poniedziałek, 21 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Kolej na miłość

Kolej na miłość

Kolej na miłość
Data publikacji: 2016-02-12 17:05
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 10:54
Wywietleń: 794 117905

Spółka Przewozy Regionalne ma na walentynki specjalną promocję- „Kolej na Wielką Miłość w Mini Cenie". Dzięki niej w ten weekend dwie osoby będą mogły podróżować pociągami REGIO na podstawie jednego tzw. mini biletu turystycznego.

„Mini bilet turystyczny" uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami REGIO od godziny 18 w piątek do godz. 6 w poniedziałek. Na ten weekend Przewozy Regionalne przygotowały specjalną promocję „Kolej na Wielką Miłość w Mini Cenie", dzięki czemu od piątku 12 lutego do poniedziałku 15 bm. na jednym bilecie mogą podróżować dwie osoby, płacąc tylko 39 zł. Bilet można kupić w kasie, biletomacie oraz u konduktora w pociągu (gdy podróż zaczyna się na stacji, na której nie ma czynnej kasy biletowej).

Posiadacze „mini biletu turystycznego" na jego podstawie mogą podróżować na wybranych odcinkach linii kolejowych poza granicami Polski. Szczegółowe ich wykazy są w zakładkach z ofertami międzynarodowymi dotyczącymi m.in. komunikacji z Niemcami.

(mag)

Fot. R.PAKIESER 9arch.)

Komentarze

boss24
Fajna promocja dla zakochanych. Mi osobiście udało się skorzystać z oferty i razem z partnerką udać się na wycieczkę, którą już od dawna planowaliśmy. Mam nadzieję, że w przyszłym roku PR również nie zapomną o zakochanych:-)
2016-02-17 12:19:36
ren
pociągi niskopodłogowe....marzenie
2016-02-12 22:23:22

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
13
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Solidarność na fasadzie szczecińskiej filharmonii

Nekrologi

Sonda

Czy zaproponowane przez miasto podwyżki opłat i rozszerzenie Strefy Płatnego Parkowania wraz z obniżkami cen w komunikacji miejskiej uzdrowią sytuację parkingową w śródmieściu Szczecina?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie