poniedziałek, 16 września 2019.
Strona główna > Wiadomości > Kobiety, przed komputery!

Kobiety, przed komputery!

Kobiety, przed komputery!
Data publikacji: 2016-05-05 09:38
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:02
Wywietleń: 1010 132229

Kobiety, które chcą prowadzić swój biznes w sieci mają już swoją akademię. Dzięki współpracy szczecińskiego home.pl i miesięcznika Claudia ruszył właśnie program edukacyjny. W Akademii Przedsiębiorczości znajdują się trzy pakiety: Mój blog, Mój e-sklep oraz Moja strona www. Dodatkowo kobiety mogą skorzystać z cyklu webinariów, warsztatów oraz infolinii z dedykowaną pomocą ekspertek home.pl. Platforma dostępna jest pod adresem www.claudia.pl/akademiaprzedsiebiorczosci. Program potrwa do 30 grudnia.

- Akademia Przedsiębiorczości to projekt społeczny, dzięki któremu home.pl chce zachęcić kobiety do jeszcze większej aktywności w sieci – mówi Marta Puczyńska, dyrektor działu sprzedaży i marketingu w home.pl. – Naszym celem jest pokazanie, że nowe technologie, które z pozoru wydają się trudne, są po to, żeby np. pomóc w założeniu własnego miejsca w internecie. Założenie blog, e-sklepu i strony www z pewnością przyczynia się do rozwinięcia kariery w sieci. Są świetnymi narzędziami pozwalającymi na dzielenie się swoją pasją. Można dzięki nim nawiązać nowe kontakty i przekonać się, że aktywność w sieci naprawdę przynosi wiele korzyści.

Akademia Przedsiębiorczości jest miejscem stworzonym specjalnie dla kobiet, które chciałyby  pokazać w sieci swój talent, założyć własny biznes lub go unowocześnić.  Każdy z pakietów kosztuje 1 zł brutto (ich wartość rynkowa to ponad 2 tys. zł.). Dodatkowo przewidziane są webinaria oraz warsztaty. Porady od ekspertów można uzyskać dzwoniąc na infolinię (91 432 55 48). Baza wiedzy jest dostępna także na stronie internetowej Akademii Przedsiębiorczości. Partnerem akcji jest Microsoft Polska.

- Wiele kobiet ma pomysł na siebie, ale zrealizowanie go przerasta ich możliwości. Brakuje im odwagi, narzędzi i wsparcia, by wypłynąć na szerokie wody – mówi Justyna Szawdyn, redaktor naczelna magazynu Claudia. Stąd pomysł na Akademię Przedsiębiorczości. Chcemy  dać naszym czytelniczkom szansę, by mogły wcielić w życie swoje pomysły. I… zacząć zarabiać na swojej pasji, co daje największą satysfakcję. 

 (sz)

 

 

 

 

Komentarze

Grupy
Trzeba mieć tupet. Jak można tak traktować jedną z płci. Przecież jest równouprawnienie i takie jawne faworyzowanie jednej z grup, poprzez tworzenie dla niej specjalnych kursów o prowadzeniu działalności w sieci, jest ewidentnym stwierdzeniem, że jest ona tak słaba i nieporadna, że potrzebuje aż takiego wsparcia.
2016-05-05 10:47:25

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
12
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Przeszedł II Szczeciński Marsz Równości

Nekrologi

Sonda

Czy popierasz Marsz Równości?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie