piątek, 15 listopada 2019.
Strona główna > Wiadomości > Hotel na końcu mola?

Hotel na końcu mola?

Hotel na końcu mola?
Data publikacji: 2019-10-23 16:22
Ostatnia aktualizacja: 2019-10-25 08:45
Wywietleń: 2213 423759

Ogromną metamorfozę może w niedalekiej przyszłości przejść molo w Międzyzdrojach. Z zapowiedzi wynika, że powstanie na nim… hotel i pasaż handlowy.

Nietypowe wyzwanie podjąć chce Piotr Droński, właściciel firmy Baszta Nieruchomości. Ogłosił on już oficjalnie, że z obecnym dzierżawcą mola zawarł umowę o współpracy, a jej efektem ma być realizacja wyjątkowego w skali kraju projektu. Przyjęte założenia są takie, że inwestor ma 2 lata na uzyskanie prawomocnego pozwolenia na budowę hotelu o powierzchni około 9 tys. mkw. i pasażu handlowego (2500 mkw.), a oba te obiekty mają być posadowione na wodzie: hotel na końcu mola, a pasaż – pośrodku.

– Wyobrażacie sobie ten opis na booking.com: „nieograniczony widok na morze z każdego pokoju w naszym hotelu?” – pyta retorycznie P. Droński na Facebooku.

Biznesmen twierdzi, że wyszukał już inwestora, przygotował wraz z nim odpowiednie dokumenty, stosowne analizy i techniczne opinie. Na obecnym etapie ma to już być pole do popisu dla międzynarodowych biur architektonicznych. Nie wiadomo jednak na razie, kiedy hotel i pasaż miałyby być otwarte. ©℗

(lbp)

Hotel na końcu mola?

Komentarze

Nie tak
A może tak pojechać na niemiecką wyspę Uznam i zobaczyć jak Niemcy dbają o piękno swojego wybrzeża i nie betonować wszystkiego ? Mam nadzieję na rozsądek władz .
2019-10-25 08:41:18
Agnieszka
Miedzyzdroje sa Takie piekne, wyjatkowe natury Nam potrzeba kontaktu z nia a nie w kazdym miejscu handlu tak sie cieszylam spacerujac w glab morza widok morza zapach morskiej bryzy zachody slonca... Przykro mi bardzo,ale moze sie uda do wyzszych wladz zglosic i prosic o ratowanie Miedzyzdroi:(
2019-10-25 00:05:29
Dk
Jak powstanie to paskudztwo Międzyzdroje nie będą już takie same. Spacer po molo widok, którym można się zachwycić to jest cała atrakcja. Jak powstanie hotel cały czar pryśnie.
2019-10-24 20:18:49
Boger
Pan Piotr Droński nie siedzi na tyłku, tylko ma pomyły i wdraża je w życie, jest wizjonerem i biznesmenem, a obecną wizualizację można zmienić, bo rzeczywiście jest nietrafiona.
2019-10-24 10:31:17
Fred
Obiekty tego typu i te hotele na wydmach ohyda!!!
2019-10-24 09:29:46
Krytyka
Czekam na wpisany mój komentarz z przed chwili.
2019-10-24 08:58:33
Krytyka poczynań władz Międzyzdrojów.
Co za ohyda kolejny beton i tony stali. Ktoś nie ma kompletnie wyobraźni jak całą atrakcją stopniowo pryska co na to ministerstwo ochrony środowiska. Stopniowo znika atrakcyjność i piękny krajobraz Międzyzdrojów. Panie Burmistrzu zabija Pan Miedzyzdroje tylko szmal szmal i jeszcze raz szmal. Tragedia. Czas zmiany kierunku wczasów nadchodzi.
2019-10-24 08:53:43
A część plaży POkryjemy betonem i POstawimy filię szczecińskiej fabryki wody.
.
2019-10-24 07:27:36
Zwierzęca pazerność na szmal zabija wszystko co ładne, naturalne.
W czyich, jakich głowach rodzą się takie POmysły ?
2019-10-24 07:10:50
Sjuxi
Nie nikt nie wydaje pozwolenia na budowę tego ochydztwa.
2019-10-23 23:50:20
Lwów
Bardzo ładnie to wygląda na wizualizacji.Mam nadzieję,że się uda i mam nadzieję,że będzie można bez opłat czy innych atrakcji wejśc na molo i podziwiać widoczki.Życzę powodzenia.
2019-10-23 22:47:16
Nie
Nie dla działań dronskich w Międzyzdrojach, wynocha mafiozi nieuczciwe wzbogaceni którym wiecznie mało
2019-10-23 21:57:47
Moja PROPOZYJCA
A może najpierw wprowadzić zakaz palenia papierosów na molo i na plaży. Nie po to płacę ciężkie pieniądze za wczasy, żeby zamiast morskiej bryzy wdychać substancje rakotwórcze.
2019-10-23 20:36:18
ala66
Mam nadzieję, że pan Droński i jego goście nie będą oblewać widzów winem bez przeprosin. Tak jak to miało miejsce w namiocie Opery...
2019-10-23 19:52:48
karolek
Wygląda toto obrzydliwie!
2019-10-23 17:50:54
Olo
To żonka Drońskiego nie zaprojektuje?
2019-10-23 17:06:20