środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego

Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego [GALERIA]

Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego
Data publikacji: 2020-06-04 16:49
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-07 20:07
Wywietleń: 4153 458042

W czterech punktach miasta można było w czwartek składać podpisy popierające Rafała Trzaskowskiego, kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Polski. Szczecinianie stali w kolejkach, aby złożyć swój podpis. Tak było np. na pl. Rodła. Tam podpisy zbierało ośmiu działaczy. Przy wszystkich kłębiły się tłumy.

- W ciągu dziesięciu minut zebrałem 47 podpisów - mówi jeden ze zbierających.

Rafał Trzaskowski jest nowym kandydatem na prezydenta RP. Będzie mógł wystartować w wyborach, jeśli zbierze odpowiednio dużo podpisów. Do rejestracji swojego komitetu potrzeba mu tysiąca podpisów, które musi zebrać do 5 czerwca. Z kolei do zarejestrowania swojej kandydatury powinien zdobyć 100 tys. podpisów do przyszłej środy. Czasu jest więc mało. Stąd mobilizacja w obozie KO. W czwartek podpisy zbierano także w biurze PO przy al. Papieża Jana Pawła II, na pl. Pawła Adamowicza i na Jasnych Błoniach.

(lw)

Fot. Dariusz Gorajski

Czy zagłosujesz w wyborach prezydenckich 28 czerwca 2020 roku?

Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego Kolejki chętnych do poparcia Rafała Trzaskowskiego

Komentarze

Laseki
Mój głos Rafał ma pewny, a nerwowe wpisy oponentów tylko utwierdzają mnie w tym.
2020-06-07 19:11:20
Ktoś
Faktycznie kolejki jak za PRL-u. Chyba trzeba było godzinami odstawać, żeby się załapać na złożenie podpisu.
2020-06-07 11:00:12
Ala
Właśnie złożyłam podpis. Z rozmowy wynika że spokojnie zbiorą 100 tyś na czas.
2020-06-06 15:34:54
sadas
ale brzydcy ci popierający tego "co ja tutaj robię" i duchowo i fizycznie...
2020-06-05 21:00:19
@Dumny
Starszy kapral, to wysoki stopień wojskowy? Ty jesteś nie Dumny, ale durny. I jeszcze ta "hamska chołota". "Miszczostwo" świata, tępy dzbanie.
2020-06-05 20:21:45
Afd
Ten Czaskowski , który POtrzbuje zbierać podpisy... a to ten...... no to kibel będzie
2020-06-05 17:59:11
Do wyznawców lewaka Trzaskowskiego
Jeżeli go popieracie , to zakładajcie tęczowe ubrania. Mężczyżni koniecznie tęczowe sukienki. Będzie pięknie.
2020-06-05 15:50:55
@@@@Jerzy
:))))
2020-06-05 15:11:03
Dumny
@Do wszystkich. Jeśli to jest prawda, to Czaskoski jest skończony. Wszyscy wiedzą kto w tamtych czasach uzyskiwał w LWP wysokie stopnie wojskowe. No ale czego sie można spodziewać po hamskiej chołocie.
2020-06-05 14:36:34
@Jakbym miał młodsze dzieci
To dlaczego tyle tej czerwonej zarazy w szeregach jedynej słusznej partii?
2020-06-05 14:25:55
@ do Niebuszewo
Wyjątkowo potraktuję cię poważnie i zaadresuję bzdury które powtarzasz za przekazami dnia POPON (POKO=POPON) i POPiS. Okęcie jest już przestarzałym portem lotniczym bez szansy na rozwój - w tej chwili znajduje się tak blisko centrum i jest otoczone nowymi osiedlami mieszkaniowymi ze nie tylko nie może się rozwijać (np zbudować dodatkowego pasa albo wydłużyć już istniejących tak by przyjmować np A380) - najdalej za 10 lat Okęcie się zatka. To że Rosji przekop Mierzei Wiślanej jest niepotrzebny to jest pewne ale przekop potrzebny jest Polsce po to by uniknąć wojny z Rosją tak jak stało się to w Cieśninie Kerczeńskiej gdzie Rosja łamiąc wszystkie umowy międzynarodowe zwyczajnie zaatakowała ukraińskie okręty - czy tego chcesz dla Polski? Polska ma prawo do korzystania ze śródlądowych wód morskich - idę o zakład że żadne z was nie chciałoby budować domu bez zapewnienia sobie możliwości dojazdu. Przekop więc jest w bezpośrednim interesie Polski po to by unikać sytuacji z prowokacyjnie zachowującą się Rosją która wychodzi z założenia że może pozwolić sobie na więcej jak stały członek rady UN i posiadacz broni jądrowej (warto zauważyć że Rosja jest drugim państwem grożącym Polsce użyciem posiadanej broni jądrowej w sytuacji gdy Polska nie posiada takiej broni) - z szantażystami, zwłaszcza takiej proweniencji jak Rosja zwyczajnie nie siada się do stołu rozmów. Wypraszam sobie zamykanie TVP w sytuacji gdy to ja i miliony mi podobnych Polaków od ponad 75 lat budujemy i utrzymujemy tę telewizję z naszych podatków. Należy zadbać o to by TVP nigdy więcej nie była poddana kontroli aktualnie sprawujących władzę i zorganizować ja tak by systemowo zapewniała pluralizm wszystkim podatnikom. Podobnie z CBA - instytucje te należy zwyczajnie uzdrowić a nie likwidować - rozumiem że wyspecjalizowana w zwalczaniu korupcji służba jest nie w smak określonym (głównie narodowo-prawicowym) środowiskom ale UE uważa że z korupcją trzeba walczyć wiec każdy przeciw CBA jest również de facto przeciw UE. Nie rozumiem zarzutów pod adresem IPN - nie znam ani jednego przypadku gdy IPN wypaczałby historie wiec trudno mi się odnieść do tak postawionego zarzutu - proszę o przykłady wypaczania historii przez IPN. Lekcje wychowania seksualnego już odbywają się w szkołach od dobrych 20 - 30 lat - trudno wiec odnieść mi się do tego zarzutu bez szczegółów... Tolerancja do innych wynika wprost z doświadczeń historycznych Polski i Polaków - sami doświadczyliśmy nietolerancji religijnej, nietolerancji na tle rasowym i etnicznym w związku z tym naprawdę nie rozumiem tego argumentu. Tolerancji nie uczy się w szkole tylko wynosi wprost z tradycji rodzinnego domu. Usuwanie symboli religijnych z obiektów użyteczności narusza zasadę tolerancji i demokracji wiec nie rozumiem dlaczego laicka mniejszość miałaby narzucać swoje zdanie wierzącej większości. Na ile rozumiem postulaty środowisk progresywnych to instytucja małżeństwa jest symbolem starego porządku i wyrazem jego patriarchalnej represyjności co do zasady ograniczającą genederową wolność jednostki - tak anachroniczne rozwiązanie jakim jest ślub należy zostawić prawicowej konserwie - nowocześni, progresywni, proeuropejscy obywatele posiadający polskie obywatelstwo (celowo unikam wykluczającego i nacjonalistycznego określenia Polacy) powinni żyć w pełnej wolności osobistej bez ograniczającego wiązania się archaicznymi rozwiązaniami prawnymi. Reforma sądownictwa - tak, jak najbardziej - należy anulować pookrągłostołowe i pisowskie deformy które spowodowały de facto że Polacy nie posiadają systemu prawnego gwarantującego obiektywny proces i stały się fasadowymi instytucjami mającymi prawo wyłącznie na pieczątkach i drukach. Należałoby wzorem państw zachodnich pomyśleć o daleko idącej reformie np polskiego sądownictwa w pierwszej kolejności likwidując przywileje sędziowskie niespotykane w cywilizowanej Europie które gwarantują bezkarność sędziów nawet w sytuacji gdy popełniają oni przestępstwa karne (np kradzież) i jawnie naruszają zasady Konstytucji RP (np notorycznie łamią art 2 Konstytucji RP). Niestety wybranie Dudy czy Trzaskowskiego to gwarancja utrzymania i kontynuacji dysfunkcjonalności państwa polskiego zaprojektowanej przy okrągłym stole trzydzieści lat temu gdy zagwarantowano zbrodniarzom komunistycznym bezkarność.
2020-06-05 14:23:21
SromotnikBezwstydny
Z całą pewnością pan Trzaskowski nie jest ideałem. Ale jest gwarantem konstytucyjności i przestrzegania praw w Rzeczypospolitej. Natomiast Endriu d., to jedynie podskakiewicz i pisarczyk tego trola z Żoliborza... Mamy dość kaczej PRLki.Pisdzielcy zaczęli od psucia Stadniny Koni w Janowie Podlaskim, niszczenia Puszczy Białowieskiej , łamania Konstytucji i kończą swe niechlubne "rządy" niszcząc sądy i szkoły! Precz!!!
2020-06-05 13:01:43
Do wszystkich
Podpisy na Dudę zbierał niejaki Piniu uwaga ! Starszy kapral ludowego wojska polskiego - nic dodać nic ująć bo takich ma wyborców !
2020-06-05 12:59:17
drobna uwaga
"KŁĘBI " to się robactwo . Ludzie się tłoczą albo skupiają . Kupy ludzkie tłoczą się np. przy korytach .
2020-06-05 12:46:03
xyres
Rafał Trzaskowski nawet w sondażu zleconym przez TVPiS ma już 28% poparcia i to poparcie cały czas rośnie. Nic dziwnego że reżimowi trzęsą portkami.
2020-06-05 12:13:34
OLaboga
Czy ci kodziarze wiedza ,ze w otoczeniu ''włodarza warszawki''syna TW ''justyny''jest zamieszana w zabójstwo księdza B.w Niemczech wspolpracownica SB ,która dotuje milionami zl.Czekamyna artykul na ten temat w Kurierze.
2020-06-05 12:08:53
Antoni
"Trzaskowski jest gwarantem powrotu do normalnosci". Tutaj trzeba umieć zdefiniować jak wyglądała normalność i na czym polega. Przecież oni rządzili. To nie jest akandydat nowej jakości.
2020-06-05 12:01:47
@@@Jerzy
PiS wykonuje przekop Mierzei Wiślanej właśnie na zlecenie Moskwy. Cały ten teren zostanie za parę lat oddany we władanie ruskim.
2020-06-05 11:40:58
Viola
Żałosne dziadki, sieroty po śp. komunie.
2020-06-05 11:40:23
vita
Kolejki będą, bo ludzie mają powyżej uszu obecnej władzy i chcą zmiany. Trzaskowski jest gwarantem powrotu do normalności.
2020-06-05 11:35:41
@@Jerzy
Słaby żart.
2020-06-05 11:30:30
Halina
PiS stał się drugim PZPR, poszli w ślady komunistów. Sterowana prokuratura, sterowane sądy, reżimowa telewizja, brak wolności zgromadzeń, cenzura. Brakuje jeszcze kartek na mięso i powrotu PGRów, ale i tego zapewne wkrótce doczekamy.
2020-06-05 11:19:57
Andrzej
Ci co stali to komuniści zdrajcy narodu polskiego
2020-06-05 11:16:23
zazeł
Na fotografiach zidiociałe geronty i kilka paskudnawych dziewuch.
2020-06-05 11:06:37
@@Jerzy
Trzaskowski to człowiek Berlina , a to oznacza , że jest też człowiekiem Moskwy. Merkel i Putin robią razem wielkie biznesy szkodzące Polsce , na przykład rurociąg gazowy Nord Stream2. Trzaskowski teraz broni Moskwy , bo chce wstrzymać budowę przekopu na Mierzei Wiślanej. Tak działa rosyjski kret w Polsce.
2020-06-05 11:04:13
@Jerzy
Duda - człowiek Moskwy finansowany przez Putina
2020-06-05 10:49:22
XYZ
To co wyprawia ta holota z tym zalosnym budka i nitrasem to wola o pomstwe do nieba.Tam jest ciagle zakłócanie i prowokacje.Na nic innego ich nie stać.Dochodzi jeszcze brak programu i slepe posluszenstwo Berlinowi i eurokolchozowi.Dlatego nigdy nie dojda do władzy.
2020-06-05 10:48:49
Do Spieprzać dziedy
Skoro tak o sobie sądzisz, to proszę głosuj na swojego kandydata. Swój do swego ciągnie...
2020-06-05 10:40:10
Spieprzać dziedy
Byłem,zobaczyłem, podpisałem i zagłosuję przeciwko: spieprzaj dziadu, zdradzieckie mordy i hołocie chamskiej. Tym jesteśmy według oszustów i kanciarzy z pisu.
2020-06-05 10:14:10
Jerzy
Trzaskowski - człowiek Berlina , finansowany przez Sorosa.
2020-06-05 09:59:48
do Niebuszewo
No to po kolei: Zatrzymać inwestycje pro rozwojowe - bzdura, mowa jest o czasowym wstrzymaniu idiotycznych inwestycji typu CPK, które zrujnuje Okęcie i niepotrzebnego nikomu przekopu Mierzei Wiślanej; zamknąć telewizję - jeżeli chodzi o TVP Info jak zapowiada Trzaskowski to jestem za, zwolnić reżimowych dziennikarzy z TVP - jestem za, zamknąć skorumpowane CBA i nieuczciwe wypaczające historię IPN i powołać w to miejsce nowe rzetelne instytucje - jestem za ,wprowadzić lekcje wychowania seksualnego do szkół do naukę tolerancji wobec innych ludzi do przedszkoli - jestem za, usunąć krzyże z obiektów użyteczności publicznej - jestem za, udzielać ślubów homoseksualnych - zwisa mi to bo mnie nie dotyczy, przywrócić ład w Sądzie Najwyższym z ponownym uczciwym wyborem I Prezesa SN - jestem za. Pełne poparcie dla programu Rafała Trzaskowskiego.
2020-06-05 09:41:32
rk
Ma sie nadzieje ze sie dozyje czasow gdy Stadion Narodowy bedzie miejscem przymusiowego pobytu wieloletniego calej tej PISbolszewii wraz z "szeregowym poslem"
2020-06-05 09:36:43
terens
Tylko Rafał Trzaskowski zapewni prawidłowy rozdział kościoła od państwa. Duda przedkłada dobro kościoła nad dobro Polaków.
2020-06-05 09:28:17
sid
Ja idę dzisiaj podpisać
2020-06-05 09:24:16
czlonek grupy Bildenberga
ostrzegam przed czlonkiem grupy Bildenberga - nieformalnej grupy trzymajacej wielkie pieniadze ale tez i wladze na swiecie. Jezeli Trzaskowski zostanie prezydentem bedzie musial sluchac sie wytycznych grupy a wowczas Polacy beda w wielkim zagrozeniu. Juz teraz widac ze kandydat podejmie walke z panstwem PiS co oznacza ze nie beda to dobre lata dla kraju. A teraz zadajcie sobie pytanie dlaczego wlasnie Trzaskowski skoro Kidawa i Jaskowiak byli tymi ktorzy walczyli o miejsce na liscie kandydatow. Podopwiem - czlonek grupy ma niesamowite mozliwosci i jeszcze wiele dowiemy sie przed wyborami.
2020-06-05 09:15:45
Niebuszewo
Ja się pytam tych co tak się tłumnie tłoczyli przy listach podpisów czy znają program Rafała? Zatrzymać inwestycje pro rozwojowe, zamknąć telewizję, zwolnić dziennikarzy, zamknąć CBA i IPN,wprowadzić lekcje seksualizacyjne do przedszkoli i szkół,zabrać krzyże,dawać śluby homoseksualne,zwolnić I Prezes Sądu Najwyższego itp. Program fajny taki akurat dla Berlina i Brukseli ale czy to są uprawnienia Prezydenta RP? Facet kompletnie oderwany jest od rzeczywistości
2020-06-05 08:51:14
Jakbym miał młodsze dzieci
to mógłbym mijając takie indywidua mówić im "patrzcie dzieci, tak wyglądają zaprzańcy - esbecjo-ubecja i POstKOmuna", dziś gdy dzieci są dorosłe to same mówią dokładnie to samo... nierozliczone zbrodnie czerwonej zarazy to naturalne zaplecze różnych "czaskowskich" którzy w zamian za poparcie gwarantują nierozliczenie czerwonych zbrodni. Informacja dla moderatora - wyraziłem prywatna opinię bez nienawiści powodowany jedynie odrazą dla tego zjawiska które ilustruje galeria...
2020-06-05 08:47:21
@Polak
Przede wszystkim skompromitował się autor tej propagitki. To ten sam, który na kolanach robił wywiad z kopertnikiem.
2020-06-05 08:44:15
@Daria
Trzaskowski może być najwyżej nadzieją dla LGBT, na pewno nie dla Polski. Jeszcze nie słyszałaś, że w Warszawie tęczowy Trzaskowski zrealizował tylko 4 swoje obietnice z 59? W tym podpisanie karty LGBT i "strefę relaksu" z palet za 920 tysięcy?
2020-06-05 08:24:34
Hela
Dziwne że takie zgromadzenia są że w ciągu 10 minut prawie 50 osób się tłoczyło wokół spisującego.Czy to nie jest wbrew zdrowemu rozsądkowi i bezpieczeństwu sanitarnemu?Przecież oni mówili a nawet krzyzczeli,że papier przenosi zarazki koronawirusa i przesyłane jest w śmiertelnych kopertach. Wcześniej głosowałam na PO ale jak zobaczyłam co wyprawiali jak była pandemia to za głowę się łapałam.Gadali że są ukrywane trupy po lasach i zaniżane liczby chorych oraz zmarłych i że trzeba testować każdego choć zablokowałoby to laboratoria i że nie wolno zamykać granic.Przecież to wszystko były bzdury.Dlatego postanowiłam że już więcej na nich nie będę głosowała bo maski im opadły.Ten Szumowski spokojnie wszystko tłumaczył i stosowaliśmy się do tych zasad.Potem straszyli mnie tymi kopertami co zarażają a potem się okazało że tylko po prostu panią Kidawę postanowili zamienić i tylko po to to wszystko było.Zdenerwowałam się że mnie tak straszyli i nabierali i dlatego już na nich nie zagłosuję,bo tylko o interesy im chodzi a nie o Polskę i o mnie jako obywatelkę.
2020-06-05 07:42:33
Daria
Rafał Trzaskowski jest obecnie największą nadzieją dla Polski. Mój głos ma zapewniony.
2020-06-05 06:50:11
dexter
STUDENCI ROBIĄCY HEJI PRZECIWKO po I POPERAJĄCY ZŁODZIEJA TERUŃSKIEGO DOSTALI PODWYŻKĘ OD PISU:)) ŻENADA. WYBORY I TAL POKAŻĄ KTO GŁOSUJE NA ZDRAJCÓW TAKICH JAK KACZYŃSKI , MACIORA ITD.
2020-06-05 01:56:34
Zażenowany
To naprawdę żenujące. Platforma pluje swoim wyznawcom w twarz, a oni skaczą z radości. Przykre, że pozostali ludzie mają tak krótką pamięć i zapomnieli o wszystkich grzechach Platformy i skłonni są obecnie zagłosować na postać wystawiona przez tę partię. To naprawdę niepojęte
2020-06-05 01:45:56
Mieszkaniec
Rozumiem, że Polacy to prosty naród, nie dorośli do demokracji, nie potrafią decydować o własnym losie, lubią zamordyzm. Liczyłem, że na zachodzie Polski jest więcej myślących ludzi, lecz sądząć po kometarzach to uzewnetrzniaja się głównie ci mniej myślący. A szkoda.... mogliśmy jako naród daleko zajść, a tak cofamy się w rozwoju po raz kolejny.
2020-06-05 00:45:09
*
To tylko Szczecin - czerwone miasto, które zawsze w wyborach pokazuje, że obce są mu polskie wartości.
2020-06-04 23:46:04
Polak
Kurier kompromituje się takimi tekstami i angazuje się w polityke. Gdzie niezależne dziennikarstwo ?
2020-06-04 23:17:25
PiSior
Sam dzisiaj podpisałem się na liście pana Trzaskowskiego, co nie znaczy, że na niego zagłosuję.
2020-06-04 23:00:45
Gdzie te kolejki?
Bo na zdjęciach nie widać. Są działacze i nawet pan Jurek z Uniwersytetu Trzeciego Wieku :)))
2020-06-04 22:53:43
Kazek
Najlepsza jest Salowa z Pomorzan co do na Bizona chodzila
2020-06-04 22:52:23
były wyborca PO
Uśmiałem się z tego nieudolnego tekstu reklamowego.Akurat miałem okazję przechodzić koło zbieraczy podpisów i nic takiego nie miało miejsca co tu jest z wykrzyknikiem opisane.Owszem podpisy są zbierane i bardzo dobrze,jestem przekonany że zostaną zebrane w wymaganej liczbie.Natomiast symptomatyczne jest to że największe lęki z zebraniem podpisów mają sami totalsi odwrotnie niż ich oponenci.Nawet te lęki podkreśla udział tzw. Krula Ojropy na czasowym meldunku w Brukseli a sercem bliżej Alexander Platz. Tłumów ani kolejek nie było owszem co jakiś czas ktoś zatrzymał się podpisać ale większość omijała zbierających.Mnie zbierający rozpoznali jak to byłego wyborcę PO ale po moim zaprzeczeniu spuszczali głowy bo odmowy były powszechne. Niemniej uważam że podpisów zbierze się tyle ile trzeba od tego są doradcy i pełnomocnicy i inni pomagierzy.Lecz przegięta reklama w kurierze i ujawnione lęki co do pewności zebranych podpisów świadczą o tym że formacja jest schyłkowa.Piękna Buźka nie uratuje partii która nie ma programu nie ma oferty dla społeczeństwa.Szczytem pseudo oferty jest albo likwidacja CBA albo żarliwe przekonywanie że utrzymają 500+.Nic z tych obietnic nie spełnią bo nie wrócą do władzy.Bez programu nie da się przekonać wyborców nawet jeśli tysiąc działaczy zjadłoby tysiąc kotletów i tak by nie dało rady.PO krulu Ojropy nie widać entuzjazmu
2020-06-04 22:28:20
Wolne Miasto Szczecin
W Szczecinie to nikogo nie powinno dziwić,a szczególnie lokalną TVPiS.Wymagana ilość podpisów może być zebrane nawet w dwa dni.I wiecie co-? możecie się już bać i pakować swojego adrianka.Boicie się-? macie już rozwolnienie-? ;-)
2020-06-04 22:22:06
Marcin
Poznaniak jest dobry!:) No jest gosc w gazie bez dwoch zdan!!!
2020-06-04 22:14:40
@Ko
Do mięsnego, czy po papier toaletowy?
2020-06-04 22:13:36
wlad
ja tu jednak widze ze najwiecej troli brejzowskich za 1.99 czyli zdrajcow i kolaborantow
2020-06-04 22:03:01
krys
na paleciarza nie stawiam, mam lepszych niż słoik z palmą!
2020-06-04 22:00:41
poznaniak
PREZYDENT POZNANIA NAJLEPSZYM KANDYDATEM NA PREZYDENTA POLSKI. POZNAŃ TO PRZYKLAD DOBREGO ZARZĄDSZANIA MIASTEM KTORE JEST METROPOLIA SWIATOWA. POZNAŃ JEST WIELKI I DUMNY.
2020-06-04 21:38:46
Ko
W komentarzu Facebooku ktoś wkleił zdjęcie z długą kolejką.
2020-06-04 21:34:26
kibic
rozumiem,że zwolennicy Trzaskowskiego brzydzą się pieniędzmi z 500+ i 13 emerytury i jako ludzie honoru nie biorą tych pieniędzy ...
2020-06-04 21:32:09
Tylko Trzaskowski
zagwarantuje związki partnerskie i adopcję dzieci przez pary homoseksualne. Polska nie może być dalej zaściankiem europy, wolne prawa, wolne sądy! Do zwycięstwa POKO!
2020-06-04 21:31:54
a tak nawiasem
No to widzę że Wam PiSiorki zrobiło się mocno nerwowo ! Już dawno tak nie panikowaliście ! Macie teraz ciężki orzech do zgryzienia i już nie jest tak różowo dla Was ! Strach pomału ogarnia co ?
2020-06-04 21:25:18
- najważniejsze to co jest już za_PO_mniane
„Tak panie Waldku, Pan się nie boi, dwie trzecie Sejmu za Panem stoi Panie Waldku, Pan się nie boi. Pan prezydent także za Panem stoi"
2020-06-04 21:20:52
beee
Pracuję niedaleko. Miałem okazję obserwować "na żywo" akcję zbierania podpisów. NIE WIDZIAŁEM kolejki. Nie widziałem kłębiących się tłumów chętnych do zadeklarowania poparcia dla tego kandydata (a może figuranta). Teraz można zadać pytanie. Czy to ja kłamię, czy autor tego artykułu "kreuje rzeczywistość". W zasadzie jeśli odpowiednio skadrujemy obraz, dwie osoby to tłum. A jaką rolę do odegrania ma Trzaskowski? W odpowiednim momencie udzielić poparcia Biedroniowi? Chyba tylko do tego ogranicza się jego kandydatura
2020-06-04 21:16:08
Domikoz
Oj oj a pamiętacie zabójcze koperty 😁
2020-06-04 20:41:32
Trala
Nie sprawdził się jako prezydent Warszawy więc lepiej zeby nie był prezydentem RP. Mielibyśmy w całym kraju gigantyczną strefę relaksu z palet ale za to nowocześnie bo z kartą lgbt
2020-06-04 20:33:42
Do wyznawców PIS ze ściany wschodniej
Patrz suwerenie zakarpacko podlasko sądecki , to jest właśnie memento o Polsce katolickiej, choć biednej, dumnej, choć durnej. O Polsce marzeń waszego sutenera, o Polsce bez Unii, mydła, papieru toaletowego. O Polsce jasełek i palemek, Jankowskich i innych flaszek z Tylawy. Patrz i zobacz, co Ci pośmiertnie ten gnom szczerbaty zostawi. Niech będzie pochylony.
2020-06-04 20:19:38
Kiedyś działacz PIS
PiS wyjaśni wszystkie afery PO, Kwaśniewskich itd, gdy dostaną wrak od Putina i reparacje od Niemców. Ale nie mówcie nikomu, bo to jest tajny plan dochodzenia do prawdy.
2020-06-04 20:14:09
do Do Szczecina
A czy Rafaelo Czastkofski POifformował , że wszystkie zdechłe ryby złożyły miliony jajeczek i Wisła po zrzucie ścieków jest czystsza niż Fiordy ???
2020-06-04 19:55:28
Do Szczecina
Płemieł Kłameusz Pinokio ogłosił że jest już bezpiecznie
2020-06-04 19:38:09
Daro
Podpisałem. Rafał Trzaskowski na prezydenta
2020-06-04 19:35:05
WyPAD 2020
Kaczyści już po raz czwarty poluzowali obiostrzenia pandemiczne ale ich bolszewickie trolle nadal tkwią mentalnie w stanie klęski z 10 maja :-)
2020-06-04 19:33:01
Szczecinianin
Rzeczywiście ogromne tłumy się "kłębią", na każdym zdjęciu aż po kilka osób się "kłębi". I oczywiście na dokładkę na zdjęciu emerytka z KOD, która musi być sfotografowana na każdym spotkaniu czerwonych. Na koniec coś dla logicznie myślących. PO rządziło antyspołecznie przed pandemią, a w jej trakcie mielibyśmy z nim prawdziwy horror. Dostalibyśmy coś na wzór skandalu z nieczystościami rozwożonymi z Warszawy po całej Polsce, ale w skali sto razy większej. Należy też pamiętać, że z 59 obietnic złożonych przez tęczowego Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta Warszawy zrealizował tylko 4! W tym podpisanie karty LGBT i "strefę relaksu" z palet na placu Bankowym za 920 tys.
2020-06-04 19:29:03
Edek
Szczecin zszedł na psy. Platforma ma taaaaaakie zasługi dla Szczecina że tylko na nich głosować .Wstyd . Warszawka i LGBT góra
2020-06-04 19:28:38
czajka
Podpisy zbierane z prędkością zrzutu ścieków do Wisły
2020-06-04 19:27:52
Jontek
O pisowskie trolle w amoku!
2020-06-04 19:25:03
@Ola
To akurat jest powód do dumy. Obciachem byłoby, gdyby był opoką PiS.
2020-06-04 19:22:43
św. Antoni
Poszkodowani w reprywatyzacjach Warszawiacy , przez pana Trzaskowskiego ( nie wypłaca odszkodowań ) modlą się za Was, oddając sprawiedliwe Sądy nad Wami pod Miłosierdzie Jezusa .Zobaczycie jak cierpi Dusza człowieka ! Na to cierpienie nie znieczulenia, jest niekończąca się rozpacz . Dusza nie umiera wraz z ciałem !.
2020-06-04 19:20:34
roger
czy to nie jest wielka gwiazda Czepina na zdjęciu???? a potem w 1 ławce w kosciele. a tu na lgtb...
2020-06-04 19:20:00
kopertowo
Mówią , że podobno w Fundacja odkażono koperty i już można ich używać
2020-06-04 19:16:48
a no nie................
pandemia jest pod nadzorem , trochę więcej wiemy , wszyscy się zabezpieczyli. 10 maja Sasin wszystkie głosy ogłosiłby że są na Dudę .
2020-06-04 19:08:14
Do PISich Trolli!!
"wasze koperty i listy" o które skamlecie są tak samo toksyczne, jak maseczki , których wasz minister Szumowski nigdy nie używał:))Oprócz tego porównajcie obostrzenia waszego PIS-nierządu na dzień 04,05, w porównaniu do dzisiejszego dnia!!Widać różnicę ???, czy PISowski czerep już po spożyciu i nie "jarzy systemu" ???Ważne ,że kasa od Matołeckiego i innych dygnitarzy za komentarze wpadła prawda ?? Tak wiem wam zależy na Polsce , tak , jak mi na was ...
2020-06-04 19:00:32
POdatek katastralny
tunelu do swinoujścia ,trzaski i tak nie zatrzyma nie zabierze pieniedzy do gdanska jak to zrobiło PO w 2008 na tamtejszy tunel pod martwa wisłą ,Bardzo jest potrzebna przeprawa police święta przy trzaskowskim nie ma na to szans.PO to partia typowo gdańska , szkoda że szczecinianie tego nie rozumieją.Zaczyn władzy PO mamy w mieście,jak rządzą podwyższli wywóz śmieci w ciagu roku z 50 zł na 94 zł
2020-06-04 18:48:32
hehehe
Z sieci: "Które Państwo odniosło największy sukces w walce z koronawirusem ??? Państwo Szumowscy !!!!"
2020-06-04 18:46:21
jerzyn
Oj oj boli prawda że można 12 sekund . Oj oj pisuar się boi , bo tylko umie obrażać innych ludzi
2020-06-04 18:43:23
Lehoo
Ależ tu się pisiego trollstwa spod kamieni nazłaziło. Tyłki wam latają ? Macie rację.
2020-06-04 18:35:59
Piotr
Podpisałem i jestem z tego dumny.
2020-06-04 18:35:29
chodziło o ten długopis
ludzie chcą za darmo wszystko .A długopis pewnie był jednorazowy i dlatego te podpisy.Pamietam jak działacze PO przy której kampanii po zebraniu podpisów poszli do lasu arkońskiego popili podjarali i zostawili listy z podpisami w lesie
2020-06-04 18:34:13
@Obserwator i Szczecin
Teraz nie są zabójcze, ponieważ PO już wymieniło swojego kandydata.
2020-06-04 18:33:03
Szczecin
To listy już nie zabijają.A ludzie mogą się tloczyć.Czy wirus już nie jest zabójczy wg PO?
2020-06-04 18:28:09
Obserwator
To koperty i listy już nie są zabójcze jak mówił Grodzki?
2020-06-04 18:26:23
@Koniec
Niby jakiej goryczy? Wyborczej, TVN-u? Rożne wskaźniki dla Polski są jednymi z najlepszych w Europie. Przez pandemię też przechodzimy dobrze.
2020-06-04 18:26:00
@ jerzyn
Łżesz! Czasy minimalne: podejście do listy - 2 sek. imię i nazwisko - 5 sek. adres zamieszkania - 8 sek. numer pesel - 4 sek. podpis i odejście od listy - 3 sek. RAZEM: 22 sekundy.
2020-06-04 18:03:59
ło matko
Wpisać do karty : Imię i Nazwisko , Adres , Pesel , a potem Podpis w 12 sekund ? No chyba, że te karty były już wcześniej wypisane .
2020-06-04 18:02:31
Ola
Szczecin obok Gdańska i Warszawki to Opoka PO.
2020-06-04 17:58:10
@jerzyn
Takim to tylko podsuwać umowy kredytowe . W 12 sekund podpisze pożyczkę bez mrungięcia okiem :)
2020-06-04 17:57:17
abc
BOZE! CHRON POLSKE PRZED ''WLODARZEM"" WARSZAWKI!
2020-06-04 17:47:02
Koniec "Kaczystanu " już blisko :))
Wreszcie "czara goryczy" wobec PIS-nierządu się przelała .
2020-06-04 17:46:17
Ja
Jak to? Platforma już nie martwi się o zdrowię Polaków?
2020-06-04 17:42:21
Ja
Jak to? Platforma już nie martwi się o zdowie Polaków?
2020-06-04 17:39:49
Ja
Zdrajcy którym się wydaje że są elitą intelektualną narodu. Świat się kończy
2020-06-04 17:27:31
.$
Jakoś tych tłumów nie widać.
2020-06-04 17:27:24
krotko
Warszawiacy jedzcie nad morze wasze g..., już tam jest.
2020-06-04 17:25:57
jerzyn
@podpis co 12 . sekund Jednak to prawdziwe
2020-06-04 17:10:03
Konrad
Niezbyt lotni są aktywiści PO.Odpuścili Prawobrzeże.
2020-06-04 17:09:14
Karol
Niektórzy wolą Andrzeja.... oczko wodne