poniedziałek, 30 marca 2020.
Strona główna > Wiadomości > Hołownia znów w Szczecinie

Hołownia znów w Szczecinie

Hołownia znów w Szczecinie
Data publikacji: 2020-02-28 19:31
Ostatnia aktualizacja: 2020-03-02 19:52
Wywietleń: 1116 445208

Szymon Hołownia, autor książek i celebryta kojarzony przede wszystkim z programem „Mam talent” w telewizji TVN, który startuje w wyścigu o fotel prezydenta RP, po raz kolejny w ostatnich tygodniach odwiedził Szczecin. Poprzednim razem otwierał swoje biuro przy ul. Monte Cassino, które ma stać się centrum lokalnej aktywności, a w piątek spotkał się z dziennikarzami przed Ratuszem Staromiejskim. Hołownia reklamuje się jako kandydat bezpartyjny, taki, który przekracza najważniejszą linię podziału organizującą życie polityczne w Polsce. 

O godz. 19 rozpoczęło się spotkanie z Szymonem Hołownią w auli Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego. 

W sobotę (29 lutego), o godz. 11, Szymon Hołownia będzie w Domu Kultury Kolejarza w Stargardzie.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

adam
podruba zukrainy
2020-03-02 14:44:52
Celebryta?!?!
Co to za tekst? Czy dziennikarze kuriera wiedza coś o Hołowni? O jego publikacjach, książkach, działalności społecznej?? Wypadałoby się dowiedzieć! Toż to nagradzany dziennikarz i filantrop . Przede wszystkim. Program mam talent to drobny wycinek jego całej działalności. Nierzetelnie piszecie. Facet od lat komentuje sytuacje polityczna w tym podzielonym kraju aż postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. I chwała mu za to.
2020-03-01 23:09:35
Betoniarz
Co Hołownia wie o laniu betonu na węźle Łękno?Z czym do ludzi
2020-03-01 18:20:39
pan zenek
Komu potrzebny ten Hłownia?
2020-03-01 18:17:54
Głownia
Kręci się w kółko od miasta do miasta bez pojęcia i bez planu
2020-03-01 18:03:34
@Barbara
No ale co zrobić skoro nie zachwyca?To taka plastikowa laleczka rzucona na wody polityki która ma coś wykręcić.Ten konferansjer programów dla gawiedzi nie ma programu politycznego który zachwyca bo mieć nie może.Ale skoro Barbara się zakochała....
2020-03-01 16:56:18
Barbara
Ludzie, co się z was wylewa?? Gdzie jakakolwiek sensowna argumentacja? W dobie dzisiejszego dostępu do informacji piszecie takie kretyństwa? Poczytajcie, posłuchajcie choć jednej jego wypowiedzi, gwarantuję, że wasze czcze gadanie się zakończy. A tak zwykłe troliska jesteście i tyle. Pytanie, czy te za kasę, czy tak z własnej głupoty? Minimum szacunku do drugiego człowieka. jak nic potrujecie się nadprodukcją własnego jadu!!
2020-03-01 00:14:48
Taki globtroter a nie polityk
- ale z PO_parciem, czekam aż zacznie jak Kidawa o korono...
2020-02-29 11:07:51
Laleczka
Taki globtroter a nie polityk
2020-02-29 10:51:38
Na niby
To taki prezydent na niby bezpartyjny. Szykowany na utworzenie nowej partii pseudo chadekow
2020-02-29 09:40:49
on
Tych pseudo prezydentów coraz więcej.Z niego prezydent hahahahahaha.......
2020-02-29 08:22:17
Moze by tak wystartowal na prezydenta
Szczecina? Tu ma najwieksze szanse zostac ukochanym przywodca.
2020-02-29 08:12:03
RPO
Laleczka Chuki.
2020-02-28 22:52:46
krotko
Ten gostek ma wyznaczona role przez Stare Kiejkuty.Ma uzbierać glosy lemingów i przekazac gdyby była druga tura ''Bronkowi w spodnicy''
2020-02-28 21:39:08
Chucky doll
Hołownia się reklamuje czy Kurier go reklamuje?
2020-02-28 20:38:36
zając hołownia
gość , który gada w spocie lekceważąco o katastrofie smoleńskiej a póżniej tłumaczy że on nie wiedział co gada to poziom gimbazy.
2020-02-28 20:08:22