niedziela, 20 października 2019.
Strona główna > Wiadomości > Jest śledztwo ws. śmierci dwojga nastolatków w kanale portowym

Jest śledztwo ws. śmierci dwojga nastolatków w kanale portowym

Jest śledztwo ws. śmierci dwojga nastolatków w kanale portowym
Data publikacji: 2019-09-11 09:48
Ostatnia aktualizacja: 2019-09-12 15:05
Wywietleń: 3048 414233

Śledztwo ws. śmierci dwojga nastolatków, których samochód wpadł we wtorek wieczorem do kanału portowego, prowadzi świnoujska prokuratura. Przeprowadzona zostanie sekcja zwłok.

Postępowanie prowadzone jest w sprawie – poinformowała w środę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska. Śledczy prowadzą je pod kątem spowodowania wypadku w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym – grozi za nie kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Samochód z trzema osobami wpadł we wtorek wieczorem do Kanału Piastowskiego w Świnoujściu. Jednej z osób – nastolatkowi – udało się wydostać na brzeg.

- Na miejscu prowadzona była akcja ratunkowa, dwie osoby wydobyto z pojazdu, akcja reanimacyjna nie przyniosła skutku – powiedziała prok. Biranowska-Sochalska. Dodała, że ciała dwojga małoletnich osób zostały zabezpieczone, przeprowadzona zostanie sekcja zwłok, powołani zostaną też biegli z zakresu medycyny sądowej.

Jak poinformowała rzeczniczka prokuratury, na miejscu przeprowadzono we wtorek oględziny miejsca zdarzenia i ciał wydobytych z samochodu osób.

- Trwa gromadzenie materiału dowodowego i ustalanie okoliczności zdarzenia – poinformowała prok. Biranowska-Sochalska.

Według nieoficjalnych informacji, podawanych przez lokalne media, młodzi ludzie – w wieku 14 i 15 lat – driftowali (jeździli w kontrolowanym poślizgu) autem przy nabrzeżu.

(pap)

Fot. Bartosz Turlejski

Komentarze

do ameb
jakie większe bogactwo ?? 500plus to zubożenie społeczeństwa, to kredyt który te dzieciaki będą spłacać całe zycie, to zabieranie tym, którzy uczciwie pracują, to rozdawanie NIE SWOICH pieniędzy... Gierek tez polskę wzbogacił, na kilka lat a do dziś ten dług jest niespłacony... prości ludzie sprzedają się jak prostytutki, bo zobaczyli troszkę pieniędzy. Idź weź kredyt w providencie, też się wzbogacisz :D
2019-09-12 09:14:04
rob
500 + jak i ten caly przekupiony pomiot co zaludnia plaze powinien najpierw przejsc porzadny kurs czystosci i dobrego wychowania bo to co soba reprezentuje ow Pisslamistyczny suweren to buta slam w butach.Wezcie sobie 500+ i nauczie podstawowych zasad higieny i kultury osobistej a pozniej dopierow wypuszczajxcie te tluszcze na swobode.Tyle w temacie.Prostactwo i slomaw w butach pokazuja skad wasz rod i gdzie wasze miejsce
2019-09-12 09:00:07
I.
Do odpowiadającego ~ rob: Oj, ale ci się pomieszało w łepetynie... Co ma 500+ i większe bogactwo do wypadku spowodowanego przez głupotę smarkacza chcącego się popisać przed towarzystwem? Więcej kasy nie jest równe większemu rozsądkowi, za głupotę nastolatków nie odpowiada ani PO, ani Tusk, ani kilkadziesiąt lat życia w tamtym systemie, tylko oni sami. Poza tym, kto daje nastolatkom samochód? Zanim nauczy go odpowiedzialności za siebie i innych, zanim pojmie, że za głupotę się płaci ? Włącz myślenie.
2019-09-11 19:00:44
Do... po-nizszego rob
A wlasnie ze jest to Efekt wiecej jak 500 - z lat 1945-2015 (- 2 lata) !! Bo gdyby zwykli Polacy byli duzo wczesniej nie co Bogatsi - to juz dzisiaj tak w rozumowaniu jak i w dzialaniu - bylo by duzo mniej i tego typu tragedii !! Gdyz tylko przez 4 lata, tamtej 68-letniej glu-PO-ty... od razu nie nadrobisz ??
2019-09-11 13:46:48
Drift
Jasne, driftowanie autem przednionapędowym hahah.
2019-09-11 11:02:27
rob
efekt 500+
2019-09-11 11:00:10
ktoś
A gdzie byli rodzice ?
2019-09-11 10:06:34