czwartek, 02 kwietnia 2020.
Strona główna > Wiadomości > Innowacje w namiocie

Innowacje w namiocie

Innowacje w namiocie
Data publikacji: 2016-04-25 07:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-07-09 11:01
Wywietleń: 1644 129034

W rozpoczynających się w poniedziałek (25 kwietnia) Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe weźmie udział reprezentacja zachodniopomorskich przedsiębiorców. Do ich dyspozycji będzie polskie stoisko informacyjne - namiot sferyczny, który zrobiła firma Freedomes z Kołbaskowa.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to jedno z najważniejszych wydarzeń tej branży na świecie. Tegoroczne odbędą się 25-29 kwietnia, pod hasłem: „Get new technology first!”
Polskie stoisko informacyjne (120 m kw.) w Hanowerze urządzone zostanie w namiocie sferycznym firmy Freedomes z Kołbaskowa, w hali 3 „Global Business & Markets”. I znajdzie się w sąsiedztwie głównego pawilonu Stanów Zjednoczonych - kraju partnerskiego tej edycji targów (w 2017 r. będzie nim Polska).

Pomorze Zachodnie na Hannover Messe 2016 będą reprezentowały m.in. innowacyjne maszyny dla przemysłu medycznego (maszyna polerska i pomiarowa, myjka ultradźwiękowa) szczecińskiej firmy Adamus HT. Swoją ofertę pokaże również producent urządzeń chłodniczych i klimatyzacyjnych Coates, a także specjalizujący się w obróbce metali i budowie konstrukcji stalowych Partner-Ship. Nasz region będzie też prezentował w namiocie swoją atrakcyjność dla inwestorów. (mag)

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
2
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
wienbe logo Oderpartnerschaft logo
CZYTAJ WIĘCEJ

Filmy

Kontrolują kierowców

Nekrologi

Gazetki promocyjne

Sonda

Czy wprowadzone przez rząd nowe zasady bezpieczeństwa skutecznie ograniczą rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa w Polsce?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie