środa, 15 lipca 2020.
Strona główna > Wiadomości > I po akcji. Niewybuch wywieziony

I po akcji. Niewybuch wywieziony [GALERIA]

I po akcji. Niewybuch wywieziony
Data publikacji: 2020-06-02 21:38
Ostatnia aktualizacja: 2020-06-04 18:06
Wywietleń: 1134 457762

O 21.15 we wtorek (2 czerwca) niewybuch, najprawdopodobniej pocisk moździerzowy, wykopany przez koparkę w w pasie przebudowywanego torowiska na Nabrzeżu Wieleckim przy moście Długim w Szczecinie, saperzy zabrali z miejsca znaleziska. Przygotowania do operacji trwały dłużej niż ona sama.

Przed godz. 21 obstawiony został funkcjonariuszami policji do ul. Jana z Kolna i w kierunku dworca w promieniu kilkuset metrów. Czasowo był zablokowany ruch pieszych, samochodów, tramwajów i autobusów. Tak wyglądał wtorkowy wieczór tym ruchliwym rejonie miasta.

Tuż przy skrzyżowaniu ulic Nabrzeże Wieleckie, Wyszyńskiego, gdzie ruszyły wykopy w pasie zerwanego torowiska, drogowcy natknęli się na pocisk tkwiący w ziemi. O godz. 20.20 pojawiły się wozy patrolu saperskiego, a cały teren obstawili funkcjonariusze patroli z kilkunastu radiowozów. W rejon nabrzeża i bulwaru Piastowskiego skierowane też zostały patrole Straży Miejskiej i służb nadzoru ruchu ZDiTM. A także, na wszelki wypadek, karetka pogotowia ratunkowego.

Ruch w rejonie mostu Długiego odbywa się już normalnie.

(MIR)

Fot. Mirosław Winconek

I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony I po akcji. Niewybuch wywieziony

Komentarze

Dodaj komentarz

logo hejt stop
Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
17
na godz. 15:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Filmy

#GaszynChallenge Kurier Szczeciński dla Franka Kępy

Nekrologi

Sonda

W jakiej postaci jesz lody tego lata?

 

W Kurierze Szczecińskim
Pierwsza strona
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do eKuriera
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie