Wtorek 07 lutego 2023r. 
REKLAMA

Kolejny pacjent szpitala przy Arkońskiej bez koronawirusa

Data publikacji: 2020-03-02 11:31
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-02 19:53
Kolejny pacjent szpitala przy Arkońskiej bez koronawirusa
 

Przed godziną 10 w poniedziałek szpital wojewódzki przy ul. Arkońskiej w Szczecinie otrzymał wyniki badań jednego z pacjentów z podejrzeniem koronawirusa. Wynik był ujemy, dzięki czemu pacjent może opuścić szpital.

Na oddziale zakaźnym przebywa jeszcze jedna dorosła osoba z podejrzeniem zarażenia. - Na jej wyniki cały czas czekamy. Ponadto na oddziale zakaźnym dziecięcym znajduje się 10-letnia dziewczynka u której zdiagnozowano grypę, ale ze względu na to, że wróciła z Indonezji, profilaktycznie pobrano od niej próbki i wysłano do Państwowego Zakładu Higieny - informuje Mateusz Iżakowski, p.o. rzecznika prasowego Samodzielnego Publicznego Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie.

Do poniedziałku szpital wojewódzki wysłał do przebadania łącznie 9 próbek. Siedem z nich wróciło z wynikiem negatywnym. Oznacza to, że dotychczas w placówce nie potwierdzono ani jednego przypadku zarażenia koronawirusem.

Placówka poinformowała też, że w sobotę do placówki dotarł transport z rezerw materialnych. Dostarczono artykuły ochrony osobistej - maseczki i kombinezony.

- Przypominam, że ze względu na panujący wirus grypy, dyrekcja podjęła decyzję o wstrzymaniu odwiedzin pacjentów aż do odwołania. Zakaz obowiązuje w szpitalach przy ul. Arkońskiej i w Zdunowie - mówi rzecznik placówki.

(ip)

Fot. Ryszard Pakieser

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Kidawo-Błońska,
2020-03-02 19:44:27
głowa do góry. Wirus kiedyś przybędzie. Niech Arłukowicz już zacznie pisać przemowę dla ciebie.
poko
2020-03-02 16:08:20
POdobno sztab Kidawy od Błońskich zaczął zbierać POdpisy od obywateli , skierowane do korona wirusa aby się ujawnił w trybie natychmiastowym . Korona wirusie dość tego obcyndzalania się i weź wreszcie ujawnij się w Polsce, chociaż w jednym przypadku . b , czytamy w uzasadnieniu - przebieg kampanii nam psujesz. Myśmy się przygotowali z tekstami oświadczeń telewizyjnych a ty wirusie - co? tyś chyba PiS-owiec jakiś jesteś.
Kto wie?
2020-03-02 14:48:23
A ile łóżek jest przygotowanych na oddziale zakaźnym?! Ile odz. Jest przydzielonych w województwie? I jeszcze brak personelu! A pochówki ?
k....k12
2020-03-02 13:48:26
A obozy FEMA już gotowe? Trumny są? Stan wojenny ogłoszony? Gdzieś na tym portalu jest mój opis wydarzeń, które mają nastąpić: Komanda w maskach, kombinezonach, gumiakach z psami wyciągające starców z chałup, ludzie ukrywający się w lasach. Ten obraz realizuje się już dziś, ale, że aż tak się śpieszą z wprowadzeniem NWO? LUDZIE NIEPOKORNI JUŻ TERAZ POWINNI POŻEGNAĆ SIĘ Z RODZINAMI, BO BĘDĄ ZNIKAĆ POD POZOREM ZARAŻENIA WIRUSEM...BEZPOWROTNIE!! Wojska wielkiego szatana w Polsce gotowe?
strach tu żyć
2020-03-02 12:34:41
Nawet koronowirusy boją się w typ pisilandzie ujawniać.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA