piątek, 25 maja 2018.
Strona główna > Wiadomości > Horror w Słonowicach, czas na wyjaśnienia

Horror w Słonowicach, czas na wyjaśnienia

Horror w Słonowicach, czas na wyjaśnienia
Data publikacji: 2016-08-22 16:39
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:37
Wywietleń: 1439 149402

W Słonowicach (gm. Brzeżno) w dwurodzinnym budynku usytuowanym w środku miejscowości, tuż przy drodze wojewódzkiej nr 151 Świdwin-Łobez, doszło w niedzielę (21 sierpnia) krótko po g. 18 do eksplozji gazu propan-butan. W rezultacie odniósł obrażenia i został przewieziony do szpitala samotnie mieszkający starszy mężczyzna. Wybuch spowodował uszkodzenie ścian nośnych i konstrukcji dachu. Na miejscu byli strażacy z JRG PSP w Świdwinie, OSP Brzeżno oraz miejscowej jednostki.

W sprawie postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Świdwinie. Stróże prawa muszą ustalić, czy miał miejsce przypadek losowy, czy mamy do czynienia ze świadomym działem człowieka. Natychmiast po wybuchu do mieszkania dostał się sołtys Dariusz Dębniak, który z narażeniem życia zakręcił butlę z gazem. Tym samym nie doszło do większej tragedii.

– Nie wiem co mu się stało – mówi o poszkodowanym jeden z mieszkańców Słonowic. – Coś mu odbiło.

Oburzenia nie kryje jedna z kobiet: "Miesiąc temu latał z siekierą, wcześniej coś kombinował z butlą z gazem. Czy nie ma na niego lekarstwa?".

Miejmy nadzieję, że będzie i spokój do Słonowic wróci.

Tekst i fot. (cz.b.)

Na zdjęciu: Budynek wymaga kapitalnego remontu. 

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
11
na godz. 03:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Różne odcienie filharmonii
Zwiedzanie z prezydentem
Opóźnienia na szczecińskim dworcu
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Joannie Walczak
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy
„Mirosław Kwiatkowski niniejszym przeprasza za bezprawne naruszenie dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury, których to naruszeń dopuścił się w treści sporządzonych przez siebie artykułów pod tytułem: – „Biuro nieruchomości w przepompowni”, „Pośredników ci u nas dostatek”, „Wypaczone notarialne umowy”, „Notariusze naginali przepisy”, „Czarna dziesiątka mijającego roku”, „Chwasty tygodnia”, „Pośrednicy drwią z Temidy” oraz „Wyrok na notariusza” opublikowanych w Kurierze Szczecińskim odpowiednio w dniach 23 stycznia 2015 r., 13 lutego 2015 r., 27 listopada 2015 r., 28 grudnia 2015 r., 31 grudnia 2015 r., 9 września 2016 r. oraz 11 października 2016 r., a także stronie internetowej gazety, w których to artykułach zawarto nieprawdziwe i niesprawdzone informacje na temat sposobu świadczenia usług przez Pana Przemysława Rafała Chmurę, w czasie gdy wykonywał on zawód notariusza, oraz o rzekomych nieprawidłowościach, których miał się dopuścić przy świadczeniu tych usług. Mirosław Kwiatkowski zobowiązuje się również do poszanowania dóbr osobistych Pana Przemysława Rafała Chmury.”