czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Jechał rondem pod prąd

Jechał rondem pod prąd

Jechał rondem pod prąd
Data publikacji: 2020-02-19 10:54
Ostatnia aktualizacja: 2020-02-20 15:40
Wywietleń: 2768 443506

Sporo szczęścia miał kierowca, który wjechał pod prąd na rondo między placami Lotników i Adamowicza w Szczecinie. Udało mu się zakończyć jazdę bezkolizyjnie, choć ruch był wówczas w mieście niemały.

Tekst i fot. (reg)

Komentarze

polityka
Jechał w lewo prawym pasem, znaczy PRAWICA i wszystko jasne
2020-02-20 15:23:20
@Jan
"Sporo szczęścia miał kierowca, który wjechał pod prąd na rondo między placami Lotników i (!)Adamowicza(!) w Szczecinie." Polska język, trudna język dla pisowca. Wytłumaczeniem dla niego, że musiał przeczytać i zrozumieć aż 2 zdania w 5 krótkich linijkach tekstu.
2020-02-20 13:40:25
do Jan
Chyba jesteś upośledzony umysłowo skoro nie potrafisz poprawnie przeczytać krótkiego artykułu.
2020-02-20 10:32:40
Do @jan
Nie oceniaj innych wg. siebie
2020-02-20 10:21:03
@jan
ta twoja inteligencja to wynik złego dotyku czy byłeś ministrantem?
2020-02-20 08:41:33
@Ok
jak go znasz to jak podejdziesz nie pogryzie. zamknij tego debi.la w jakimś miejscu gdzie nie będzie miał dostępu do pojazdów mechanicznych. uratujesz komuś życie.
2020-02-20 08:31:37
do "ZPL"
A ty pewnie jesteś super geniusz, bo masz ZS? Co za matoły tutaj się produkują.
2020-02-19 23:40:14
do "ZPL jakoś mnie to nie dziwi "
Kierowcy ZPL - to mieszkańcy ościennych gmin, najczęściej byli Szczecinianie, często rodowici, którzy za mniejsze pieniądze nabyli na przedmieściach mieszkania, a na co dzień pracują ciągle w Szczecinie. Co ty za pierdoły wypisujesz człowieku? Większość z nich zna Szczecin dużo lepiej niż niejeden kierowca z rejestracją ZS. Takie wpisy udowadniają tylko, że głupota ludzka nie zna granic.
2020-02-19 23:38:29
Ok
Znam kolesia. To zapalony rowerzysta. Widać zapomniał, że nie jedzie swoim "rumakiem" którym można łamać każdy przepis i uchodzi to bezkarnie...
2020-02-19 23:35:59
Jan
Nie ma placu/alei/ulicy adamowicza. To tylko we łbach POpaprańców istnieje coś takiego
2020-02-19 22:43:48
a to nie on
bo Adamowiczowa umie jeździć taka tradycja
2020-02-19 18:22:50
hehehe
Przy Alei Adamowicza zawsze dzieją się dziwne rzeczy!
2020-02-19 18:05:22
Adam Pawłowicz
Na tym placu każdemu może się pokręcić.
2020-02-19 16:35:27
nie nabijajcie się ................
każdy może się pomylić , chwila zamyślenia. Jeżeli szybko skorygował swój błąd to nie ma sprawy.
2020-02-19 16:03:29
ZPL
Pewnie chciał sobie skrócić drogę do Kaskady :) Nie tylko kierowcy z ZPL tak jeżdżą. Wielokrotnie widziałem ZS łamiące przepisy
2020-02-19 15:16:55
@Hmmm
A jechał ulicą czy po ulicy? Też masz problem.
2020-02-19 14:06:04
bolo
Człowiek ze wsi wyjedzie, wieś z człowieka nigdy
2020-02-19 13:37:08
Hmmm
Jechał rondem czy po rondzie?
2020-02-19 13:25:24
ZPL jakoś mnie to nie dziwi
ZPL - ZST - ZCH same asy za kierownicą. To dla nich i naszego bezpieczeństwa jest park and ride
2020-02-19 12:55:59
Olek
Zgaduję: Nitras?
2020-02-19 12:42:59
yyy
Czy wzorem niedawnego linczu na kierowcy audi szczecińska drogówka namierzy i przykładnie ukarze tego dzbana?
2020-02-19 12:41:54
ala66
ZPL nie ma nic do rzeczy. To bardzo często byli mieszkańcy Szczecina /gmina Dobra/ a nie tylko Polic. Ja widziałam jadące pod prąd auto z ZDiTM. I co że ZS?
2020-02-19 12:37:29
xxx
Zpl i wszystko w temacie
2020-02-19 12:31:12
Mistrz Powiatu
Nie ma co się śmiać ! Skoro KAŻDY teraz musi mieć prawo jazdy.
2020-02-19 11:47:04
felczer
Nie uczęszczał na religię - nie wie która ręka jest prawa, a która lewa.
2020-02-19 11:39:15
wieś śpiewa i tańczy
Wiadomo, ZPL. Do tego plebejskie auto i wyraz twarzy tęskniący za rozumem.
2020-02-19 11:38:30
ZPL
oczywiście geniusz z rejestracją ZPL