czwartek, 24 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Kochamy, więc ostrzegamy babcie i dziadków

Kochamy, więc ostrzegamy babcie i dziadków [FILM]

Kochamy, więc ostrzegamy babcie i dziadków
Data publikacji: 2018-01-21 12:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 873 310494

Dzisiaj (niedziela, 21 stycznia) Dzień Babci, w poniedziałek święto dziadków. Przy okazji rodzinnych wizyt, warto przypomnieć najbliższym o zagrożeniach, z jakimi mogą mieć do czynienia osoby starsze.

- Mimo coraz większej świadomości seniorów o sposobach działania oszustów, nadal dochodzi do sytuacji, że nasze babcie i dziadkowie dają się oszukać - przypomina podkom. Mirosława Rudzińska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Dlatego spotkania z nimi z to dobry czas na rozmowę na ten temat.

Mechanizm działania sprawców, dobrze pokazany jest na filmikach, które można obejrzeć na Facebooku KWP w Szczecinie.

Cykl filmów "Aktywny i bezpieczny Senior" przedstawia najczęstsze zagrożenia, z jakimi stykają się seniorzy. Jest to doskonała podpowiedź w jaki sposób można porozmawiać o tym z naszymi babciami i dziadkami, a najlepiej obejrzeć je razem w rodzinnym gronie.

(gan)

Fot. Dariusz GORAJSKI (arch.)


 

Komentarze

babcia
Z pewnością tego typy spotkanie,prewencja są jak najbardziej potrzebne. Powodzenia
2018-01-21 13:12:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
20
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Otwarcie groty
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”