niedziela, 22 lipca 2018.
Strona główna > Akcje Kuriera > Kurier Metropolitalny > Oni zainspirują Szczecin

Oni zainspirują Szczecin

Oni zainspirują Szczecin
Data publikacji: 2016-08-30 13:20
Wywietleń: 1146 151748

Ubiegłoroczny Inspiration Day Show w Szczecinie okazał się wielkim sukcesem. Drugi ma być jeszcze lepszy. We wrześniu, do stolicy Zachodniopomorskiego zjeżdżają ludzie kultury, polityki i mediów, by pokazać, że... można inaczej. Inaczej rządzić, inaczej pomagać, inaczej żyć. 

Robert Biedroń

Absolwent politologii i nauk społecznych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ukończył również Szkołę Liderów Politycznych i Społecznych oraz Szkołę Praw Człowieka przy Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. Przez wiele lat współpracował jako konsultant kilkunastu organizacji praw człowieka w Polsce i za granicą. Był członkiem Rady Programowo-Konsultacyjnej przy Pełnomocniku Rządu ds. Równego Statusu Kobiet i Mężczyzn, doradcą wicepremier Izabeli Jarugi-Nowackiej. Pomysłodawca, współzałożyciel i wieloletni prezes Kampanii Przeciw Homofobii – ogólnopolskiej organizacji prawoczłowieczej. 9 października 2011 roku został wybrany na posła ziemi gdyńsko - słupskiej z listy Ruchu Palikota. Jako parlamentarzysta pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, a także był członkiem Komisji Spraw Zagranicznych. Obecnie jest Prezydentem miasta Słupska.

Jurek Owsiak

Człowiek – Orkiestra. Dziennikarz radiowy i telewizyjny, filantrop i aktywista społeczny.

Twórca największej akcji charytatywnej w Europie – Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz Festiwalu Przystanek Woodstock. A marka WOŚP, według największego na świecie badania kondycji marek Brand Asset ™ Valuator, jest najbardziej rozpoznawalną marką w Polsce.

Za swoją nietuzinkową działalność otrzymał wiele nagród, wśród nich nagrodę dla najlepszego promotora koncertowego na świecie w ramach plebiscytu International Music Industry Awards 2015 organizowanego przy okazji międzynarodowej konferencji branży muzycznej Musexpo w Los Angeles.

Tajemnica sukcesu Jurka Owsiaka?

Od początku swojej działalności skupia wokół siebie ludzi w różnym wieku i o różnych poglądach, z którymi konsekwentnie buduje wizerunek stworzonych przez siebie marek.

W swoich wystąpieniach zdradza jak efektywnie budować tak duże przedsięwzięcia i jak skrupulatnie je realizować. Dzieli się doświadczeniami, przełamuje stereotypowe myślenie i motywuje do działania. Inspiruje ludzi, udowadniając, że jeżeli coś wydaje się nieosiągalne - można osiągnąć.

Szymon Hołownia

Dziennikarz i publicysta, współpracuje z telewizją TVN. Publicysta Tygodnika Powszechnego. Dwukrotny laureat nagrody Grand Press oraz laureat Dziennikarskiej Nagrody Ślad. Zdobywca Wiktora publiczności za rok 2010 oraz wielu innych nagród i wyróżnień. Założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka, wspierających dom dziecka w Zambii, hospicjum w Rwandzie i wiejski szpital w Kongo. Autor licznych książek o tematyce religijnej i społecznej.

Łukasz Krasoń

Łukasz jest mówcą inspirującym, inicjatorem wielu akcji społecznych. Nazywany jest dr Action w związku z jego dużą aktywnością. Występował na wielu wydarzeniach skupiających setki i tysiące uczestników, na jednej scenie m.in. z: Brian'em Tracy, Jackiem Walkiewiczem, Tomaszem Kamelem, Beatą Kapcewicz, Kevinem Hoganem i wielu innymi. Inspirował środowiska polonijne w USA, Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Mimo młodego wieku, jego doświadczenia i zapał pozytywnie wpływają na uczestników jego wystąpień, których wzrusza, inspiruje i zjednuje w pozytywnym działaniu. Tej umiejętności mogą mu pozazdrościć liderzy i menedżerowie wielu zespołów.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
21
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
LESEN SIE MEHR

Filmy

Flis przypłynął do Szczecina
Zjazd Młodych Gwiazd 2018 i „Siedem życzeń”
Różankowe urodziny Szczecina
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy