sobota, 15 sierpnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > "Jednoręcy bandyci" zatrzymani

"Jednoręcy bandyci" zatrzymani

"Jednoręcy bandyci" zatrzymani
Data publikacji: 2018-01-19 09:09
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:01
Wywietleń: 1768 310173

Osiem nielegalnych automatów do gry oraz prawie 4 tys. zł przeznaczone na nagrody zatrzymano w nielegalnym salonie gier w Szczecinie.

Jak informuje Małgorzata Brzoza, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie, ostatnio odbyły się działania w celu zwalczania nielegalnego hazardu w ramach ogólnopolskiej akcji PASAŻ.

- W ich ramach funkcjonariusze Działu Kontroli Celno-Skarbowej Rynku Zachodniopomorskiego Urzędu Celno-Skarbowego wspierani przez funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zlikwidowali kolejny nielegalny salon gier na automatach hazardowych funkcjonujący w centrum Szczecina - informuje rzeczniczka IAS.

Funkcjonariusze przejęli 8 automatów, a podczas przeszukania lokalu - znaleźli prawie 3 tys. zł przeznaczone na wypłatę wygranych. Dodatkowo w automatach było ponad 1 tys. zł. - Pracownika obsługującego lokal i automaty oraz dwóch graczy przesłuchano w charakterze świadków - mówi Małgorzata Brzoza.

Zebrane materiały będą dowodami w postępowaniach administracyjnych dotyczących nielegalnego urządzania gier na automatach do gier hazardowych.

Za urządzanie gier na automatach bez koncesji kara wynosi 100 tys. zł od każdego automatu, zaś za nielegalne urządzanie gier hazardowych grozi też odpowiedzialność karna skarbowa: kara grzywny, kara pozbawienia wolności do lat 3, albo obie te kary łącznie. (isz)

Fot. IAS

 

"Jednoręcy bandyci" zatrzymani "Jednoręcy bandyci" zatrzymani

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
22
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Iluminacje Szczecin 2020

Nekrologi

Sonda

Czy zaszczepisz się przeciwko koronawirusowi, gdy będzie taka możliwość?

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie