Niedziela 01 sierpnia 2021r. 
REKLAMA

Jechał całą szerokością drogi. Ma już wyrok

Data publikacji: 2018-11-26 11:44
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 12:26
Jechał całą szerokością drogi. Ma już wyrok
 

Jechał całą szerokością drogi, a gdy zatrzymali go policjanci, miał problemy z komunikowaniem się. Za swoje zachowanie odpowiedział przed sądem. Nie tylko stracił prawo jazdy, ale ma też orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci z Polic zauważyli mercedesa, którego tor jazdy i wykonywane przez kierującego manewry mogły wskazywać, że jest on pijany. Mundurowi zatrzymali samochód do kontroli. 35-letni Ukrainiec siedzący za kółkiem miał trudności z wypowiadaniem się, a woń alkoholu była tak silna, że policjanci nie mieli najmniejszych wątpliwości, iż kierujący jest nietrzeźwy.

Funkcjonariusze sprawdzili na miejscu jego stan trzeźwości. Okazało się, że mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Został doprowadzony do komendy, żeby zweryfikować stan trzeźwości. Jednak pomimo kilku prób, nie był w stanie poddać się badaniu, w związku z czym policjanci udali się z nim do szpitala, gdzie pobrano od niego krew do badań.

Za swoje czyny 35-latek odpowiedział przed sądem. Nie tylko stracił prawo jazdy. Sąd orzekł wobec niego zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych przez 5 lat.

(k)

Fot. Ryszard Pakieser 

 

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

777
2018-11-27 08:24:38
Powinien wyjechać skąd przyjechał i nigdy nie wracać.a dużo już ich.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
Tylko teraz -50% na prenumertę eKuriera. KUP TERAZ