Wtorek, 23 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Szpargałek zaprasza

Data publikacji: 10 kwietnia 2019 r. 09:36
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 12:37
Szpargałek zaprasza
 

– Już w środę (10 kwietnia) o godzinie 11 Galeria Szpargałek znowu otworzy swoje wrota – zapowiada Paulina Łątka z Centrum Informacji Miasta. – Trwa przygotowywanie przedmiotów, które będzie można zabrać do domu w zamian za wpłacenie symbolicznej kwoty na konta organizacji pożytku publicznego.

Przypomnijmy, że galeria mieści się w Ekoporcie przy ulicy Arkońskiej. Od początku jej funkcjonowania, dzięki wpłatom mieszkańców, na konta organizacji trafiło ponad 82 tys. zł.

Co tym razem znajdziemy na półkach? – Tradycyjnie jest sporo książek, naczyń, bibelotów, zabawek. Nie brakuje też mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz, a także sprzętu sportowego – wylicza Paulina Łątka.

– Przypominamy, że w Szpargałku nie płacimy gotówką. Aby zabrać do domu wybraną rzecz, należy na miejscu pokazać dowód wpłaty na sumę odpowiadającą liczbie punktów przypisanych do danego przedmiotu. Przelew można też wykonać za pomocą urządzenia mobilnego bądź komputera znajdującego się w Ekoporcie – tłumaczy P. Łątka.

Honorowane są również dokonane wcześniej przekazy pocztowe. Jeśli nasza wpłata jest wyższa niż wartość wybranego przedmiotu, otrzymamy bon na odpowiednią liczbę punktów do wykorzystania podczas kolejnych wizyt.

Szpargałek zaprasza w godz. 11–18.

(isz)

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA