poniedziałek, 19 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Kolejne liczniki czasu światła [SONDA]

Kolejne liczniki czasu światła [SONDA]

Kolejne liczniki czasu światła [SONDA]
Data publikacji: 2018-10-15 11:45
Ostatnia aktualizacja: 2018-10-24 11:40
Wywietleń: 1156 356317

Na skrzyżowaniu ulic Santocka/Jodłowa oraz Santocka/Witkiewicza zamontowano 10 kolejnych urządzeń, które wyświetlają czas światła zielonego. Liczniki zostaną uruchomione w po południu w poniedziałek (15 października).

Urządzenia montowane są w Szczecinie od kilku lat i cieszą się dobrą opinią wśród kierowców oraz pieszych. Liczniki czasu światła można teraz spotkać na 45 skrzyżowaniach, w sumie jest ich 335.

(g)

Fot. ZDiTM

Czy liczniki czasu światła sprawdzają się na szczecińskich skrzyżowaniach?

Komentarze

zs
taka bzdura dla rajdowców, lepiej zrobić 'zieloną falę'.
2018-10-15 21:14:03
@ mam pytanie
dokładnie to samo pytanie. Czyżby pan Charęza w swej miłości do kierowców zafundował im kolejną ruską ruletkę zwaną akomodacją? jeśli będzie działać tak jak ta na Santocka/ Ku Słońcu to dziękuję. Sekundniki dawały kierowcy chwilę wytchnienia od koncentracji, ich brak jest męczący
2018-10-15 17:19:38
Protestuję :)
A dlaczego liczniki mają liczniki a piesi nie - tak nie wiem ile mogę sobie dłubać w nosie :)
2018-10-15 17:14:13
dexter
kiedyś jakaś pisowska pierdoła stwierdziła iż takie liczniki są zagrożeniem. na szczęście ktoś olał tego intelektualnego orangutana
2018-10-15 17:03:11
Na
Na dupie Nitrasa aby ludzie mieli czas do ucieczki
2018-10-15 16:14:38
mam pytanie
Dlaczego sekundniki zniknęły ze skrzyżowania 26 kwietnia/Derdowskiego/Taczaka? Przed remontem były teraz brak.
2018-10-15 15:18:50
Nieszkodliwy gadżet.
Może być, nie musi. A za te pieniądze by można zrównać z jezdnią kilkanaście studzienek na których kłapie się zębami i łamie resory. Nie wiem czy "bezszmerowych" studzienek jest 20%.
2018-10-15 13:10:09