wtorek, 28 stycznia 2020.
Strona główna > Na Luzie > Walentynkowe studio filmowe

Walentynkowe studio filmowe

Walentynkowe studio filmowe
Data publikacji: 2016-02-12 13:09
Ostatnia aktualizacja: 2016-03-01 12:52
Wywietleń: 2103 117862

Każdy spotkał się z tą zabawą w dzieciństwie – w rogu zeszytu rysowano ludzika, który na kolejnych kartkach przemieszcza się, podnosi ręce, rzuca piłkę lub robi zabawne miny. Wertując szybko kartki z tym rysunkiem, ludzik sprawia wrażenie jakby się poruszał. Właśnie na zasadzie takiej animacji działa flipbook – niewielka, 60-stronicowa książeczka, w której szybkie przewracanie stron tworzy iluzję ruchu. Co najważniejsze – powstaje on z klatek filmowych nagranych podczas kilkusekundowego filmiku.

Z okazji Walentynek, w dniach 13 i 14 lutego, w godz. 13 – 18 Galeria Kaskada w Szczecinie zaprosi zakochane pary - i nie tylko - do stworzenia swojego pamiątkowego flipbooka.

- Wystarczy nagrać w naszym mobilnym studiu 6-sekundowy filmik, który w kilka minut zostanie przemieniony w książeczkę z animacją - zachęcają organizatorzy przedsięwzięcia. - Do dyspozycji odwiedzających będą tematyczne rekwizyty i przebrania, dzięki którym klienci centrum mogą sami stać się bohaterami walentynkowego love story. Będzie to z pewnością miła pamiątka wspólnie spędzonych chwil, nie tylko dla zakochanych, ale także dla przyjaciół czy członków rodziny. Wszyscy, którzy wezmą udział w akcji otrzymają swój niezwykły, spersonalizowany gadżet bezpłatnie. Ponadto, w trakcie akcji przeprowadzone zostaną zabawy i konkursy dla zakochanych i nie tylko.

(g)

Komentarze

Uwaga techniczna
Panie proszone są, aby do zdjęcia ustawiały się z lewej strony. W razie ich skoku bok, porzucony partner będzie mógł odciąć ją ze zdjęć i otrzyma "filmik" z samym sobą.
2016-02-12 13:58:01

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
6
na godz. 12:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Hardcorowe Serce II

Nekrologi

Sonda

Czy cieszą Cię wiosenne temperatury w styczniu?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie