Piątek, 09 czerwca 2023 r. 
12 szczecin
REKLAMA

Koncert dla mamy Kasi

Data publikacji: 16 listopada 2016 r. 20:47
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:20
Koncert dla mamy Kasi
 

W szczecińskim Gimnazjum nr 9, z którego uczniami tak niedawno sadziliśmy wspólnie krokusy na szczecińskim Bulwarze Piastowskim, organizowany jest w czwartek (17 listopada) koncert charytatywny na rzecz mamy jednej z absolwentek szkoły. Uczniowie bardzo zaangażowali się w akcję. Zbierają pieniądze, sprzedają maskotki- serduszka.

Pani Katarzyna ma 34 lata. Od dwóch lat zmaga się z guzem mózgu, glejakiem anaplastycznym III stopnia. Jej jedyną nadzieją i szansą na wyzdrowienie jest kosztowna terapia (to kwota około 40 tys. euro) metodą NanoTherm w jednej z klinik w Berlinie.

Podczas koncertu pt. „Pomagamy Kasi" wystąpią zespoły UpStream, Hotel Zero i Big Joe Cover Band. W godz. 18-20 w sali gimnastycznej szkoły przy ul. Dunikowskiego 1 będą licytowane różne fanty, a częścią spotkania będzie także kiermasz ciast i upominków. Na licytację wystawionych zostanie m.in. 500 szt. cebul krokusów (w dwa opakowania po 250 szt.), przekazanych przez firmę „Zielone Ogrody" Sylwiusza Mołodeckiego, którego syn jest uczniem Gimnazjum nr 9.

Symboliczna opłata za bilet wstępu na koncert to 5 zł.

Współorganizatorami tego przedsięwzięcia charytatywnego na rzecz pomocy dla pani Katarzyny są: Stowarzyszenie Progressum, Parkrun, Convergys, Motocykliści o Wielkcich Sercach, Ricoria Ristorante i Maciej Łagodziński D’J&Konferansjer.

(MIR)

Zobacz plakat akcji

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA