Piątek, 19 kwietnia 2024 r. 
REKLAMA

Inspiracji nigdy za wiele

Data publikacji: 21 września 2016 r. 07:31
Ostatnia aktualizacja: 09 lipca 2019 r. 11:15
Inspiracji nigdy za wiele
 

„Inspiracji do działania nigdy nie jest zbyt wiele" - zapewnia Michał Hamera, organizator Inspiration Day Show w Szczecinie i zaprasza na kolejne spotkanie z niezwykłymi ludźmi i ich historiami sukcesu. Tym razem staną na scenie między innymi Beata Pawlikowska, Jerzy Owsiak, Robert Biedroń i Mateusz Kusznierewicz.

 - Inspiracji do działania nigdy nie jest za dużo - zapewnia Michał Hamera, organizator wydarzenia. - Dlatego zdecydowałem się po raz kolejny zaprosić do Szczecina gości. Jest wiele przykładów i wiele osobowości, które mogą przekazać informacji i osiągnąć osobisty sukces bez względu jak go definiujemy.

IDS zmienia nieco swoją formułę.

- W tym roku inspiracje będą nieco inne - mówi Hamera. - W 2016 trochę nasze wydarzenie dryfowało w stronę imprezy coachingowej, przede wszystkim za sprawą Mateusza Grzesiaka. Teraz chcę zaproponować nieco inne podejście. Pokazać osoby z różnych środowisk, które przeszły bardzo różną drogę i w odmienny sposób określiły sobie czym jest sukces. To nie będą wykłady, czy warsztaty jak osiągnąć sukces krok po kroku. To będą prawdziwe historie, prawdziwych ludzi. Często zapominamy, że nikt nie rodzi się gwiazdą. Za każdym osiągnięciem kryje się ciężka, często katorżnicza praca.

Wielu z mówców 24 września to osoby świetnie znane. Owsiak i Biedroń to przykłady społeczników i polityków bardzo świadomie budujących swoją drogę życiową. Jest także podróżniczka - Beata Pawlikowska i Mateusz Kusznierewicz, wybitny polski olimpijczyk. Jest także Szymon Hołownia, dla jednych dziennikarz katolicki, dla innych wodzirej z jednego z programów rozrywkowych.

- Warto naszym gościom przyjrzeć się dokładnie - twierdzi organizator IDS 2016. - Mało kto wie, że Szymon Hołownia, poza dziennikarstwem i byciem szołmenem prowadzi z sukcesami dwie fundacje pomagając wielu, wielu ludziom. Ale do Szczecina zjeżdżają w tym roku nie tylko gwiazdy mediów. Jest Piotr Bucki, kapitalny mówca i marketingowiec, który będzie mówił o tym jak nasze podejście determinuje nasze sukcesy. Przyjeżdża także Łukasz Krasoń. Osoba, która ma wszelkie prawo żyć wyłącznie dla siebie. A on mimo niepełnosprawności nie ustaje, pomaga innym i zaraża ich optymizmem.

Tegoroczne wydarzenie poprzedzi w piątek koncert charytatywny na Zamku Książąt Pomorskich. 

- O 18 w piątek zapraszam wszystkich, nie tylko uczestników sobotniego Inspiration Day Show na koncert włoskiej orkiestry - mówi Michał Hamera. - Chcemy pomóc zebrać pieniądze potrzebne na operację Ani Wiktorowskiej, mamie dwójki dzieciaków. 

Inspiration Day Show odbędzie się w sali kongresowej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Cukrowej. Początek w sobotę, 24 września, o godz. 9.30.

(ArR)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

A takie smaczne śniadanie jadłem !
2016-09-21 10:35:30
Idę rzygać.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA