wtorek, 20 października 2020.
Strona główna > Na Luzie > Walentynkowe studio filmowe

Walentynkowe studio filmowe

Walentynkowe studio filmowe
Data publikacji: 2016-02-12 13:09
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-01 12:52
Wywietleń: 2291 117862

Każdy spotkał się z tą zabawą w dzieciństwie – w rogu zeszytu rysowano ludzika, który na kolejnych kartkach przemieszcza się, podnosi ręce, rzuca piłkę lub robi zabawne miny. Wertując szybko kartki z tym rysunkiem, ludzik sprawia wrażenie jakby się poruszał. Właśnie na zasadzie takiej animacji działa flipbook – niewielka, 60-stronicowa książeczka, w której szybkie przewracanie stron tworzy iluzję ruchu. Co najważniejsze – powstaje on z klatek filmowych nagranych podczas kilkusekundowego filmiku.

Z okazji Walentynek, w dniach 13 i 14 lutego, w godz. 13 – 18 Galeria Kaskada w Szczecinie zaprosi zakochane pary - i nie tylko - do stworzenia swojego pamiątkowego flipbooka.

- Wystarczy nagrać w naszym mobilnym studiu 6-sekundowy filmik, który w kilka minut zostanie przemieniony w książeczkę z animacją - zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia. - Do dyspozycji odwiedzających będą tematyczne rekwizyty i przebrania, dzięki którym klienci centrum mogą sami stać się bohaterami walentynkowego love story. Będzie to z pewnością miła pamiątka wspólnie spędzonych chwil, nie tylko dla zakochanych, ale także dla przyjaciół czy członków rodziny. Wszyscy, którzy wezmą udział w akcji otrzymają swój niezwykły, spersonalizowany gadżet bezpłatnie. Ponadto, w trakcie akcji przeprowadzone zostaną zabawy i konkursy dla zakochanych i nie tylko.

(g)

Komentarze

Uwaga techniczna
Panie proszone są, aby do zdjęcia ustawiały się z lewej strony. W razie ich skoku bok, porzucony partner będzie mógł odciąć ją ze zdjęć i otrzyma "filmik" z samym sobą.
2016-02-12 13:58:01

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
4
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Pierwszy dzień neutralizacji tallboya

Nekrologi

Sonda

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie