Środa, 19 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Już trzeci zatrzymany z narkotykami

Data publikacji: 26 września 2016 r. 19:48
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:16
Już trzeci zatrzymany z narkotykami
 

W ostatnich dniach to już trzecia osoba zatrzymana przez świnoujskich policjantów posiadająca znaczne ilości środków odurzających. Wobec 23-letniego mieszkańca Świnoujścia sąd zastosował trzymiesięczny areszt. Mężczyzna dodatkowo był poszukiwany przez prokuraturę w sprawie innego przestępstwa. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci patrolujący ulice Świnoujścia zwrócili uwagę na idącego chodnikiem mężczyznę poszukiwanego przez prokuraturę. 23-latek został zatrzymany, a następnie przewieziony do komendy. Podczas kontroli należącego do niego bagażu mundurowi znaleźli woreczki foliowe z zawartością białego proszku. Specjalistyczne badanie wykazało, że jest to amfetamina w ilości blisko 200 gramów. Mężczyzna posiadał ponadto worek z marihuaną oraz kilkanaście pustych woreczków strunowych.

- 23-letni świnoujścianin trafił za kratki policyjnego aresztu. Komendant Miejski Policji w Świnoujściu wnioskował do Prokuratury Rejonowej o zastosowanie wobec sprawcy przestępstwa tymczasowego aresztowania - informuje asp. sztab. Beata Olszewska.

Prokurator przedstawił mężczyźnie zarzuty posiadania znacznych ilości środków psychotropowych. Zdecydował o zastosowaniu wobec 23-latka tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy.

Sprawa ma charakter rozwojowy, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. (k)

Fot. arch. Policji

 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

NArkomania
2016-09-27 07:47:35
Widocznie jest tylu narkomanów, że zapotrzebowanie na rynku jest.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA