niedziela, 27 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Jak zostać prezydentem?

Jak zostać prezydentem?

Jak zostać prezydentem?
Data publikacji: 2016-06-01 18:34
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:04
Wywietleń: 1922 136199

Czy prezydencki fotel jest wygodny? To sprawdzili w środę podopieczni Akademii Przyszłości w gabinecie włodarza Szczecina - Piotra Krzystka. Akademia Przyszłości od kilku lat, właśnie w Dzień Dziecka, organizuje swoim uczniom spotkania z osobami zarządzającymi - czy to firmami czy to miastami.

Takie rozmowy mają uświadomić nastolatkom, że sukces jest w zasięgu ręki i każdy może sobie na niego zapracować. Przypomnijmy, że Akademia Przyszłości to ogólnopolski program, w którym dziecko współpracuje z przydzielonym mu wolontariuszem, chodzi tutaj nie tylko o naukę, ale także dodanie pewności siebie.

(kol)

Fot. R.PAKIESER

 

Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem? Jak zostać prezydentem?

Komentarze

Przepis na każde miasto
Jak zostać prezydentem? To bardzo proste. Wystarczy naobiecywać, że miasto stanie się potęgą, stworzyć zaufany-rotacyjny krąg wzajemnej adoracji do obsadzania stołków, a potem tylko przecinać wstęgi słomianych inwestycji. Ludzie to lubią (zwłaszcza fontanny i makabryły). Do tego można dodać brak słuchania głosu radnych i mamy przepis na sukces.
2016-06-02 08:01:43
ks.proboszcz
A Dżesika Brajan i Alan byli ? tożto przyszłość narodu będzie,gorsza od gimbazy.
2016-06-01 19:22:22

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
9
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie