Środa 30 listopada 2022r. 
REKLAMA

Festyn dominikański

Data publikacji: 2018-05-19 15:39
Ostatnia aktualizacja: 2018-11-08 02:49
Festyn dominikański
 

Festyn dominikański odbędzie się w niedzielę 20 maja przy Klasztorze Dominikanów (plac Ofiar Katynia 1) w Szczecinie. Organizatorzy już w sobotę zapraszają na wydarzenia z nim związane.

W sobotę o godz. 16 w krypcie klasztornej zaplanowano wykład o. Michała Śliża OP "Początki Zakonu Kaznodziejskiego w Polsce na przykładzie klasztoru w Sandomierzu", a o godz. 19 premierowy pokaz filmu Ojciec Chrzestny.

W niedzielę o godz. 10.45 rozpocznie się parafialny festyn. W programie jak zawsze wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych: football freestyle - piłkarskie sztuczki Dawida Jarzębowskiego, przedstawienia dla dzieci "Mały książę" w wykonaniu Teatru Anny Gielarowskiej i "Opowieść o byczku Fernando" Teatru La Fayette, występ duetu egzotycznego, konkurs recytatorski, koncert zespołu Fisheclectic, spotkanie z Joanną Jurkiewicz, autorką książki o Janie Pawle "Zwiastunowi z gór", "Przygoda" - skecz młodzieży z DDM Drabina, a na koniec, o godz. 20 "Strychar Band Family" - wieczór z jazzem. Częścią niedzielnego festynu będzie też kiermasz książek nowych i używanych, stoisko z domowymi wypiekami i dominikańską kawą oraz warsztaty gliniarskie.

(gan)

Fot. Ryszard Pakieser (arch.)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA