niedziela, 29 marca 2020.
Strona główna > Wiadomości > W Świnoujściu nie ma jednak milionera

W Świnoujściu nie ma jednak milionera

W Świnoujściu nie ma jednak milionera
Data publikacji: 2016-10-31 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:19
Wywietleń: 2762 167241

Świnoujście nie ma jednak nowego milionera. Okazuje się, że to kolektury na wyspie Uznam wpłynęła fałszywa informacja o wygranej pierwszego stopnia. Z ponad 10 milionów złotych cieszy się nie mieszkaniec Świnoujścia, ale mieszkaniec Gniezna.

Zapytaliśmy w biurze prasowym Totalizatora Sportowego skąd w takim razie informacja o wygranej, którą otrzymała kolektura przy ul. Piastowskiej. Damian Wiśniewski, specjalista w biurze prasowym Totalizatora sportowego odpisał nam: „informuję że faktycznie przez moment pojawiła się w systemie wewnętrznym informacja o tym że wygrana padła we wskazanej przez Pana kolekturze, jednak w ciągu 40 minut została ona sprostowana.”

Świnoujście będzie zatem musiało jeszcze poczekać na swojego zwycięzcę w Lotto. Tymczasem 10 471 461,80 złotych trafiło do gracza, który zagrał w kolekturze przy ul. Władysława Sikorskiego 1 w Gnieźnie. To rekordowa wygrana jaka padła w tym mieście. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 1, 28, 29, 37, 44, 49. Nowy Lottomilioner zawarł dwa zakłady na chybił trafił. 

Tekst  i fot. BaT

Na zdjęciu: W tzw. systemie wewnętrznym pojawiła się błędna informacja, że główna wygrana Lotto padła w Świnoujściu. Okazuje się, że szczęśliwcem jest jednak nie mieszkaniec kurortu, ale mieszkaniec Gniezna. 

Komentarze

OBserwator
Ludzie, nie bądzcie naiwni, wiadomo że Świmoujście to nie ta opcja; może sobie wygrać na fujarce (wodnej). SKOK-i są pod kontrolą (prezesa)to LOTTO nie może być?
2016-11-01 21:24:41
Tylko 3 - ka,
A szkoda, ale nie tracmy wiary i nadzieji, gdyz ten kto gra... ten byc moze w koncu wygra !!
2016-11-01 11:34:43
@Znawca z konkurencji jesteś?
Jak znam życie, znawca dostał ochrzan, że się nie dowiedział pierwszy:-) Lotto oficjalną informację o wygranej zamieściło dopiero dziś. Przez weekend była niedostępna. Dziś każdy sobie może "zweryfikować", bo jest na stronie lotto. I dziś zauważył to właśnie Kurier. A organizator loterii wytłumaczył się tu z podawania fałszywych treści. Nikt inny tego błędu systemu nie wyłapał, a przecież też imał taką możliwość. Informację od Lotto dostał sprzedawca (przeczytaj uważnie i popatrz na zamieszczony wydruk). Oczywiście, jak Ty dostajesz oficjalną informację od organizatora loterii, to ją natychmiast weryfikujesz, biegając po wszystkich kolekturach w całym kraju? Oficjalne info od lotto nie wystarcza, prawda? Jak widać system organizatorom gry kuleje, i tu jest prawdziwy problem, znawco.
2016-10-31 17:16:30
Co za ludzie
To po co durnie wprowadzają w błąd?
2016-10-31 16:45:37
znawca
Jakoś niektórym mediom udało się zweryfikować informację.....
2016-10-31 15:28:35
Do znawcy
Ten news z niewłaściwym wygranym wypuściło "Lotto", wiesz o tym, prawda?
2016-10-31 13:51:05
Lotto
Dużo takich błędów systemów jest w Lotto? Ktoś to sprawdza? Nie dziwcie się potem "specjaliści od systemu", że ludzie uważają, że to całe lotto to jakiś szwindel.
2016-10-31 13:30:38
znawca
ha, ha ,ha wiedziałem! Miał być news, a tu kicha...ha, ha