncie u babci (tę nową, co na fakturę kupiłem, dam synowi) Wiem, że w Szczecinie są miejsca dwupasmowe gdzie można rozwijać większą prędkość ale nie dbam o to. Ważne, że jestem poważanym urzędnikiem i to, że drogówka na tym zarobi- mam z nimi układ, będę mógł sobie przekraczać bez konsekwencji. Odpocznę do wtorku rano, potem ten pieprznik ogarnę. Obywatelu jeśli dostaniesz mandat to tylko i wyłącznie z własnej głupoty. Bo ja jestem mądry,wiem jaki procent z każdego mandatu dostanę. To aż pięć dni! A ty obywatelu, kierowco się nie zapluj z nerwów, zawsze będziesz przez administrację w dupę kopany. Howgh!
2019-07-21 01:44:48
zielony
Kto z myślących organizuje takie imprezy na drodze krajowej nr 10? Mamy w Szczecinie tyle miejsc do uprawiania sportów biegowych jak Park Kasprowicza,Lasek Arkoński,itd. Co to za bieganie w smrodzie spalin po drodze krajowej?
2019-07-19 22:27:31
beee
kolejna atrakcja jaka zgotował mieszkańcom "Korek Krzystek"
2019-07-19 20:40:15

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Wielka Parada Mikołajów

Nekrologi

kondolencje

Sonda

Czy obowiązek tworzenia korytarza życia i jazdy na suwak zwiększą bezpieczeństwo na drogach?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie