Wtorek, 18 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Innowacje w namiocie

Data publikacji: 25 kwietnia 2016 r. 07:22
Ostatnia aktualizacja: 11 kwietnia 2021 r. 15:51
Innowacje w namiocie
 

W rozpoczynających się w poniedziałek (25 kwietnia) Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe weźmie udział reprezentacja zachodniopomorskich przedsiębiorców. Do ich dyspozycji będzie polskie stoisko informacyjne - namiot sferyczny, który zrobiła firma Freedomes z Kołbaskowa.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to jedno z najważniejszych wydarzeń tej branży na świecie. Tegoroczne odbędą się 25-29 kwietnia, pod hasłem: „Get new technology first!”
Polskie stoisko informacyjne (120 m kw.) w Hanowerze urządzone zostanie w namiocie sferycznym firmy Freedomes z Kołbaskowa, w hali 3 „Global Business & Markets”. I znajdzie się w sąsiedztwie głównego pawilonu Stanów Zjednoczonych - kraju partnerskiego tej edycji targów (w 2017 r. będzie nim Polska).

Pomorze Zachodnie na Hannover Messe 2016 będą reprezentowały m.in. innowacyjne maszyny dla przemysłu medycznego (maszyna polerska i pomiarowa, myjka ultradźwiękowa) szczecińskiej firmy Adamus HT. Swoją ofertę pokaże również producent urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych Coates, a także specjalizujący się w obróbce metali i budowie konstrukcji stalowych Partner-Ship. Nasz region będzie też prezentował w namiocie swoją atrakcyjność dla inwestorów. (mag)

 

REKLAMA
REKLAMA

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA