Czwartek, 13 czerwca 2024 r. 
REKLAMA

Hotele z konkursowymi laurami

Data publikacji: 05 stycznia 2020 r. 10:22
Ostatnia aktualizacja: 08 stycznia 2020 r. 14:33
Hotele z konkursowymi laurami
Fot. Vienna House  

Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje znalazł się wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w Polsce w konkursie Profil Hotel Awards 2019. Natomiast Radisson Blu Resort Świnoujście zwyciężył w kategorii hotel dla rodzin z dziećmi.

Vienna House zostało wyróżnione w pięciu spośród piętnastu konkursowych kategorii. Odnowiony Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje fo finalista kategorii hotel wypoczynkowy. Vienna House Mokotów w Warszawie, który przyjął pierwszych gości w lutym 2019 r., znalazł się wśród trójki najlepszych nowych obiektów oraz tych o najlepszym designie. Natomiast House Andel’s Łódź, który w minionym roku obchodził dziesięciolecie i jest jedną z najbardziej uznanych rewitalizacji w Europie, w kategoriach: hotel/obiekt historyczny/zabytkowy oraz nowatorska strategia marketingowa.

- Wszystkie trzy hotele Vienna House, zgłoszone do konkursu Profit Hotel Awards 2019, zostały dostrzeżone przez jury i znalazły się w gronie finalistów. To dla nas niezwykłe wyróżnienie, potwierdzające, że trud włożony w renowację obiektów oraz codzienną pracę dla gości procentuje – przyznała Katarzyna Niezgoda, dyrektor ds. rozwoju biznesu Vienna House.

Vienna House to największa austriacka sieć hoteli, którymi zarządza w ramach czterech linii: unikalnej Vienna House, swobodnej Vienna House Easy, nowatorskiej Vienna House R.evo oraz butikowej Vienna Townhouse. W Polsce obecna jest od 1991 r. i posiada sześć obiektów: cztery linii Vienna House - w Krakowie, Łodzi, Warszawie i Międzyzdrojach, dwa Vienna House Easy - w Krakowie i Katowicach. W 2022 r. planowane jest otwarcie Vienna House Easy Wrocław.

Radisson Blu Resort Świnoujście, należący do Zdrojowa Hotels, uznany został w tym konkursie za najlepszy dla rodzin z dziećmi. Poza tym znalazł się wśród finalistów kategorii: innowacyjny hotel oraz hotel/obiekt rekreacyjny – Sport & Fun.

(mag)

Fot. Vienna House

Na zdjęciu: Widok na Bałtyk z Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze

john_brito12
2020-01-06 05:38:45
bez klimy...? no to jest klimat szalonych lat 70"!
Rybak
2020-01-05 17:47:47
Amber najlepszy, Ala jaja. Hotel bez basenu, Spa i klimy.

Dodaj komentarz

HEJT STOP
0 / 500


REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA