Niedziela, 23 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Jedna osoba zginęła, dwie są ranne w wypadku na DK 20 (akt. 1)

Data publikacji: 23 grudnia 2023 r. 16:15
Ostatnia aktualizacja: 23 grudnia 2023 r. 18:48
Jedna osoba zginęła, dwie są ranne w wypadku na DK 20
Fot. archiwum  

Droga krajowa nr 20 jest już całkowicie przejezdna w pobliżu miejscowości Biała w powiecie szczecineckim, gdzie doszło do śmiertelnego wypadku – poinformował w sobotę dyżurny Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA. Policja wprowadziła objazdy.

Droga krajowa nr 20 w pobliżu miejscowości Biała w powiecie szczecineckim jest już całkowicie przejezdna, o czym poinformował dyżurny PID. Została odblokowana po ponad trzech godzinach od wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych.

W czołowym zderzeniu dwóch aut zginęła jedna osoba, dwie zostały ranne, w tym, jak podali strażacy, dziecko.

Do wypadku doszło w sobotę kilkanaście minut przed godz. 14. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwie karetki pogotowia, cztery zastępy straży pożarnej, była policja, która ustali okoliczności wypadku. Obowiązywały objazdy.

***

Wcześniejsza informacja

Jedna osoba zginęła, dwie są ranne, w tym dziecko, w czołowym zderzeniu dwóch aut na drodze krajowej nr 20 w pobliżu miejscowości Biała w powiecie szczecineckim – poinformował dyżurny Punktu Informacji Drogowej szczecińskiego oddziału GDDKiA. Policja wprowadziła objazdy.

Do wypadku doszło w sobotę kilkanaście minut przed godz. 14.00 w pobliżu miejscowości Biała (powiat szczecinecki, gmina Biały Bór) na drodze krajowej nr 20.

Strażacy informowali o trzech osobach poszkodowanych, w tym dziecku, w zderzeniu dwóch samochodów. Podawali, że na miejscu trwa reanimacja jednej z rannych osób. Z aktualnych informacji przekazanych przez dyżurnego PID wynika, że w wypadku zginęła jedna osoba. Dwie są ranne.

Dyżurny podał, że na DK20 zderzyły się czołowego dwa samochody osobowe.

Droga jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazd przez Drzonowo, Świerszczewo, Drężno, Kazimierz, Biskupice i Biały Bór. Przewidywany czas utrudnienia to trzy godziny.

Logo PAP Copyright

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

ukropol
2023-12-23 18:14:25
Kolejny pijany obcokrajowiec nie zachował ostrożności ?

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA