Wtorek, 20 lutego 2024 r. 
REKLAMA

Kolory i... cebule

Data publikacji: 27 sierpnia 2016 r. 09:25
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:13
Kolory i... cebule
 

Tradycyjnie w ostatnią niedzielę sierpnia, odbędzie się impreza ph. „Cały Osów w kwiatach". W programie barwny korowód mieszkańców, mnóstwo innych atrakcji, a też wspólne sadzenie kwiatowych cebul.

Impreza odbędzie się na miejscowym boisku (ul. Wiśniowa), a potrwa od godz. 15 do 21. Na początek zaplanowano... sadzenie - w sumie ponad 10 tysięcy - krokusów, tulipanów i żonkili. Potrwa godzinę, a po nim ruszy barwny korowód mieszkańców w kwiatach - na najefektowniejsze przebrania i dekoracje kapeluszy czekają nagrody. Podobnie jak w konkursie malowania kredą - a jakże - roślinnych motywów. Tu mile widziane i specjalnie punktowane będą prace zespołowe, rodzinne, wielopokoleniowe. Równolegle animacją gier i zabaw rodzinnych będzie się zajmował Teatr Kubika. Na godz. 17 zaplanowano występ zespołu „Szczecinianie", a po nim ognisko: pajdy chleba ze smalcem, ogórki, pieczone mięsiwo, piosenki biesiadne.


Organizatorem wydarzenia adresowanego do wszystkich szczecinian jest Stowarzyszenie na Rzecz Osowa, wsparte przez miejscową Radę Osiedla oraz miasto. ©℗
(an)

Fot. Michał KRUPIŃSKI

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA