niedziela, 18 listopada 2018.
Strona główna > Wiadomości > Kaczyński i Morawiecki w niedzielę w Szczecinie

Kaczyński i Morawiecki w niedzielę w Szczecinie

Kaczyński i Morawiecki w niedzielę w Szczecinie
Data publikacji: 2018-09-14 11:47
Ostatnia aktualizacja: 2018-09-15 18:19
Wywietleń: 3869 351055

W niedzielę (16 września) do Szczecina przyjadą Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości, oraz premier Mateusz Morawiecki - poinformowała Beata Mazurek, rzecznik partii. Obaj politycy wezmą udział w konwencji regionalnej PiS na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Szczecińskiego o g. 12. Przypomnijmy, że kandydatem prawicy na prezydenta Szczecina jest mec. Bartłomiej Sochański, a na liście kandydatów do sejmiku zachodniopomorskiego znaleźli się m.in. Małgorzata Jacyna-Witt, Maciej Kopeć, Rafał Niburski.

(as)

Fot. Robert Stachnik

Kaczyński i Morawiecki w niedzielę w Szczecinie

Komentarze

guciu
Obywatel Piszczy...k !?
2018-09-15 18:09:45
nasi pejsaci
Dlaczego do Moskwy, a nie do Tel-awiwu ?
2018-09-15 11:04:49
Cires
KOD i Obywatele RP powinni odpowiednio tych dwóch oszustów przywitać
2018-09-15 10:11:50
SZCZECINIANKA
KOCHANY CZEKAMY.
2018-09-15 09:56:59
Wynocha stąd
Szczecin wolny od reżimu PiS. Niech sobie jadą do siebie, do Moskwy się promować
2018-09-15 09:10:42
poznaniak
Pozdrawiam z Poznania z Malty. My nie mamy takich problemow.
2018-09-15 08:42:21
Prezes i Sekta
Na spotkanie z Mateuszkiem i prezesem zostaną wpuszczeni tylko wybrani i wyselekcjonowani klakierzy.
2018-09-15 07:33:00
dexter
TRZEBA BĘDZIE PO TYM CZYMŚ ZDEZYNFEKOWAĆ CAŁY SZCZECIN
2018-09-15 02:29:53
czekam
Kiedy on wreszcie zdechnie?
2018-09-14 22:25:08
Konstytucja
z szacunku do Grabarzy o kurduplu piszę przez ż.
2018-09-14 21:49:58
A propos Balbina
Teraz rozumiem, dlaczego tak goniła za Komorowskim.
2018-09-14 21:23:08
@abd
a ty co robisz w Szczecinie -skąd przyjechałeś ?
2018-09-14 21:09:48
.
Ale jak to w niedziele i to NIE HANDLOWa,niedzielę nalezy spędzic w gronie rodzinnym a nie na wystepach zawodowych w tym przypadku politycznych, w niedziele NIE WOLNO PRACOWAC, TO GRZECH,NIE WOLNO SKŁADAC KOLEJNYCH OBIETNIC BEZ POKRYCIA !!!NIEDZIELA DZIEN ŚWIETY !!!!!!widac nie dla kazdego
2018-09-14 21:06:32
Edmund
Pewnikiem zjedzie się tyle gości źe szczecińska kanalizacja nie nadąźy doprowadzać tyle fekali i kible mogą się pozapychać.Jacynowa Witowa powinna się tym zająć poniewaź wieszczyła taki kataklizm podczas zlotu źaglowcow.
2018-09-14 21:05:27
ale jaja
Za rządów po /PO/ Szczecin rozkwitał ! Teraz głosujcie na Nitrasa - rozkwitnie jeszce bardziej !Szczecin , to był piękny -przed wojną .
2018-09-14 21:04:26
@konstytucja
Bronisz konstytucji - a język polski to jest Twoj ojczysty - to naucz się pisać po polsku GRABARZU !
2018-09-14 20:59:57
abd
A po co te typy w Szczecinie ?
2018-09-14 19:42:03
@Życzę powodzenia drużynie PiS
Lepiej jest milczeć i wyglądać na idiotę, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości.
2018-09-14 19:27:27
PRAWOBRZEZE
SZCZECIN , MIASTO CIEKAWE MA LUDZI ,ZAWIEDZIONYCH, WYPĘDZONYCH, ZWOLNIONYCH, TEN ZESPÓŁ NIE POTRAFI DOCENIĆ NIKOGO BIERUT LIPA, MAZOWIECKI LIPA GIEREK LIPA, GOMUŁKA LIPA ,A KTO A NO NIKT TUSK OJEJ, MORAWIECKI NIEDOBRY, SCHETYNA BELZEBUB, KACZYŃSKI MAŁY IO CZYM TU ROZPATRYWAĆ WYBRAĆ NI, TRASA BĘDZIE GIT, WYBRAĆ WIECZORKA A MOZE CZARZASTEGO NAJLEPIEJ JAKIEGOŚ BURAKA , TO CO ZROBIŁ DOBREGO DLA MIASTA OBECNY PREZYDENT TO WIDAĆ OKIEM BRAWO PANIE PREZYDENCIE KRZYSTEK W TYM MIEŚCIE PAN JEST WYBITNY TU JEST,,,,,,,,,,,,
2018-09-14 19:17:49
trohan
Statek-widmo ms/Mateuszek Kwaśnogęby odcumuje i będzie pływał i sławił Kaczystan po bajorku na Żoliborzu.
2018-09-14 18:48:30
Kto pamięta?
W czasach Porozumienia Centrum Balbina była kandydatką tej partii do senatu.
2018-09-14 18:30:50
do @ Jaruna
Jarunowi wali na dekiel! Jest do uratowania? PO_tłuku pójdziesz na wybory samorządowe czy oddasz walkowerem samorządy "kaczystom"? Ostatio dałeś du..y w październiku 2015, nie obroniłeś "zielonej wyspy".
2018-09-14 18:25:14
andi
nareszcie ktoś zwoduje niewidzialny prom bo blokuje pochylnie ten prom o nazwie m/s morawiecki i kaczyński spółka
2018-09-14 17:14:19
Tes
Mniej pisowców i ich pożytecznych baranów to zdrowsze powietrze w Szczecinie co widać po komentarzach.
2018-09-14 16:44:43
Tom
Brawo PiS
2018-09-14 15:27:39
Tirex
Balbina tez bedzie ??? Moze opowie jaki ma plan na wykonczenie komunikacji w Szczecinie?? Balbinka ,babsko ktore juz w 2015 roku cwiczylo w Warszawie jazde na Komorowskiego ... ktoś ja tam wtedy wysłał...
2018-09-14 14:50:12
Życzę powodzenia drużynie PiS
Szczecin jest pięknym miastem, ale mieszka tu wielu starych esbeków, trepów i przesiedlonych po akcji Wisła. Taka dzicz bez polskiej tożsamości zdominowała przyzwoitych ludzi. Paru pokoleń jeszcze trzeba, by było normalnie.
2018-09-14 14:46:29
@cena za podłość
A ile płacą za wychwalanie grabarzy demokracji?
2018-09-14 14:39:11
Nara
Naobiecywali reaktywacje Stoczni Szczecińskiej, tunel do Świnoujścia, rozwój regionu, a nie zrobili nic. Obiecali kwotę wolną od podatku 8 tysięcy dla wszystkich, też nie dotrzymali słowa. Już pisowcom nie zaufam.
2018-09-14 14:35:42
Konstytucja
Grabaż Polski i jego sługus spróbują jeszcze raz coś ugrać w Szczecinie. Cieszę się że bez powodzenia.
2018-09-14 13:56:47
Mosiek
Ciekawe czy Nitras sie pokaze
2018-09-14 13:37:29
wybierzmy mądrze
Szczecin był jest i pozostanie wolnym miastem.Żadne PiSowskie dyktatorskie rządy nie powinny nim władać.Wierzę w rozumną postawę mieszkańców i w to że sami potrafią mądrze odczytać to jakim zagrożeniem dla Polski są Ci ludzie i ta władza.Jeżeli tak,to o wynik wyborów w Szczecinie czy województwie jestem spokojny.
2018-09-14 13:10:20
Jarun
Ktoś kiedyś pozwał prezesa Jarosława do sądu. Jarek pomyślał, że może być zabawnie i poszedł. Nie mylił się. Najbardziej podobał mu się moment, w którym sędzia przyznał się do winy. *** Wizerunki na banknotach nie przedstawiają Lecha Kaczyńskiego ponieważ Jarek uznał, że ludzie mieliby problemy z tak dużymi nominałami. *** E=mc2 Wszystko jest względne-powiedział Lech. Einstein tylko to zapisał. *** Jeśli poznasz myśli Jarosława - to nie masz już powrotu do swojego wcześniejszego stanu emocjonalnego. *** Lech i Jarek nie zdobyli Oscara za grę w filmie "O dwóch takich co ukradli księżyc". On nie grali... On to naprawdę zrobili *** Za wstawiennictwem błogosławionego Lecha dokonał się "Cud nad Wisłą".*** Żaden kompas u pisiora nie pokazuje gdzie jest północ. Wszystkie pokazują na miejsce, w którym akurat jest prezes Jarosław. *** Gdyby prezes Jarosław zechciał to nie było by wojen. Pokoju też by nie było. Ani kuchni*** Nie lubienie śp. Lecz powoduje raka, a nielubienie Jarka-zawał serca. *** Tylko Lech potrafił policzyć do nieskończoności.
2018-09-14 13:09:04
weger
Niech PiS rozliczy się najpierw ze swoich afer SKOK, GetBack i radomskiej, a potem bierze się za kampanię
2018-09-14 13:06:25
Haha
Kulawy i Krzywousty zacny duet
2018-09-14 13:04:34
cena za podłość
To ile dzisiaj dają za szkalowanie, w komentarzach, tej wizyty - 20 groszy, czy mniej?
2018-09-14 12:53:20
Ola
Jeszcze w Szczecinie ich nie było. No tak, w Szczecinie mają najmniejsze poparcie to robią sobie wycieczkę, a nuż ktoś się skusi i na nich zagłosuje. Obiecanko cacanki a mojego głosu nie są w stanie kupić. Mój głos to honor i godność.
2018-09-14 12:46:42
A po co
Nikt tych oszustów tu nie chce. Niech siedzą w Warszawie
2018-09-14 12:42:43
Jarun
Będą wodować statek, bo stępka za milion złotych leży i rdzewieje, a potem złożą kwiaty pod pomnikiem "najwybitniejszego Polaka" czyli...Lecha.
2018-09-14 12:31:18
Dronek
A czy można przyjść na takie spotkanie?
2018-09-14 12:11:17
Bez złośliwośći można i w internecie...
Jest możliwość wejścia na konwencję? Wie ktoś może... a za tradycyjne złośliwe komentarze dziękuję :)
2018-09-14 12:02:42
Śp.Stalin
Przeprowadzimy po nich deratyzacje i będzie OKI