Środa, 04 października 2023 r. 
12 szczecin
REKLAMA

Koci łapci

Data publikacji: 03 grudnia 2016 r. 07:48
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:22
Koci łapci
 

W szczecińskim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt przebywa obecnie blisko 80 kotów. Są w nie mniejszej potrzebie niż psy. Także liczą na nieobojętność wszystkich ludzi dobrej woli - na pomoc i wsparcie.

Przede wszystkim czekają na nową szansę od losu: na osoby, które je przygarną do rodziny i stworzą dom. Ale i w przytulisku też trzeba im stworzyć optymalne warunki do życia. Stąd…

- Z radością przyjmiemy: żwirek drewniany dla kotów, podkłady higieniczne, które wykorzystujemy m.in. w kociarni dla utrzymania czystości i odpowiedniej higieny, także mokrą karmę dobrej jakości - typu Animonda, Gourmet, Royal Canin, Dolina Noteci dobrze zbilansowane pod kątem składników żywieniowych, a też tzw. musy dla kociąt, które są zbyt młode by jeść pożywienie dla dorosłych - informują pracownicy schroniska. - Chcielibyśmy z góry podziękować za wszystkie dary i zapewnić, że wykorzystamy je w najlepszym interesie i wyłącznie dla przebywających pod naszą opieką zwierząt.

Dla innych schroniskowych rezydentów - aby ułatwić im przetrwanie chłodnych nocy i dni - najbardziej są potrzebne: koce, kołdry (bez pierza), ręczniki, czyli rzeczy bezpieczne - bez guzików, zamków, które mogłyby zostać zjedzone - jakimi można wyłożyć budy i legowiska w boksach bytowych. ©℗

(an)
Fot. Mirosław WINCONEK

Warto pomóc nie tylko schroniskowym, ale też podwórkowym - wolno żyjącym - kotom. Dla nich jesienne i zimowe chłody mogą się okazać jeszcze trudniejsze.

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

M.Dem.
2016-12-04 13:44:26
NOWA SZANSA OD LOSU. KIEDY? Nie predko. Wszystko zalezy od rozwoju postepowania prawnego w sprawie ubezwłasnowolnienia systemu totalitarnego, będącego w ścisłym związku z procederem EKSTERMINACJI ZWIERZĄT (I NIE TYLKO). Czyli ze ZBRODNIA NA ZWIERZETACH pod ochrona linii politycznej. Z wadliwym rozumieniem PRAWA TLUMU jako woli czlowieka w roli NAJWYZSZEGO PRAWA, jako zwyczaju (upodoban) ponad zakres czynow chronionych legislacyjnie. "Pies jest moj, moje prawo zabic!. Takie rozumowanie uskrzydla niejednego. Zbrodnie na kotach niemalze w randze "bohaterstwa". Trudno jest sie lubiacym koty przebic przez mur niecheci do blokady procederu bez rozwiazania oslaniajacej proceder polityki. Tak to widzę.
xxx
2016-12-04 10:37:45
http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/997741,kot-w-miescie-pomoc-dokarmianie.html ----------- to do debila z 22:34, azeby cie szczury zjadly
Podatkowe Hobby,
2016-12-03 22:34:19
A wiec "przyczyniajmy sie"... do dalszego rozmnazania sie dziczyny i roznoszenia przez nich roznego rodzaju chorob wraz z zanieczyszczaniem ulic, podworek, parkow i piaskownic dla malych dzieci ! A na koniec placmy jeszcze dodatkowe Podatki, na ich dalsze utrzymywanie w Schronisku !!

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA