Czwartek 11 sierpnia 2022r. 
REKLAMA

Jubileuszowy festyn dominikański

Data publikacji: 2019-05-17 23:20
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:40
Jubileuszowy festyn dominikański
 

Przez dwa dni - w sobotę i niedzielę (18 i 19 maja) potrwa Festyn Dominikański w parafii św. Dominika przy pl. Ofiar Katynia w Szczecinie. To jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu klasztoru i parafii. Majowy termin imprezy związany jest z datą przybycia tu dominikanów - w tym roku przypada 30-lecie tego wydarzenia.

Festyn ma charakter rodzinny. Licznym atrakcjom na przykościelnym terenie towarzyszą przedstawienia teatralne, koncerty, pokazy talentów. Jak co roku będzie kiermasz książek używanych, strefa dla dzieci, domowe przysmaki, koncerty. Gościem będzie również Bractwo Maltańskie oraz harcerze z 8. SDH Płomień ze stoiskiem na temat pierwszej pomocy i grą logiczną.

W sobotę w programie jest m.in. zwiedzanie Szczecina z przewodnikiem, a o godz. 19 Kapela Teatru Brama na parkingu klasztoru poprowadzi potańcówkę.

W niedzielę wystąpią m.in. Srebrzyści Akordeoniści, Teatr La Fayette z przedstawieniem dla dzieci. Młodzieżowa Orkiestra Dęta Wood & Brass, Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Szczecińskiej Krąg, a o godz. 20 zaplanowano Wieczór z Jazzem - Cafe Jazz Trio. Szczegółowy program na stronie www.festyn.szczecin.pl.

(gan)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

obserwator
2019-05-18 07:57:35
jakoś o mszy zapomnieli... ale lewaków i liberałów zaproszą bo z nimi trzymają.wstyd

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA