Czwartek 27 stycznia 2022r. 
REKLAMA

Rafał Trzaskowski w Koszalinie apelował do rządu o wsparcie inwestycji samorządowych

Data publikacji: 2020-05-23 19:35
Ostatnia aktualizacja: 2020-05-25 10:59
Rafał Trzaskowski w Koszalinie apelował do rządu o wsparcie inwestycji samorządowych
 

- Jestem przekonany, że Andrzej Duda przegra te wybory - mówił w sobotę (23 maja) w Koszalinie Rafał Trzaskowski, prezydent Warszawy i kandydat Koalicji Obywatelskiej na głowę państwa. Licznie zgromadzeni sympatycy opozycji parlamentarnej przed siedzibą Filharmonii Koszalińskiej oklaskami powitali samorządowca ze stolicy.

Rafał Trzaskowski wcześniej odwiedził Darłowo, gdzie spotkał się z przedsiębiorcami. Z kolei w Koszalinie był gościem zespołu Bałtyckiego Teatru Dramatycznego. Wszędzie słyszał żale, że pomoc rządowa w dobie epidemii koronawirusa i poluzowania reżimu sanitarnego jest niewystarczająca. Z tego powodu oczekuje od władz kraju wspierania inwestycji samorządowych, bo to - jego zdaniem - szansa na uniknięcie kryzysu gospodarczego, który trapi nie tylko Polskę.

Rafał Trzaskowski

- Proponujemy konkretne rozwiązania, ale ze strony rządu jest cisza, a nad Pałacem Prezydenckim powiewa biała flaga - twierdzi Trzaskowski.

Pomoc w postaci Tarczy 4.0 nie rozwiązuje długofalowo problemów przedsiębiorców. Podkreśla to również Piotr Jedliński, prezydent Koszalina. Miejskie inicjatywy pomocy, jak ostatnio propozycja zmniejszenia opłat dla właścicieli lokali gastronomicznych, obowiązują do końca br. Jedliński obawia się, że spadek dochodów z tytułu podatków lokalnych może przyczynić się do upadku biznesu, ale też oświaty i kultury, dlatego samorządy nie powinny pozostawać bez wsparcia centrali. ©℗

Tekst i fot. (m)

Na zdjęciu: Rafał Trzaskowski mówił w Koszalinie, że jest przekonany, iż Andrzej Duda przegra w nadchodzących wyborach prezydenckich.  

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

Joanna Szczecin
2020-05-24 21:52:06
Jak widać spotkania z panem z Warszawy nie mają dużej frekwencji.Sytuację ratują działacze ale to za mało na dobry wynik wyborów.Sondażami podrasowanymi w Warszawie to można Bosak2020 albo Biedroń2020 postraszyć ale nie SH.
św. Antoni
2020-05-24 18:17:46
Pan " Czaskowski " w terenie , przekona się osobiście, że te pierwsze sondaże po " wygryzieniu " Pani Małgosi, to były mocno na wyrost. Niech jeździ i okazuje SWOJĄ , Tomczyka , Nitrasa innych ... " kretynów " głupotę.Bardzo głupia , ta opozycja. W żywe oczy chciałaby wcisnąć kupującemu kulawego konia.Pomijam fakt, że nie powinno być formalnie kampanii, ale jeżeli mogą inni, to dlaczego nie ! Koń okaże się nie tylko kulawy, ale może jeszcze i ślepy i co gorzej przenicowany.
@ Czytelnik
2020-05-24 18:06:51
Stara dzidzia chce rozwalić Polskę jak tupolewa. Z zemsty na niewdzięcznym narodzie. Lasy pod topór, zwierzęta do wybicia, chorzy na śmierć, bo nie ma na leki, sędziowie do więzień, reszta w dalszej kolejności. I tylko Putin zaciera ręce - wszystko idzie zgodnie z jego planem. Tylko po co on nam ??
Antoni do ciekawego
2020-05-24 18:05:56
Jeden był ciekawy , to mu torbę urwało!
@do @ Hasło przewodnie PIS
2020-05-24 18:02:37
Oficerku z PRL już wytrzeźwiałeś?? Pytam tylko co zrobił Ziobro z tymi co ukradli te wasze wirtualne 250 mld?? 5 lat i wszystkie służby w garści to za mało ?? Czemu , jak skazują to tylko swoich ?? Teraz Szumowski , wcześniej Banaś , wcześniej Srebrny Sfilcowany Sułtan z Żoliborza.. dużo , by tego wymieniać :))
Czytelnik
2020-05-24 16:59:59
Do "osiągnięć" PO należy jeszcze przypomnieć skandale rodem z głębokiego PRL. Nalot służb państwowych, ABW i milicji, ups policji, na siedzibę Wprost. A także strzelanie przez policję do górników pod siedzibą JSW.
do @ Hasło przewodnie PIS
2020-05-24 15:43:06
Proponuję wprowadzić następujące programy społeczne przed wyborami: - „Strząsanie PiSowskiej szarańczy z demokratycznego drzewa +“, „Ci_PO_maryjki“ z podpisem Kidawy jako okaz cipki, która była najlepsza z prompeterem, program Biedronia pod nazwą „Kopanie gliny w tyłku żony“, marsz majowy „Idziemy PO was“ pod przewodnictwem Bartka A. - ministra dla „wykluczonych“ , zadymę Jana Józefa Grzyba - „Je..ć PiS i się nie bać“, program „Szukanie bojowników AK walczących w Powstaniu Warszawskim“ pod przewodnictwem Grodzkiego, program „Jeśli będziesz w Platformie, będę cię k***a bronił jak niepodległości” pod przywśdztwem Sławka Neumanna, nowy program „36 kont UB-atela“ - jako ekspert żona tego co z WOśP-em PO_szedł do nieba, itd. Kasę na finansowanie znajdzie „minister z Bydgoszcza“ z PO_dającym marynarkę Juncekerowi, którym to PO_dp....no 250 miliardów i tego nie zauważyli.
ciekawy
2020-05-24 15:28:12
Ciekawe, co kurdupel zrobi jak już będzie po wszystkim? Zamknie się w swoim pałacu na Żoliborzu. Bez ochrony, bez ślepo posłusznych, usługujących mu popychadeł. Kto go będzie opierał, karmił, woził limuzynami? Ziobro? Gowin? Jak straci dyktatorską władzę to wszyscy się od niego odwrócą jak od trędowatego. Dlatego do końca się nie cofnie
Obs.ryver
2020-05-24 15:26:18
Dość kaczyzmu! Dość PiSdzielczego bezkrólewia! Dość łamania Konstytucji! Dość wyżerania ze wspólnego koryta unijneg i s.ra.nia w nie przez PiSdzielców!!! Czas wymazać kaczyzm i kaczora z kart historii RP!!!Jego małość jest bardziej mała niż nasza! Won!!!
Obawiający się o Polskę i wynik wyborów...
2020-05-24 15:22:19
Zachłanny na nadwładzę prezes i jego partia grają tak jak mu na to lud pozwala a pozwala na bardzo dużo. To co stało się przez ostatnie lata to odarcie z glorii mitu Polaka krzewiciela wolności i demokracji. Coś się stało z tym narodem albo być może zawsze był łaknący władzy silnej ręki wodza. Nabożne czczenie marszałka Piłsudskiego coś o tym mówi. A powiedzmy sobie szczerze, motywacje do rewolucji lat 80tych obalenia reżimu PRLowskiego brały się głównie z kompletnej bryndzy ekonomicznej. Nie trudno o bunt w kraju w którym papier toaletowy staje się dobrem luksusowym. Dopiero za tym poszły wyższe potrzeby wolnościowe i marzenia o zachodniej demokracji. A teraz z papierem już nie ma problemu, sklepy są pełne. Obecnie aż prawie 50% społeczeństwa przymyka oczy na dewastowanie podstaw demokracji i instalowanie krypto PRLowskiego autorytaryzmu dopóki jest chleb na stole a władza przekupuje sowitym socjałem i obiecuje jeszcze więcej „plusów”. Taka jest prawda o Polsce. Czar prysł. A „łagodność” prezesa obecnie to cyniczny zabieg spin doktorów, odrobili lekcje, doskonale zdiagnozowali potrzeby ludu a te potrzeby wcale nie są takie wzniosłe. Parafrazując pewne słynne powiedzenie pewnego słynnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, PiS propaguje wśród narodu wersję na opak „Nie pytaj o to co ty możesz zrobić dla kraju ale o to co państwo i prezes może zrobić dla Ciebie”.. Orwellowskie, populistyczne, fajne i wygodne i nie zmuszające lud do specjalnego wysiłku, tylko, że z takich inspiracji nie zbuduje się przedsiębiorczego, innowacyjnego społeczeństwa a co za tym idzie bogactwa. Niestety. Przykre, być może Polacy chcą takiej władzy, chcą życ pod butem autorytaryzmu, chcą być zdani na kaprysy pana władcy zbawcy,... chcą „czy się stoi czy się leży, cztery tys. się należy”, chcą manny z nieba? Tylko, że ta „manna” kiedys się skończy i ktoś kiedyś będzie musiał słono za nią zapłacić...A wtedy naród gremialnie znów przypomni sobie o demokracji i prawach obywatelskich............Polak mądry po szkodzie???
Genek
2020-05-24 15:04:56
A co zrobil dla Szczecina Trzaskowski? NIC!
Chcemy wiedzieć
2020-05-24 14:58:00
kto sponsoruje te jego wyskoki przedwczesne bez sensowne zamiast zająć się Warszawką jak zwykle błędne koło otacza Wszystko to obserwuje niejaki Sorosz
Janek bury
2020-05-24 14:27:35
Mamusia tego całego ''wlodarza'' warszawki jak donosi IPN to TW bezpieki o pseudominie ''justyna''.Trzaskowski to wyznawca niejakiego Geremka/wlasciwe L..../a wiadomo ile szkod wyrzadzil Polsce ten szkodnik.
Dumny
2020-05-24 14:13:22
@Arek; za rządów naszej partii wydarzały się tylko pewne drobne niedociągnięcia, usterki (po prowokacjach totalnej opozycji), a nie żadne afery. Afery z żarciem ośmiorniczek za nasze pieniądze przez bonzów z PO nic nigdy nie przykryje. Albo afera Amber Gold, w którą jak wykazała komisja śledcza, byli zamieszani nawet Rosjanie (m.in. ich caryca). Takich afer za rządów PO-PSL było całe mnóstwo. Całe szczęście, że Polacy przejrzeli na oczy i udowodnią to 28 czerwca w wyborach Prezydenta Dudy.
Pasmo sukcesów
2020-05-24 14:06:44
To już było: -3 mln mieszkań -premie ministralne Beci – „bo im się należały” - maybach oj-dyra podarowany przez bezrobotnego - 30 mln „na bank” Chrzanowskiego z KNF -wspaniałe zarobki dwórek Glapy -utajnienie list poparcia pisich „Psów I Suk” do KRS bo niejeden ma na imię burek , azorek itp. - rola srebrnego dewelopera od „kaczy tower” z łapówką dla czarno sukienkowego w tle -działki rolne slajda darowane bezrobotnej żonie dziwnie pozyskane od biskupa - comiesięczne dowody wpłaty na konta don Antonia i jego towarzyszy zamiast dowodów na zamach smoleński - air taksówki drugiego w państwie {kuchcińki-travel} , obłudne i pełne hipokryzji okrzyki pis-jajcarzy -1,4 bln zł na inwestycje –a Pelagi nuci ,że w kabzie pozostał bilon bo hossa inwestycyjna trwa.W Bawarii podkarpackiej robią już e-busy lecz wojsko wozić będą szwabskie Man-y, 1mln elektromobili robi tłok na drogach spartaczonych przez Donka w czasach „ruiny”a w dolinie krzemowej na Śląsku reanimować będziemy przedpotopowe ruskie czołgi. W stoczni Szczecin stępka wielkiego promu bałtyckiego dalej rdzewieje a wymyślono i pokazano suwerenowi kadłub lodołamacza rzecznego pospawanego taśmami papierowymi – cud techniki XXI wieku . Nowa propozycja urodzona po smakowitej kolacyjce u odkrycia towarzyskiego Julii Wolfgangowej w apartamencie za który płacimy 60 tyś. rocznie to po 22 mostach Slajda jest 100 obwodnic i remont 150dworców PKP
Hasło przewodnie PIS
2020-05-24 13:52:08
2015 – wystarczy nie kraść 2016 – my nie kradniemy nam się po prostu należy 2017 – inni też kradli 2018 – inni kradli więcej 2019 – kradniemy ale zgodnie z prawem 2020 – kradniemy i co nam zrobicie? co może być dalej ??.... Tego chcemy na kolejną kadencję Dudy ???
Ustawka popisu
2020-05-24 13:15:37
tak będzie Trzaskowski 55% / 45% Duda 2020-05-24 12:01:04 ------- niestety ale najprawdopodobniej tak będzie. Jednak Szczecin to stan umysłu nic więcej. Na 100% wszyscy ci którzy przekażą swoje wyborcze głosy na Trzaskowskiego, na drugi dzień będą wieszać psy na warszafkę że ma w d....pie Szczecin/Zachodniopomorskie. ps."tak będzie" wiesz dlaczego Trzaskowskiego wystawiono w wyborach prezydenckich? Aby Kamysz albo Hołownia czy też Biedroń stracili ileś tam głosów. No i tracą. Bo gdyby Kidawa trwała dalej w wyścigu do Pałacu, to była szansa na drugą turę Duda-Kamysz, Duda-Hołownia i Duda miałby wielki problem a tak to Duda "dzięki" Trzaskowskiemu wygrywa w pierwszej turze ! No cóż to kolejna ustawka PO-PiS!!!!!
Vorth
2020-05-24 13:14:20
Polska jako jeden z nielicznych krajów w Europie nie potrafi sobie poradzić z epidemią koronawirusa. Liczba przypadków aktywnych wciąż rośnie podczas gdy w innych krajach unijnych spada. To wynik nieudolności rządu PiS.
H
2020-05-24 13:09:10
Duda obłuda
Arek
2020-05-24 12:54:49
Ale tych afer za PiS jest o wiele więcej tam zegarki a tu miliony cały świat z nas się śmieje zniszczenie sądów Trybunału konstytucyjnego staliśmy się zakładnikami partii PIS A co zamian 500+ DOSTALISMY CZY BYLO WARTO HISTORIA POKAŻE
Trzaskowski - zero moralne i mięczak.
2020-05-24 12:36:33
Trzaskowski to lewackie zero na sznurku Berlina i złodziejskich komunistycznych łże elit III RP. W Warszawie nie chce zwrócić ludziom mieszkań po złodziejskiej reprywatyzacji przeprowadzonej przez jego kolesi z PO. Chwali kradzież 250 miliardów złotych z podatku VAT z kasy państwa , bo obłowili się jego koledzy z PO i SLD. To człowiek bez zasad i uczciwości. Dlatego przegra z uczciwą Polską.
To jeszcze przypomnijmy o aferach PO
2020-05-24 12:29:44
1) Afera taśmowa 2) Afera hazardowa 3) Afera wyciągowa 4) Afera stadionowa 5) Afera autostradowa 6) Afera stoczniowa 7) Afera AmberGold 8) Afera Elewarru 9) Afera z informatyzacją MSW 10) Afera z budową gazoportu w Świnoujściu oraz dostawami gazu z Kataru 11) Afera z budową elektrowni atomowej 12) Afera z opóźnieniem publikacji przez Rządowe Centrum Legislacji ustawy o rajach podatkowych 13) Grabież Polakom połowy oszczędności emerytalnych zgromadzonych w OFE (153 mld zł) 14) Wydłużenie obowiązku pracy (wieku emerytalnego) o 7 lat u kobiet i 2 lata u mężczyzn 15) Rozrost biurokracji (sto tysięcy nowych etatów) 16) Drastyczny wzrost zadłużenia kraju (z 530 mld zł do blisko 1 bln zł) 17) Podniesienie VAT-u na wszystko 18) Podwyższenie o 1/3 składki rentowej (ZUS) dla przedsiębiorców 19) Zamrożenie na 8 lat kwoty wolnej od podatku, kwot uzyskania przychodu oraz progów podatkowych 20) Podniesienie akcyzy na paliwo 21) Likwidacja ulg podatkowych (budowlana, internetowa) 22) Zmniejszenie o 1/2 zasiłku pogrzebowego 23) Wprowadzenie nowego podatku paliwowego – tzw. opłaty zapasowej 24) Nałożenie na Lasy Państwowe haraczu w postaci podatku od przychodu (a nie dochodu!) 25) Prace nad wprowadzeniem podatku smartfonowego i tabletowego 26) Prace nad wprowadzeniem podatku audiowizualnego 27) Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego 28) Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO 29) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu dostępu obywateli do informacji publicznej 30) Przyjęcie ustawy o ograniczeniu wolności zgromadzeń 31) Przyjęcie ustawy o “bratniej pomocy” (tzw. ustawa 1066) 32) Spuszczenie w sejmowym klozecie kilku milionów podpisów złożonych pod obywatelskimi inicjatywami referendalno-ustawodawczymi 33) Utajnienie raportu o nieprawidłowościach w ZUS do jakich doszło w latach 2008 – 2013 34) Próba nocnej zmiany Konstytucji RP, która umożliwiłaby sprzedaż Lasów Państwowych 35) Doprowadzenie do tragicznego stanu publicznej służby zdrowia (czekanie po kilka lat na wizytę u lekarza specjalisty) 36) Podpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie) 37) Blisko 3-letni paraliż legislacyjny w sprawie wydobywania gazu łupkowego 38) Drenaż Funduszu Rezerwy Demograficznej 39) Wyprzedaż majątku narodowego za ponad 65 mld zł (w tym spółek strategicznych takich jak Azoty Tarnów); 40) Ograniczenie potencjału militarnego 41) Brak przemyślanej i suwerennej polityki zagranicznej 42) Wszechobecny nepotyzm i kolesiostwo (tysiące stanowisk opłacanych z publicznej kasy dla platformianych kolesi 43) Likwidacja części urzędów pocztowych i ponad połowy posterunków policji 44) Sprzedaż obcemu kapitałowi Polskich Kolei Linowych
@PiS to partia "aferałów"
2020-05-24 12:25:49
Jak łatwo jest bredzić. "Afera" Sasina z kartami do głosowania. Gdyby Grodzki przez miesiąc nie przetrzymywał w Senacie ustawy o wyborach, tylko po to by podmienić słabą Kidawę na słabego Trzaskowskiego, to wybory odbyłyby się w terminie. "Afera" maseczkowa. Cała UE zamówiła w Chinach maseczki, które jak się okazało nie spełniły norm, które miały spełnić. My odkryliśmy tę wadę i nie jest winą PiS, że ktoś wyprodukował wadliwą rzecz. "Afera" z "atakiem" policji. Protestujący dobrze wiedzieli, że z powodu pandemii nie można się gromadzić i świadomie to zignorowali. Jedyne co mogła zrobić policja, to przeciwdziałać w celu zapobieżenia zagrożenia epidemicznego. "Afera" w Trójce jest ustawką. Ktoś celowo namieszał w wynikach głosowania w wyniku czego wygrana piosenka spadła na szóste miejsce.
SromotnikBezw3stydny
2020-05-24 12:21:24
Byle nie Endriu Du.pa na prezydenckim fotelu. Czy to p.p. Biedroń, czy Kosiniak czy też Trzaskowski - każdy z nich sprawniejszy i gwarantujący konstytucyjność RP niżli ten obecny, PiSdzielczy pajacyk!Dość kaczyzmu!!!
Edek
2020-05-24 12:11:30
P.Trzaskowski nie radzi sobie w zarządzaniu miastem a chce być Prezydentem Polski śmiechu warte.POlitycy tej opcji już się sprawdzili . Wyprzedali wszystko co tylko mogli sprzedać z majątku narodowego. Dziwię się mieszkańcom naszego miasta i regionu że POpierają POlityków tej opcji którzy w czasach swoich rządów zniszczyli gospodarkę w regionie - nigdy więcej tych sługusów obcego kapitału i naszych sąsiadów .
tak będzie
2020-05-24 12:01:04
Trzaskowski 55% / 45% Duda
aro
2020-05-24 11:54:03
Wielka szkoda, że nie kandyduje Janusz Palikot - on zrobiłby w Polsce porządek, a całe pisiorstwo za wszystkie swoje przestępstwa poszłoby pod sąd.
stop pisopatom
2020-05-24 11:51:16
Ja będę głosować na Niedudę.
Viola
2020-05-24 11:48:53
Pan Trzaskowski vel Czaskoski czyli klozetboy z Warszawy.
marcin
2020-05-24 11:47:01
To musiał jechać do koszalina żeby wzywać rząd? Nie szkoda środowiska taki kawał jechał żeby to oznajmić!
miodzio
2020-05-24 11:41:13
Im większe poparcie, tym więcej jadu wylewanego przez spanikowanych PiSich trolli.
Czytelnik
2020-05-24 11:34:59
Nie sztuka apelować o działanie przeciwników politycznych. Szkoda, że Trzaskowski sam się nie wykazał i z 59 obietnic złożonych podczas wyborów na prezydenta Warszawy zrealizował tylko 4.
PiS to partia aferałów
2020-05-24 11:29:14
Tylko w ciągu ostatniego miesiąca ujawniono niezliczoną ilość afer. Najpierw afera Sasina z drukowaniem kart do głosowania i zmarnowanie 15 milionów na wybory które się nie odbyły; afera maseczkowa czyli sprowadzenie maseczek z Chin które nie nadają się do używania; afera z bratem ministra Szumowskiego i przyznaniem mu grantów w wysokości 140 milionów złotych z publicznych pieniędzy; afera z atakiem oddziałów policji na pokojowo protestujących przedsiębiorców i wreszcie afera z radiową trójką i cenzurowanie piosenek nie wygodnych dla władzy. Dosyć tej obłudy. PiS to banda szkodników i czas ich pożegnać na zawsze.
haha
2020-05-24 11:14:42
Pisowskie payace nie potrafią nawet zorganizować wyborów prezydenckich, a chcą się brać za rządzenie państwem.
egon
2020-05-24 11:09:07
PiS razem z Dudą nie poradzili sobie z epidemią koronawirusa. Liczba zachorowań w Polsce wciąż rośnie, a w sąsiednich Niemczech zdecydowanie spada.
Gucio
2020-05-24 11:06:57
Komorowski musi wrócić musi i uj
koniecDudy
2020-05-24 10:56:53
Andrzej Duda już jedną nogą przed Trybunałem Stanu. Stąd ten wściekły skowyt pisowskich trolli.
terens
2020-05-24 10:49:59
Obecny prezydent Polski to ameba. Czas to zmienić.
vigo
2020-05-24 10:42:58
Reichsfuchrer Duda musi odejść!
Pytanie
2020-05-24 10:39:50
Gdzie jest 33 miliony wydrukowanych przez Sasina pakietów wyborczych?
wyPAD 2020
2020-05-24 10:34:01
Dla mnie bez znaczenia jest czy prezydentem zostanie Trzaskowski, Hołownia czy Kosianiak-Kamysz. Ważne by odsunąć szkodnika Dudę, sługusa pisowskich bolszewików niszczących Polskę.
daros
2020-05-24 10:25:31
Prezydentura Dudy to bicie i aresztowania przedsiębiorców na ulicach Warszawy. Duda musi odejść, bo służy jedynie reżimowi PiS, nie Polsce.
selena
2020-05-24 10:15:40
Trzaskowski jest gwarantem poszanowania i przestrzegania Konstytucji RP w przeciwieństwie do Dudopisa który ją ustawicznie łamie.
sid
2020-05-24 10:10:03
Prezydent Trzaskowski jest nadzieją dla Polski na powrót normalności. Ma mój głos w nadchodzących wyborach.
wert
2020-05-24 10:06:52
Duda musi odejść bo te ostatnie 5 lat to najgorsza prezydentura w historii Polski
Trzaski po czynach cie znamy
2020-05-24 09:38:26
co z decyzjami komisji weryfikacyjnej na rzecz lokatorów>Zdaje sie jesteście przeciwko lokatorom i dzialcie na korzyc mafii bo zaskarżasz decycje komisji.Więc nie mów że chcesz dobrze dla ludzi , bo u siebie w warszawie jednoznacznie działasz na rzecz mafii.
Rozsądek
2020-05-24 09:36:31
ANETA co ty za głupoty wypisujesz? Że PiS oszukał popatrz na ludzi którzy dostali pomóc, dzięki szybkiej reakcji przeciwko epidemii nie było tyle zmarłych jak na zachodzie. Jak by były rządy PO i PSL,SLD ,to dopiero byś zobaczyła jakie byłyby skutki ich rządów. Kto wie może by nie było by ciebie wśród nas.
guciu
2020-05-24 08:49:01
Po co obiecywać co nie będzie zrealizowane plus głupoty obiecanek ludzi którzy życzą sobie to us lyszeć. Warszawa nie lepiej.
Ku przestrodze
2020-05-24 08:48:33
W tym kraju decyzje podejmuje Sfilcowany Sułtan oraz jego najbliżsi Eunuchowie. Będą tak długo trwać aż rozkradną wszystko. "Królewski szczep piastowy" sika z radości "że une kradnom, ale sie dzielom"!!!A 2 BILIONY ZŁ. Długu publicznego kto i jak spłaci??
sam
2020-05-24 08:13:58
rafciu "katastrofa" i do tego słoiki bez dekielków i to całe nowe otwarcie po-pleczników berlina!
do Trzaskowski - wielka nadzieja Berlina i Moskwy
2020-05-24 08:08:33
zgadzam się w 100%, pogonić do swojego miasta niech u siebie zrobi porządek pracodawcy czekają na pieniążki dla swoich pracowników
do Aneta
2020-05-24 08:03:11
a rządy PO PSL mają czyste ręce OFE wiek emerytalny stocznie posterunki policji, ich człowiek zamknij cztery szpitale i przyjdź po 200 baniek to są czyste ręce
Czaskalski
2020-05-24 08:00:48
No cóż nadciągają wybory i warszafka przypomina sobie o istnieniu Pomorza Zachodniego. ps. Czy ten Czaskalski zasługuje na miejsce pod żyrandolem, skoro ma potworny burdel w stolycy jako jej prezydent ? Ale szczecinianie to taki stan umysłu że jak stolica powie aby głosowali na kija od szczotki to zagłosują no bo to lewak.
102
2020-05-24 07:56:23
do do ABC chyba sam nie wierzysz w to co piszesz, Wiking nasz racje w Warszawie nie może sobie dać radę a tu przyjeżdża i chce ludziom w z głowach mieszać OBIECUŚ
uPOdek
2020-05-24 07:33:23
Czy z radnym PO prowadzil konwersacje po angielsku czy hiszpansku?
Tomasz
2020-05-24 07:17:45
Wygrana Trzaskowskiego to powrót złodziejstwa w Polsce i zamiana flag biało-czerwonych na tęczowe oraz szał radości w Berlinie.
Trzaskowski - wielka nadzieja Berlina i Moskwy.
2020-05-24 07:03:06
Wybór Trzaskowskiego oznaczałby ,że wszystkie ważne decyzje w sprawie Polski podejmowane byłyby w Berlinie i Brukseli czyli pośrednio w Moskwie. Jego pomoc dla samorządów polegałaby na organizowaniu marszów homoseksualistów i lesbijek w każdej gminie. Oczywiście zablokowałby budowę rurociągu gazowego z Norwegii , aby towarzysze z Moskwy i Berlina więcej zarobili na Nord Stream 2. Biznesmeni-złodzieje mogliby znowu kraść podatek VAT. No i oczywiście obniżenie 500+ , bo : " piniędzy nie ma i nie będzie".
DONALD NIEMIECKI SZPICEL
2020-05-24 05:36:25
po co on tu przyjechał??? NIE DAJ BOŻE ZEBY WYGRAŁA TA ŁAJZA !!!
Antek
2020-05-24 04:36:49
Kidawa lepsza od Trzaskowskiego
Marta
2020-05-24 02:14:22
Trzaskowski to leń i nieudacznik. Niech zostanie w Warszawie, choć i stolicy szkoda.
alex
2020-05-24 00:13:47
Każdy byle nie ta pisowska marionetka Duda, która oddała 2 miliardy z naszych pieniędzy na własną kampanię w tvp
paweł
2020-05-23 23:29:14
widać że kurier dołaczył do kampanii wyborczej rafała LGBT, dostaliście jakąś kasę ?
Aneta
2020-05-23 23:24:19
PiS oszukał Polaków, a Duda nic nie robi. Polska potrzebuje nowego prezydenta.
do szczecinianim
2020-05-23 23:15:42
Może w ramach radosci zrobisz listę zakładów i fabryk jakie zostały w Szczecinie poddne radosnej prywatyzacj.? Czyli likwidacji
K
2020-05-23 22:44:38
Tenże snob nie dorasta do pięt p. Małgosi. Szkoda.
Szczecinianin
2020-05-23 22:32:57
Notowania Dudy lecą na łeb. W sondażu zleconym przez PiS Trzaskowski wygrywa z Dudą w II rundzie 55/45. Rafał Trzaskowski nowym Prezydentem Polski.
I to ma być wydarzenie?
2020-05-23 22:29:06
Komuch z Koszalina promuje totalniaka na polskim portalu. Wstyd!
@ Andi
2020-05-23 22:20:52
Przypomnę ci "mędrcze PISowski" ,że to za prezydentury Hanny Gronkiewicz-Walz wybudowano oczyszczalnię , która uległa awarii , a za Lecha Kaczyńskiego 100% ścieków z Warszawy trafiało do Wisły ...i co ty na to ??
A co z programami socjalnymi PO?
2020-05-23 22:20:11
A sorry, przecież ich nie mieli, bo "pieniędzy nie było i miało nie być". Dlatego między innymi podnieśli wiek emerytalny, obcięli o połowę dodatek pogrzebowy, podnieśli podatek na artykuły dziecięce i zlikwidowali dużo urzędów pocztowych i ponad połowę posterunków policji.
Bardzo piękna mężczyzna.
2020-05-23 21:36:47
Na pewno na nią zagłosuje.
Andi
2020-05-23 21:14:54
Jak p Duda przegra to dzięki p Trzaskowskiemu g.wno nas zaleje
odliczający czas do upadku PIS
2020-05-23 20:46:01
Co z programami socjalnymi PiS? 13. emerytura w tym roku jest wypłacana ze względu na wybory prezydenckie. Rząd niezależnie od epidemii nie ma zamiaru denerwować 10 milionów emerytów i rencistów. Mimo że - jak liczy Dudek - przeznaczone na nią niemal 12 mld zł wystarczyłoby na dopłaty do wynagrodzeń po 2 tys. zł dla miliona pracowników przez pół roku. Jeszcze przed koronawirusem 13. i 14. w przyszłym roku stały pod znakiem zapytania. Teraz ten znak jest już ogromny. Koronawirus może być też pretekstem do ścięcia programu 500 plus – odcinając go od części obecnych beneficjentów (np. poprzez wprowadzenie kryteriów dochodowych).
Do abc
2020-05-23 20:43:01
140 milionów złotych. Z publicznej kasy. Dla prywatnej firmy. Zupełnym przypadkiem należącej do brata ministra. Z dużo mniejszych powodów w cywilizowanym świecie rządy upadały. A Wam, przeszkadzały ośmiorniczki. To macie. czy w całej pisiarni jest jeden w miarę uczciwy człowiek? proszę o nazwisko. Jak cie złapią za rękę, to mów, że to nie twoja ręka. Czyli zawierzenie MB Częstochowskiej działa. Ciekawe, jakie wotum umieści Szumowski na Jasnej Górze. Ja stawiam na maseczkę ochronną. Bo i tak jej nie używa. W ten oto prosty sposób można się podłączyć bezpośrednio do kieszeni podatnika. na dodatek jeszcze całkiem legalnie, przecież MY stanowimy prawo. Tak jeden dzień bez afery w pisie, dalibyście radę pisowcy ??
itd
2020-05-23 20:38:07
Rozne szczujnie typu tvn,lisweek,szmatlawiec Michnika będą pompować sadazami tego zalosnego gostka.Ale Polacy swój rozum maja wiedzac ,ze przeszlo 90% gazet jest w niemieckich rekach i musza one wykonywać dyrektywy plynace z Berlina.
Jazon
2020-05-23 20:26:49
Naczelny Szambonurek Warszawy nawiedził Koszalin i Darłowo, uważajcie na oczyszczalnię i ścieki do rzeki...
Wiking
2020-05-23 20:10:51
Co tam robił prezydent Warszawy....nie ma co robić w Warszawie?
abc
2020-05-23 20:07:53
TRZASKOWSKI TO TAKI SLAWCIU NOWAK>PAJACYK PRZEBRANY W LADNY GARNITUREK.Wslawil się naprawa drzwi tasma klejaca i licznymi aferami w warszawce.BOZE CHRON POLSKE PRZED POKO I TRZASKOWSKIM!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA