sobota, 26 września 2020.
Strona główna > Wiadomości > Innowacje w namiocie

Innowacje w namiocie

Innowacje w namiocie
Data publikacji: 2016-04-25 07:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:01
Wywietleń: 1748 129034

W rozpoczynających się w poniedziałek (25 kwietnia) Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe weźmie udział reprezentacja zachodniopomorskich przedsiębiorców. Do ich dyspozycji będzie polskie stoisko informacyjne - namiot sferyczny, który zrobiła firma Freedomes z Kołbaskowa.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to jedno z najważniejszych wydarzeń tej branży na świecie. Tegoroczne odbędą się 25-29 kwietnia, pod hasłem: „Get new technology first!”
Polskie stoisko informacyjne (120 m kw.) w Hanowerze urządzone zostanie w namiocie sferycznym firmy Freedomes z Kołbaskowa, w hali 3 „Global Business & Markets”. I znajdzie się w sąsiedztwie głównego pawilonu Stanów Zjednoczonych - kraju partnerskiego tej edycji targów (w 2017 r. będzie nim Polska).

Pomorze Zachodnie na Hannover Messe 2016 będą reprezentowały m.in. innowacyjne maszyny dla przemysłu medycznego (maszyna polerska i pomiarowa, myjka ultradźwiękowa) szczecińskiej firmy Adamus HT. Swoją ofertę pokaże również producent urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych Coates, a także specjalizujący się w obróbce metali i budowie konstrukcji stalowych Partner-Ship. Nasz region będzie też prezentował w namiocie swoją atrakcyjność dla inwestorów. (mag)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 09:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

Skoki z komina Wiskordu

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak

Sonda

Czy wprowadzenie ulic z uspokojonym ruchem przy zachowaniu miejsc parkingowych w okolicach pl. Orła Białego w Szczecinie to dobre rozwiązanie?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie