Niedziela 22 maja 2022r. 
REKLAMA

Koleją do Świnoujścia z kłopotami (akt. 1)

Data publikacji: 2016-11-10 09:55
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:20
Koleją do Świnoujścia z kłopotami
 

Od czwartkowego poranka podróżujący z i do Świnoujścia pociągami mają problem. Doszło do zerwania sieci trakcyjnej w pobliżu stacji Świnoujście-Przytór. Prace związane z awarią sieci trakcyjnej nadal trwają. Technicy wykorzystują do prac moment, w którym nie ma ruchu składów. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną usterki, ale ma zostać to wyjaśnione. 

- Do awarii sieci trakcyjnej doszło około g. 5 rano. Na miejsce został wysłany pociąg sieciowy i załogi techniczne. Do g. 8 z problemem uporano się na tyle, żeby pociągi mogły przejeżdżać. Wcześniej dojazd składów umożliwiały dwie lokomotywy spalinowe. Prace związane z naprawą sieci trakcyjnej na stacji Świnoujście nadal trwają. Technicy wykorzystują czas, gdy nie ma ruchu. Informacje o opóźnieniach są na bieżąco przekazywane na stacjach i podawane na portalu pasażera. Nie wiadomo jeszcze co było przyczyną usterki. Zostanie to ustalone po zakończeniu prac - mówi Karol Jakubowski z PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.  

BaT

Poprzednia informacja:

Od czwartkowego poranka podróżujący z i do Świnoujścia pociągami mają problem. Doszło do zerwania sieci trakcyjnej w pobliżu stacji Świnoujście-Przytór. Wszystkie składy napędzane elektrycznie muszą być na tym odcinku holowane przez lokomotywę spalinową. Pasażerowie muszą jednak liczyć się nawet z kilkudziesięciominutowymi opóźnieniami w odjazdach pociągów.

(sz)

Fot. Robert STACHNIK/archiwum

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA